Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber nagrzewnica kosztuje 2-300 zł i jest bez CP jak jedyny problem to trzeba pół auta rozkręcić aby do niej się zabrać :facepalm:

jak będzie cieplej to może za to się zabiorę :wink:

gdzie jeździsz na nartach?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ja jestem w Bukowinie Tatrzańskiej :)

ps. co do zabawy w przeróbkę na 3 strefowy to fakt masakra jest jesli chodzi o rozebranie tego wszytskiego i złożenie do kupy. Cenowo dramatu nie ma ale czujniki tez trzeba montować a w moim przypadku to jeszcze szyba czołowa wiec jak dla mnie gra nie warta świeczki heheh :)

Opublikowano

:hi:

Koledzy poszukuje trójramiennej kierownicy wraz z poduszką z B7 S-line, może być MF. Nie ma ktoś takiej do sprzedania??

Opublikowano

Boseron ma do sprzedania taka kiere

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Koledzy poszukuje trójramiennej kierownicy wraz z poduszką z B7 S-line, może być MF. Nie ma ktoś takiej do sprzedania??

w sumie to Ja mogę sprzedać Swoją :) Ale wczesniej musze namierzyc do Siebie z Polifta :) Jak wrócę do Kraka to mozemy pogadać :)

Opublikowano

Do Ciebie nie wiem czasem czy Siemian nie ma poliftowych

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
ps. Siemka All widze ze spot był zacny wczoraj :naughty:

Spokojnie mogło być 25 osób bo brakowało 3-4 osoby które często przyjeżdżają ale i tak udało się bardzo dobrze.

Nawet Rubio był swoją nową A4ką i za***isty patent pokazał z tym webasto że uruchamiał z koma androida (Xperia J) za ile ma się włączyć hehe

S6 w avancie też dawało radę.

ORI webasto czy jakiś Thermo Top?? Który model A4??

Opublikowano
Ja jestem w Bukowinie Tatrzańskiej :)

ps. co do zabawy w przeróbkę na 3 strefowy to fakt masakra jest jesli chodzi o rozebranie tego wszytskiego i złożenie do kupy. Cenowo dramatu nie ma ale czujniki tez trzeba montować a w moim przypadku to jeszcze szyba czołowa wiec jak dla mnie gra nie warta świeczki heheh :)

a co masz z szybą? tak mi się wydaje że czujnik wilgotności jest w korpusie lustra...

Opublikowano
ps. Siemka All widze ze spot był zacny wczoraj :naughty:

Spokojnie mogło być 25 osób bo brakowało 3-4 osoby które często przyjeżdżają ale i tak udało się bardzo dobrze.

Nawet Rubio był swoją nową A4ką i za***isty patent pokazał z tym webasto że uruchamiał z koma androida (Xperia J) za ile ma się włączyć hehe

S6 w avancie też dawało radę.

ORI webasto czy jakiś Thermo Top?? Który model A4??

Thermo Top ale nie pamiętam modelu... B5

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

Panowie ma ktos tiket za parkowanie do odstapienia przekraczajacy dzi 15:50?

Bede wdzieczny bo mnie tak wkurwili ze szok!

Opublikowano

Powitać :hi: dzięki Panowie za spota, milo było Was widzieć i nowych poznać :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dzięki za wczorajszego spota, jak ktoś dziś na miasto sie wybiera to ja właśnie wychodze coś poprzechylać :drunk:

Krumak moge w sumie sprzedac kiere MF s-line 3 ramienną ale też na jej miejsce musze znaleź coś innego

Opublikowano
jak wrócę z Nart czyli po 21-szym dopiero :whistling:

:grin:

Opublikowano
dzięki za wczorajszego spota, jak ktoś dziś na miasto sie wybiera to ja właśnie wychodze coś poprzechylać :drunk:

Tez smigam na miasto cos walnac :wink: gdzie bedziesz?

Opublikowano
dzięki za wczorajszego spota, jak ktoś dziś na miasto sie wybiera to ja właśnie wychodze coś poprzechylać :drunk:

Krumak moge w sumie sprzedac kiere MF s-line 3 ramienną ale też na jej miejsce musze znaleź coś innego

Puść mi proszę na PW info odnośnie ceny i stanu kierownicy

Opublikowano

boseron no i co z tą hamownią? ile wyszło??

Opublikowano

Boseron poszedl sie upić, podobno na nowym turbo bez remapy wyszlo Mu 243KM...wynik kosmos...

Opublikowano
:grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.