Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kilka gałęzi, czesciowo moja firma jest od 0, a czesciowo dzieki supportowi Rodzicow - najwazniejsze co Im zawdzieczam to tzw. "psychiczny backup" - pierwsza była ta od 0 - zapieprzam od 17 roku zycia na wlasna reke - choc zupelnie nie musialem...

szacun ze chciales isc na wlasna reke tak wczesnie . :good:

zwijam sie :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemano :hi:

Opublikowano

A rano Wszyscy ładnie i grzecznie zamawiają kalendarzyki klubowe na 2012 rok :naughty: :naughty: :naughty:

Siemano :hi:

Siema wuwuzela :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Maruś :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 00:11_________________________________________________

A rano Wszyscy ładnie i grzecznie zamawiają kalendarzyki klubowe na 2012 rok :naughty: :naughty: :naughty:

Siemano :hi:

Siema wuwuzela :decayed:

Jarko gatek nie było w rozmiarze nawet L , pokończyły sie . Jutro może coś wiecej bede wiedział :cool1:

Opublikowano

Oglądałem właśnie skrót środowego meczu :decayed:

Opublikowano

Siemano :hi:

czesc Czil liderko Nasza :naughty:

Opublikowano

A XL oglądałeś, worki wielkie ? Kiedy gramy, w poniedziałek ?

Opublikowano

Cub a koszulki masz ?

Opublikowano

Mam kilka gałęzi, czesciowo moja firma jest od 0, a czesciowo dzieki supportowi Rodzicow - najwazniejsze co Im zawdzieczam to tzw. "psychiczny backup" - pierwsza była ta od 0 - zapieprzam od 17 roku zycia na wlasna reke - choc zupelnie nie musialem...

szacun ze chciales isc na wlasna reke tak wczesnie . :good:

zwijam sie :hi:

byc moze nie, ale napewno nie siedzialbym na d*pie i nie mowil ze za 1600 nie pojde do roboty bo na wyspie dostane wiecej..

KONIEC DYSKUSJI bo jak CUB napisal - rzeczywiscie to nie ma sensu.

p.s. Cuber beda numerki??

Opublikowano

A XL oglądałeś, worki wielkie ? Kiedy gramy, w poniedziałek ?

http://www.biznesliga.pl

Opublikowano

No w poniedzialek o 22:40 - Starcie tytanów :)

Opublikowano

Manie sie zamknie w szatni i po krzyku

Opublikowano
  • Autor

Manie sie zamknie w szatni i po krzyku

Mania pauzuje za czerwoną kartke :kox:

Koszulki mam ale nie ma rozmiarów L :gwizdanie: Powiem ze XL jest OK i pytanie czy Boseronku byś chciał XL :cool1:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 00:18_________________________________________________spadam w kime :hi:

Opublikowano

Wrzuci do pralki na 60C i zrobi się L-ka ;)

Opublikowano
  • Autor

ps. Fantomasek czemu Cię nie było na spocie dzisiaj ? :kwasny:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 00:19_________________________________________________

Wrzuci do pralki na 60C i zrobi się L-ka ;)

hahaha pomyśli sie :wink4:

Opublikowano

Ja też spadam spać , cya :hi:

Opublikowano

Manie sie zamknie w szatni i po krzyku

A po co, niech se krzyczy to znowu wyleci hehe

Opublikowano

buahhhahahha...ja dopiero teraz zobaczylem wywiad :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 00:25_________________________________________________Themon przyniesc Ci wuwuzele??

Opublikowano

..... do UK i kojenych pracowników którzy skonczyli pracować u mnie i pojechali na wyspy...i niestety (niekomu nie ujmujac) 90% tych ludzi to jeden i ten sam typ człowieka.

a dzwonią z życzeniami na gwiazdkę :naughty:

ps. Fantomasek czemu Cię nie było na spocie dzisiaj ? :kwasny:

córa sprzedała żonie wirusa a żona mnie :embarrassed:

Opublikowano

córa sprzedała żonie wirusa a żona mnie :embarrassed:

Czyli nie tylko nie przyjechałeś na spota z tego powodu..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.