Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Guten Tag meine Damen und Herren :decayed:

Guten Tag Herr Obersturmbannführer :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co braliście dzisiaj :kox:

Opublikowano
:hi: w końcu na spokojnie mozna zasiąśc przy kompie kiedy cały Dom śpi a ja moge sie delektowac drinem :naughty:
Opublikowano

:hi: w końcu na spokojnie mozna zasiąśc przy kompie kiedy cały Dom śpi a ja moge sie delektowac drinem :naughty:

Takiemu to dobrze :naughty:

A ja idę się położyć bo jadę na tabletach i 38 stopni gorączki :kwasny:

Do Czwartku na spota trzeba się wykurować.

Cholera coś klimatronic mi się zj***ł :polew::decayed:

Opublikowano

Eeee... Nie ma podłokietnika to nie biore :gwizdanie:

A tak poza tym, to nieźle mnie ta aukcja wystraszyła... Licytujący, który oferuje w tym momencie najwięcej - ma pierwszą i ostatnią litere nicku takie same jak w moim nicku i tyle samo komentarzy... Już myślałem że ktoś mi się włamał na konto... Na szczęście wszystko jest w porządku. Nie będę licytował auta bez podłokietnika :naughty:

Opublikowano

Jaka szczerość :decayed:

Opublikowano

:hi: w końcu na spokojnie mozna zasiąśc przy kompie kiedy cały Dom śpi a ja moge sie delektowac drinem :naughty:

przyjedź do mnie - napijemy się razem :naughty:

Opublikowano

Wczoraj ten temat tutaj wklejałem co się tak późno obudziliście :)

Opublikowano

:decayed:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 00:04_________________________________________________

Piękna!

Opublikowano

Pancie ile tak realnie spali 3.0T ??

Opublikowano
  • Autor

Piękna!

hmmm tyl po przygodzie napewno :wink4:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 00:11_________________________________________________

Pancie ile tak realnie spali 3.0T ??

ON czy PB ?

Opublikowano

no PB

przeca 3.0 TDI to wiem :)[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 00:14_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a6-3-0t-300km-4x4-prestige-kamery-C20434672.html[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 00:15_________________________________________________http://allegro.pl/a6-3-0-tfsi-mega-full-opcja-pneumatyka-individual-i1959175377.html

Opublikowano

no PB

przeca 3.0 TDI to wiem :)[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 00:14_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a6-3-0t-300km-4x4-prestige-kamery-C20434672.html[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 00:15_________________________________________________http://allegro.pl/a6-3-0-tfsi-mega-full-opcja-pneumatyka-individual-i1959175377.html

Co Ci tak A6 po głowie chodzi?? :mysli: Czyżbyś chciał zmienić klub?? :mysli:

Opublikowano

no bo nie ma na co zmienic :disgust:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 00:42_________________________________________________

a klubu raczej nie zmienie bo kto by mi rezał nawigacje za filarem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

niunia :decayed: kurcze jak bym mial wolne 55 tyś to odkupił bym z miłą chęcią ;(

a taka dobra była? żałujesz B7 na rzecz B8 ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

niunia :decayed: kurcze jak bym mial wolne 55 tyś to odkupił bym z miłą chęcią ;(

a taka dobra była? żałujesz B7 na rzecz B8 ? :mysli:

to nie chodzi o porównianie do B8 , Ogolnie o samochód :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.