Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba kupie kolejnego vw :decayed:

P.s. Bosi wszystkiego naj naj, spelnienia i zdrowia.

Spoznione, ale szczere, a to wszystko przez to ze nie dodales sie do przypominacza (facebooka :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

....... ja użytkuje 3 lata passata i nie wiem że mam auto..........

przedmuchaj go tak z dwa razy ciągiem po obwodnicy z obrotami pod 4k to się dowiesz czego jeszcze nie wiedziałeś o swoim VW. Ja nie mówię o piłowaniu i katowaniu samochodu tylko o tym że mięsień nie ćwiczony zanika. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20

Urodziny: M@rcus (28), 7JK8 (34), titanx (32), chołek_płock (32), Boseron (34), A4TDI (31), rosol882 (30), audin1.8t (22), tomaszzz (32), kris.de (41), kozzi (32), comarek (31), MichałPe (28), jankes82 (30), Sysiek (27), Gzylu (30), GRE2r (28), Fernandes (27), sylwekking (40), Maly6259 (29), Abbi (27), goscin (22), A4-2.8-V6-quattro (27), ziobber (35)

jeszcze macie okazje sie zrehabilitować :baseball:

najlepszego! 100lat! :drunk::drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz wszystkiego naj :hi: [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 13:24_________________________________________________

Waski, Starowislna 66, powiedz ze jestes ode mnie. (albo mozesz dac mi telefon - bedzie Cie to kosztowalo cene glosnika w hurtowni)[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 21:40_________________________________________________p.s. dzisiaj na okulickiego na dziurach ciachnelem dwie opony :wallbash: :wallbash:

dramat :evil:

a Dobrego pasterza to jeszcze tak nigdy nie wyglądała jak teraz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Mordo - przyjechalbys w koncu na spota, nie widzialem Cie ze 100lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się dołączam do życzeń :drunk:

Właśnie poznałem swoja nową miłość :decayed:

A6 2011r 3.0TDI masakra auto po prostu kozak :kox: a jak to jeździ :kox: No i pakiet oświetlenie robi robotę podświetlane boczki i świecące logo na progach - mistrzostwo. Wcześniej oglądałem w salonie BMW z podobnym oświetleniem było super ale to w A6 miażdży. Jutro idę odwiedzić totalizator :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi do kogo Ty jezdzisz z autem? Bo Boseron mi dzisiaj zadzwonił że zaświeciła mu się czerwona kontrolka oleju on przejechał jeszcze pare km, mechanik mu powiedział że to najpierw czujnik, potem wymienił czujnik okazało się że jednak nie. I mechanik stwierdził że pompa do wymiany i żeby Boseron się nie przejmował bo to z silnikiem nie ma nic wspólnego i co najwyżej mogła turbina dostać w dupe...

jestem ciekaw kto jest takim specjalyyystą że twierdzi że ciśnienie oleju nie ma nic wspólnego z silnikiem i jego zacieraniem się... a podobno Ty do tego mechaniora jezdzisz[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:01_________________________________________________Boseron najlepszego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem to samo, naprawilem i jakos jezdze :)

z ta turbina tez bylem zdziwiony, ale mechanik ze mnie zaden wiec wypowiadal sie nie bede

moim zdaniem jesli przejechal ze 2km bez cisnienia oleju to moze szukac sobie nowego silnika, ale moze "a noz" (przynajmniej oby)

jak u mnie wlaczyl sie oil preassure to zgasilem odrazu autko i zawiozlem do Niego - w zakładach lotniczych przerobil imbusik i gniazdo, wymienil na wszelki wypadek pompe oleju i smiga autko az milo do tej pory.

Boserona jedyna szansa jest taka ze pompa nie ma cisnienia na wyzszych obrotach, jesli w ogole nie laduje to jest w d*pie !!!

p.s. jak widzisz moje auto jezdzi dobrze - ja tam najbardziej wole WojtkaCe, ale niestety z powodu odleglosci nie zawsze moge do Niego jechac z pazdzioszkiem[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:12_________________________________________________

i nie wyciagaj zdan z kontekstu, bo z tego co mi wiadomo to:

powiedział że czujniki raczej nie padaja, ale ze mial na stanie taki czujnik to podmienil i w aucie "cisnienie oleju zniknelo"

wiec kupil za 30zł nowy czujnik w ASO zalozyl i wszystko działało, Boseron wyjechal i dopiero za chwilke wrocil bo znow sie zaswiecilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron Wszystkiego najlepszego i czego tylko sobie życzysz!!!

Lepiej późno niż wcale.. :)[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:15_________________________________________________

David Mordo - przyjechalbys w koncu na spota, nie widzialem Cie ze 100lat

Tydzień temu był tzn na przed ostatnim spocie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski wyslij jeszcze raz modele

:hi: nie aktualne, :notworthy:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:22_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,11197346,Samolot_kapitana_Wrony_trafi_do_muzeum_w_Krakowie_.html :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem to samo, naprawilem i jakos jezdze :)

z ta turbina tez bylem zdziwiony, ale mechanik ze mnie zaden wiec wypowiadal sie nie bede

moim zdaniem jesli przejechal ze 2km bez cisnienia oleju to moze szukac sobie nowego silnika, ale moze "a noz" (przynajmniej oby)

jak u mnie wlaczyl sie oil preassure to zgasilem odrazu autko i zawiozlem do Niego - w zakładach lotniczych przerobil imbusik i gniazdo, wymienil na wszelki wypadek pompe oleju i smiga autko az milo do tej pory.

Boserona jedyna szansa jest taka ze pompa nie ma cisnienia na wyzszych obrotach, jesli w ogole nie laduje to jest w pupie !!!

p.s. jak widzisz moje auto jezdzi dobrze - ja tam najbardziej wole WojtkaCe, ale niestety z powodu odleglosci nie zawsze moge do Niego jechac z pazdzioszkiem[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:12_________________________________________________

i nie wyciagaj zdan z kontekstu, bo z tego co mi wiadomo to:

powiedział że czujniki raczej nie padaja, ale ze mial na stanie taki czujnik to podmienil i w aucie "cisnienie oleju zniknelo"

wiec kupil za 30zł nowy czujnik w ASO zalozyl i wszystko działało, Boseron wyjechal i dopiero za chwilke wrocil bo znow sie zaswiecilo.

kerczi ja się nie czepiam całej sytuacji. zastanawia mnie tylko jakim cudem mechanik stwierdził że brak ciśnienia oleju nie ma wpływu na silnik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mialem to samo, naprawilem i jakos jezdze :)

z ta turbina tez bylem zdziwiony, ale mechanik ze mnie zaden wiec wypowiadal sie nie bede

moim zdaniem jesli przejechal ze 2km bez cisnienia oleju to moze szukac sobie nowego silnika, ale moze "a noz" (przynajmniej oby)

jak u mnie wlaczyl sie oil preassure to zgasilem odrazu autko i zawiozlem do Niego - w zakładach lotniczych przerobil imbusik i gniazdo, wymienil na wszelki wypadek pompe oleju i smiga autko az milo do tej pory.

Boserona jedyna szansa jest taka ze pompa nie ma cisnienia na wyzszych obrotach, jesli w ogole nie laduje to jest w pupie !!!

p.s. jak widzisz moje auto jezdzi dobrze - ja tam najbardziej wole WojtkaCe, ale niestety z powodu odleglosci nie zawsze moge do Niego jechac z pazdzioszkiem[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:12_________________________________________________

i nie wyciagaj zdan z kontekstu, bo z tego co mi wiadomo to:

powiedział że czujniki raczej nie padaja, ale ze mial na stanie taki czujnik to podmienil i w aucie "cisnienie oleju zniknelo"

wiec kupil za 30zł nowy czujnik w ASO zalozyl i wszystko działało, Boseron wyjechal i dopiero za chwilke wrocil bo znow sie zaswiecilo.

kerczi ja się nie czepiam całej sytuacji. zastanawia mnie tylko jakim cudem mechanik stwierdził że brak ciśnienia oleju nie ma wpływu na silnik....

nikt tak nie stwierdził, powiedział jedynie że jest duża szansa że się udało bo wcześniej cała turbina byłaby zażygana olejem i że porozbiera i zobaczy - u mnie było tak samo, tyle że większe było prawdopodobieństwo że nic się nie stało z silnikiem bo zgasiłem odrazu auto[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 20:50_________________________________________________zresztą nieistotne - zobaczymy co powie jutro?!

Mnie zrobił i jestem zadowolony (nie naciągnał mnie choć spokojnie mógł)

pożyjemy zobaczymy, zawsze jak zacznie wymyślać to może Bosi zatargać auto do Wojtka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Mordo - przyjechalbys w koncu na spota, nie widzialem Cie ze 100lat

Przywioze Ci wkoncu ta ladowarke :embarrassed::kox: :kox:

W tym tygodniu raczej nie ma szans zebym na spota dotarl, dalej robie za testera czekolady w wedlu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...