Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: miłego

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/397746_582755375083609_1904487656_n.jpg

mój nowy garaż :wink:

słabo :wink:

na spocie miałeś być i co?:whistling:

rodzina :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: miłego

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/397746_582755375083609_1904487656_n.jpg

mój nowy garaż :wink:

słabo :wink:

na spocie miałeś być i co?:whistling:

rodzina :wink:

z tego co wiem to wczoraj wolny byłeś :whistling:

sprawdzałeś magazyn?

Opublikowano

wolny :whistling: wszytko zależy co rozumiesz pod tym słowem :naughty:

Opublikowano

:hi:Panowie jak by ktoś z TT lub A4 chciał się zamienić samochodem to jetem otwarty na propozycję z ewentualną dopłatą z Waszej strony:decayed::decayed:

Opublikowano
same podziękowania :wink: spocik zacny jak zawsze:decayed:

szukałem jednak zostały u mechesa :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ----------

:naughty:
Opublikowano
Może w Skodzie?

Skoda nie ma dostępu do online do audi :whistling:

macie inne jakieś pomysły?

Opublikowano
  • Autor

hmmm a do ASO jechać nie można ? oszczedności się okażą takie co na paliwo wydasz krążąc po innych , Ja płaciłem w ASO 100 zł za odblokowanie komponentu z tego co pamietam.

ASO BEŁTOWSKI :whistling:

ps. Siemka All widze ze spot był zacny wczoraj :naughty:

Opublikowano
hmmm a do ASO jechać nie można ? oszczedności się okażą takie co na paliwo wydasz krążąc po innych , Ja płaciłem w ASO 100 zł za odblokowanie komponentu z tego co pamietam.

ASO BEŁTOWSKI :whistling:

właśnie rozmawiałem z bełtowskim i chcą 200zł :facepalm:

Opublikowano

no to nie ma tragedii...chyba najlepiej do ASO w takim razie...

Opublikowano

Tak :)

tylko że, kupiłem moduł od polifta (klimatronik) i nie jestem pewien czy mi pójdzie. Jak nie to będzie kolejny wydatek na klimatronik przedliftowy i ochrona komponentu jeszcze raz :shock3: dlatego cena jest ważna...

Opublikowano

no to za 50zł nikt Ci tego nie zrobi...

Opublikowano
  • Autor

hmmm mogę coś pomóc odnośnie ceny w ASO ale jak wrócę z Nart czyli po 21-szym dopiero :whistling:

ps. po co chcesz zmieniac moduł klimatronica ?

Opublikowano
:hi: miłego

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:09 ----------

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/397746_582755375083609_1904487656_n.jpg

mój nowy garaż :wink:

zajebiaszczy

Opublikowano

Kupilem stołki z wentylacja i aby je uruchomic msze miec 2/3 strefowy klimatronik. Kupilem taki z polifta i kombinuje... jak bys mogl pomoc z aso bylo by super :)

Kreczi jeszcze rok temu robilem to za 60 net. A teraz jest 200-250zl :confused:

tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Kupilem stołki z wentylacja i aby je uruchomic msze miec 2/3 strefowy klimatronik. Kupilem taki z polifta i kombinuje... jak bys mogl pomoc z aso bylo by super :)

tapatalk

a czy przypadkiem aby mieć działający jak nalezy klimatronic 3-strefowy nie trzeba zakłądac czujnika deszczu i wymieniać "nagrzewnicy" sterującej klapami nawiewu ?

Ja też kiedyś chciałem założyć trójstrefowy ale szybciutko mnie wyleczono z tego pomysłu.

No chyba ze coś jesteś w stanie powiedziec wiecej na ten temat :wink:

Opublikowano
ps. Siemka All widze ze spot był zacny wczoraj :naughty:

Spokojnie mogło być 25 osób bo brakowało 3-4 osoby które często przyjeżdżają ale i tak udało się bardzo dobrze.

Nawet Rubio był swoją nową A4ką i za***isty patent pokazał z tym webasto że uruchamiał z koma androida (Xperia J) za ile ma się włączyć hehe

S6 w avancie też dawało radę.

Opublikowano

no to cena kozak

p.s. Cuber sponsoruje Bełta na wyścigach i dlatego ma niższe ceny

Opublikowano
  • Autor
no to cena kozak

p.s. Cuber sponsoruje Bełta na wyścigach i dlatego ma niższe ceny

ale moja reklama u nich ma się nijak do Twojej :decayed:

Opublikowano

Mozna przerobic jednostrefowy aby wspoldzialal z 2 strefowym wystarczy kilka sensorow dolozyc w kanalach. Na razie wali 12 bledow ale mozna obnizyc do 2-3 dokladajac czujniki. Wtedy klimatronik wyglada jak 2/3 strefowy a jest tak na prawde jedno.

Ale tak naprawde chodzi o obsluge foteli dlatego go zmieniam.

tapatalk

Opublikowano
  • Autor
Mozna przerobic jednostrefowy aby wspoldzialal z 2 strefowym wystarczy kilka sensorow dolozyc w kanalach. Na razie wali 12 bledow ale mozna obnizyc do 2-3 dokladajac czujniki. Wtedy klimatronik wyglada jak 2/3 strefowy a jest tak na prawde jedno.

Ale tak naprawde chodzi o obsluge foteli dlatego go zmieniam.

tapatalk

no chyba ze tak

ps. nie bedzie Cię drażniło to że jednak nie jest to tak jak ma byc w Oryginale ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.