Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba kupie kolejnego vw :decayed:

P.s. Bosi wszystkiego naj naj, spelnienia i zdrowia.

Spoznione, ale szczere, a to wszystko przez to ze nie dodales sie do przypominacza (facebooka :))

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

....... ja użytkuje 3 lata passata i nie wiem że mam auto..........

przedmuchaj go tak z dwa razy ciągiem po obwodnicy z obrotami pod 4k to się dowiesz czego jeszcze nie wiedziałeś o swoim VW. Ja nie mówię o piłowaniu i katowaniu samochodu tylko o tym że mięsień nie ćwiczony zanika. :naughty:

Opublikowano

20

Urodziny: M@rcus (28), 7JK8 (34), titanx (32), chołek_płock (32), Boseron (34), A4TDI (31), rosol882 (30), audin1.8t (22), tomaszzz (32), kris.de (41), kozzi (32), comarek (31), MichałPe (28), jankes82 (30), Sysiek (27), Gzylu (30), GRE2r (28), Fernandes (27), sylwekking (40), Maly6259 (29), Abbi (27), goscin (22), A4-2.8-V6-quattro (27), ziobber (35)

jeszcze macie okazje sie zrehabilitować :baseball:

najlepszego! 100lat! :drunk::drinks:

Opublikowano

Łukasz wszystkiego naj :hi: [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 13:24_________________________________________________

Waski, Starowislna 66, powiedz ze jestes ode mnie. (albo mozesz dac mi telefon - bedzie Cie to kosztowalo cene glosnika w hurtowni)[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:40_________________________________________________p.s. dzisiaj na okulickiego na dziurach ciachnelem dwie opony :wallbash: :wallbash:

dramat :evil:

a Dobrego pasterza to jeszcze tak nigdy nie wyglądała jak teraz :evil:

Opublikowano
:hi: Wszystkiego Najlepszego Boseron :drunk:
Opublikowano

Boseron :drinks:

:hi:

Opublikowano

David Mordo - przyjechalbys w koncu na spota, nie widzialem Cie ze 100lat

Opublikowano

to i ja się dołączam do życzeń :drunk:

Właśnie poznałem swoja nową miłość :decayed:

A6 2011r 3.0TDI masakra auto po prostu kozak :kox: a jak to jeździ :kox: No i pakiet oświetlenie robi robotę podświetlane boczki i świecące logo na progach - mistrzostwo. Wcześniej oglądałem w salonie BMW z podobnym oświetleniem było super ale to w A6 miażdży. Jutro idę odwiedzić totalizator :decayed:

Opublikowano

Kerczi do kogo Ty jezdzisz z autem? Bo Boseron mi dzisiaj zadzwonił że zaświeciła mu się czerwona kontrolka oleju on przejechał jeszcze pare km, mechanik mu powiedział że to najpierw czujnik, potem wymienił czujnik okazało się że jednak nie. I mechanik stwierdził że pompa do wymiany i żeby Boseron się nie przejmował bo to z silnikiem nie ma nic wspólnego i co najwyżej mogła turbina dostać w dupe...

jestem ciekaw kto jest takim specjalyyystą że twierdzi że ciśnienie oleju nie ma nic wspólnego z silnikiem i jego zacieraniem się... a podobno Ty do tego mechaniora jezdzisz[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:01_________________________________________________Boseron najlepszego :hi:

Opublikowano

no ja mialem to samo, naprawilem i jakos jezdze :)

z ta turbina tez bylem zdziwiony, ale mechanik ze mnie zaden wiec wypowiadal sie nie bede

moim zdaniem jesli przejechal ze 2km bez cisnienia oleju to moze szukac sobie nowego silnika, ale moze "a noz" (przynajmniej oby)

jak u mnie wlaczyl sie oil preassure to zgasilem odrazu autko i zawiozlem do Niego - w zakładach lotniczych przerobil imbusik i gniazdo, wymienil na wszelki wypadek pompe oleju i smiga autko az milo do tej pory.

Boserona jedyna szansa jest taka ze pompa nie ma cisnienia na wyzszych obrotach, jesli w ogole nie laduje to jest w d*pie !!!

p.s. jak widzisz moje auto jezdzi dobrze - ja tam najbardziej wole WojtkaCe, ale niestety z powodu odleglosci nie zawsze moge do Niego jechac z pazdzioszkiem[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:12_________________________________________________

i nie wyciagaj zdan z kontekstu, bo z tego co mi wiadomo to:

powiedział że czujniki raczej nie padaja, ale ze mial na stanie taki czujnik to podmienil i w aucie "cisnienie oleju zniknelo"

wiec kupil za 30zł nowy czujnik w ASO zalozyl i wszystko działało, Boseron wyjechal i dopiero za chwilke wrocil bo znow sie zaswiecilo.

Opublikowano

Boseron Wszystkiego najlepszego i czego tylko sobie życzysz!!!

Lepiej późno niż wcale.. :)[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:15_________________________________________________

David Mordo - przyjechalbys w koncu na spota, nie widzialem Cie ze 100lat

Tydzień temu był tzn na przed ostatnim spocie :wink4:

Opublikowano

Pablo dzięki :wink4:

Opublikowano

Pablo dzięki :wink4:

:wink4:

Opublikowano

Waski wyslij jeszcze raz modele

Opublikowano

Waski wyslij jeszcze raz modele

:hi: nie aktualne, :notworthy:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:22_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,11197346,Samolot_kapitana_Wrony_trafi_do_muzeum_w_Krakowie_.html :gwizdanie:
Opublikowano

no ja mialem to samo, naprawilem i jakos jezdze :)

z ta turbina tez bylem zdziwiony, ale mechanik ze mnie zaden wiec wypowiadal sie nie bede

moim zdaniem jesli przejechal ze 2km bez cisnienia oleju to moze szukac sobie nowego silnika, ale moze "a noz" (przynajmniej oby)

jak u mnie wlaczyl sie oil preassure to zgasilem odrazu autko i zawiozlem do Niego - w zakładach lotniczych przerobil imbusik i gniazdo, wymienil na wszelki wypadek pompe oleju i smiga autko az milo do tej pory.

Boserona jedyna szansa jest taka ze pompa nie ma cisnienia na wyzszych obrotach, jesli w ogole nie laduje to jest w pupie !!!

p.s. jak widzisz moje auto jezdzi dobrze - ja tam najbardziej wole WojtkaCe, ale niestety z powodu odleglosci nie zawsze moge do Niego jechac z pazdzioszkiem[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:12_________________________________________________

i nie wyciagaj zdan z kontekstu, bo z tego co mi wiadomo to:

powiedział że czujniki raczej nie padaja, ale ze mial na stanie taki czujnik to podmienil i w aucie "cisnienie oleju zniknelo"

wiec kupil za 30zł nowy czujnik w ASO zalozyl i wszystko działało, Boseron wyjechal i dopiero za chwilke wrocil bo znow sie zaswiecilo.

kerczi ja się nie czepiam całej sytuacji. zastanawia mnie tylko jakim cudem mechanik stwierdził że brak ciśnienia oleju nie ma wpływu na silnik....

Opublikowano

no ja mialem to samo, naprawilem i jakos jezdze :)

z ta turbina tez bylem zdziwiony, ale mechanik ze mnie zaden wiec wypowiadal sie nie bede

moim zdaniem jesli przejechal ze 2km bez cisnienia oleju to moze szukac sobie nowego silnika, ale moze "a noz" (przynajmniej oby)

jak u mnie wlaczyl sie oil preassure to zgasilem odrazu autko i zawiozlem do Niego - w zakładach lotniczych przerobil imbusik i gniazdo, wymienil na wszelki wypadek pompe oleju i smiga autko az milo do tej pory.

Boserona jedyna szansa jest taka ze pompa nie ma cisnienia na wyzszych obrotach, jesli w ogole nie laduje to jest w pupie !!!

p.s. jak widzisz moje auto jezdzi dobrze - ja tam najbardziej wole WojtkaCe, ale niestety z powodu odleglosci nie zawsze moge do Niego jechac z pazdzioszkiem[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:12_________________________________________________

i nie wyciagaj zdan z kontekstu, bo z tego co mi wiadomo to:

powiedział że czujniki raczej nie padaja, ale ze mial na stanie taki czujnik to podmienil i w aucie "cisnienie oleju zniknelo"

wiec kupil za 30zł nowy czujnik w ASO zalozyl i wszystko działało, Boseron wyjechal i dopiero za chwilke wrocil bo znow sie zaswiecilo.

kerczi ja się nie czepiam całej sytuacji. zastanawia mnie tylko jakim cudem mechanik stwierdził że brak ciśnienia oleju nie ma wpływu na silnik....

nikt tak nie stwierdził, powiedział jedynie że jest duża szansa że się udało bo wcześniej cała turbina byłaby zażygana olejem i że porozbiera i zobaczy - u mnie było tak samo, tyle że większe było prawdopodobieństwo że nic się nie stało z silnikiem bo zgasiłem odrazu auto[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:50_________________________________________________zresztą nieistotne - zobaczymy co powie jutro?!

Mnie zrobił i jestem zadowolony (nie naciągnał mnie choć spokojnie mógł)

pożyjemy zobaczymy, zawsze jak zacznie wymyślać to może Bosi zatargać auto do Wojtka

Opublikowano

Kerczi, pamiętasz o mnie ? :decayed:

Opublikowano

sprawdz maila:

Opublikowano

David Mordo - przyjechalbys w koncu na spota, nie widzialem Cie ze 100lat

Przywioze Ci wkoncu ta ladowarke :embarrassed::kox: :kox:

W tym tygodniu raczej nie ma szans zebym na spota dotarl, dalej robie za testera czekolady w wedlu :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.