Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a potem był mokry sen :naughty:

Przyjedz dziś cwaniaczku na spota to zobaczymy czy jesteś taki cwany

a co będzie jakiś cfaniak :przebiegly:

pełgeotem 206

jak przyjedziesz skuterynką to będę :wink4:

No i prosze... Pogadali się jak przekupki na Kleparzu i żadnego nie było :gwizdanie:

Dzięki za spota :good:

Pablo... Ty to się w życiu ustawiłeś... Przed spotem klient, na spocie klient, po spocie pewnie też klient (bo pod Hale nie dotarłeś)... Czyżbyś miał awersje do kiełbasek?? :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzieki za spota Panowie :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

dzieki za spota, kupa smiechu, PABLO :good::polew:

Opublikowano

Pablo... Ty to się w życiu ustawiłeś... Przed spotem klient, na spocie klient, po spocie pewnie też klient (bo pod Hale nie dotarłeś)... Czyżbyś miał awersje do kiełbasek?? :naughty:

No cóż, od jutra dodatkowo będę się zajmować telefonami :wink4:

Nie dotarłem bo za długo mi zeszło z gpesem :decayed:

Z Cubrem się wracało na osiedle w drodze powrotnej :)

dzieki za spota, kupa smiechu, PABLO :good::polew:

Od razu wam poprawiłem nastrój :naughty::polew:

Opublikowano

Od razu wam poprawiłem nastrój :naughty::polew:

Pablo... Bynajmniej nie nam poprawiasz nastrój :decayed:

Opublikowano

Pablo... Bynajmniej nie nam poprawiasz nastrój :decayed:

Nie wnikam o czym mówisz :decayed:

Opublikowano

No cóż, od jutra dodatkowo będę się zajmować telefonami :wink4:

No to jesteś yyy... kolo pierwsza klasa :good: Zajmować się klientem i jego telefonem za jednym zamachem... Niezłą masz podzielność uwagi :decayed:

Opublikowano

Transit z Ozim...dajecie po zaworach...[br]Dopisany: 08 Grudzień 2011, 23:21_________________________________________________

No cóż, od jutra dodatkowo będę się zajmować telefonami :wink4:

No to jesteś yyy... kolo pierwsza klasa :good: Zajmować się klientem i jego telefonem za jednym zamachem... Niezłą masz podzielność uwagi :decayed:

przeciez ma dwie rece... :polew::naughty::kox:

Opublikowano

Transit z Ozim...dajecie po zaworach...

W Transicie nie ma zaworów... Są tylko popychacze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Karol, kurde zapomniałem Ci sie przypomnieć :facepalm:

Opublikowano

Dzień dobry kurde :naughty:

Opublikowano

Dzień dobry kurde :naughty:

Joł kurde :hi: co tam gdzie tam co słychac :naughty:

Opublikowano

Dzień Dobry! Dzięki za spota...byłem pierwszy raz ale była bardzo sympatycznie Dzięki jeszcze raz mam nadzieje ze czas będzie pozwalał na to żeby się częściej pokazać

Kerczi dzięki :hi:

Opublikowano

wysłałem numer, nie ma za co :)

:hi:

Opublikowano

Burneika Raper :naughty:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 10:04_________________________________________________jest na publicznym ale wkleję tu Pablo mogę :naughty:

http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10780786,Bulwersujacy_film_z_agresywnym_4_latkiem__Ojciec_.html

DRAMAT :evil:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 10:55_________________________________________________http://www.rajdy.v10.pl/Akademia,Bezpiecznej,Jazdy,z,Michalem,Kosciuszko,72491.html

Opublikowano

Nie potrzebuje ktos opiekuna do dzieci ? :decayed: wyglada wiarygodnie :polew: :polew: :polew:

1304035f0481a39b3413dfd524182cdb.png?1323363615

Opublikowano

:polew:

:siema: rodacy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.