Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wrażenia z dzisiejszego ranka i skrobania szyb :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wrazenia?? Dam Ci Craftera z pusta paka to dopiero będziesz miał wrażenia :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wrażenia z dzisiejszego ranka i skrobania szyb :naughty:

Ja popierdoliłem i poszedłem na mpk bo nie chciało mi się godzinę z tym bawić :facepalm:

To jakaś MASAKRA jak by ktoś w nocy 5 wiader wody wylał na auto!

Ale już kupiłem odmrażacz i sprawdzimy jutro jak będzie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:26 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

Bry;] Za tydzień się melduję na spocie w Galerii ;) a jak się uda to do Bukowiny też się wybiorę :D

To mi się podoba:wink:

Pamiętaj o tradycji dla nowych userów jaką jest przywiezienie kubełka KFC :decayed:

---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

Niedawno greg za bardzo tą tradycję przyjął do siebie i przywiózł big party kubeł :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja niestety Audiczkę mam w garażu więc nie walczyłem ze skrobaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już kupiłem odmrażacz i sprawdzimy jutro jak będzie :decayed:

nie spodziewaj sie cudow Pablo :wink:

mialem 3-4 te odmrazacze (z roznych firm) i o dupe obic, lepiej kupic porządną skrobaczke :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już kupiłem odmrażacz i sprawdzimy jutro jak będzie :decayed:

nie spodziewaj sie cudow Pablo :wink:

mialem 3-4 te odmrazacze (z roznych firm) i o dupe obic, lepiej kupic porządną skrobaczke :tongue:

dokładnie!

Te odmrażacze uja dają , gość na parkingu podszedł do mnei i mi opowiada jak to działa cmoje boje i ..... i gówno dało :) dobra skrobaczka za 20 zeta dała radę idealnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to :smiley:

podobno te skrobaczki z firmy "Murska" z mosieznym ostrzem sa dobre, ale ja osobiescie nie sprawdzalem jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj już drapałem szyby drugi raz... i złamałem skrobaczkę a wszystko z pośpiechu :decayed:

btw przyszła gałka z a3 :naughty: będzie rezanko dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Back ! :hi:przy Niedzieli

i jak wątróbka trza rozbić świnkę na przeszczep ?

Ale już kupiłem odmrażacz i sprawdzimy jutro jak będzie :decayed:

nie spodziewaj sie cudow Pablo :wink:

mialem 3-4 te odmrazacze (z roznych firm) i o dupe obic, lepiej kupic porządną skrobaczke :tongue:

dokładnie!

Te odmrażacze uja dają , gość na parkingu podszedł do mnei i mi opowiada jak to działa cmoje boje i ..... i gówno dało :) dobra skrobaczka za 20 zeta dała radę idealnie ;)

nie wiem gdzie wy kupujecie te odmrażacze może w biedronce ale mój działa bezbłędnie psik psik i po kilku minutach wszystko płynie. Tym co tak zawzięcie dzisiaj rano skrobali gratuluję na pewno ładnie żeście sobie sznitki porobili bo wystarczy ziarnko piasku i po zmierzchu widać efekt a ostatnio po syfie jaki był na jezdni i na aucie to raczej sprawa nie unikniona że szyba będzie w rysach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Back ! :hi:przy Niedzieli

i jak wątróbka trza rozbić świnkę na przeszczep ?

Ale już kupiłem odmrażacz i sprawdzimy jutro jak będzie :decayed:

nie spodziewaj sie cudow Pablo :wink:

mialem 3-4 te odmrazacze (z roznych firm) i o dupe obic, lepiej kupic porządną skrobaczke :tongue:

dokładnie!

Te odmrażacze uja dają , gość na parkingu podszedł do mnei i mi opowiada jak to działa cmoje boje i ..... i gówno dało :) dobra skrobaczka za 20 zeta dała radę idealnie ;)

nie wiem gdzie wy kupujecie te odmrażacze może w biedronce ale mój działa bezbłędnie psik psik i po kilku minutach wszystko płynie. Tym co tak zawzięcie dzisiaj rano skrobali gratuluję na pewno ładnie żeście sobie sznitki porobili bo wystarczy ziarnko piasku i po zmierzchu widać efekt a ostatnio po syfie jaki był na jezdni i na aucie to raczej sprawa nie unikniona że szyba będzie w rysach.

A pózniej przednia szyba do wymiany, i przyjdzie kupiec i stwierdzi że szyba czołowa wymieniana czyli auto po strzale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FANTOMASIE, nie generalizuj odrazu że wszystko porysowane , bo skoro szyby ktoś miał czyste i zamarzły to skad miał być piasek na nich ? :decayed:

odmrażać jakim gosc mi psikał by z autolandu .....

wystarczyło odpalic auto poczekac kilka chwil i zaczynało płynać wszystko od spodu i ładnie schodziły cały płaty lodu ;) Skrobaczka oczywiscie tez dała radę ;)

Watroba jest okej aż wstyd sie przyznać ze tak mało się popiło :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FANTOMASIE, nie generalizuj odrazu że wszystko porysowane , bo skoro szyby ktoś miał czyste i zamarzły to skad miał być piasek na nich ? :decayed:

nie no miSZCZu gdzie bym ciebie szufladkował przecież jasna sprawa że twojej niuni się żadne ziarnko pasku nie trzyma ja się dziwię że coś Ci zamarzło bo przecież u ciebie na karoserii to się nie ma prawa nic zatrzymać bo zaraz byłby BAN :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie teraz na siebie bo to co się dzieje w tej chwili to masakra, lodowisko na chodnikach i klatkach schodowych!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie teraz na siebie bo to co się dzieje w tej chwili to masakra, lodowisko na chodnikach i klatkach schodowych!!

Dobrze prawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rano walczyłem pół godziny i sie do pracy spóźniłem przez to :kwasny:, masakra jakas , a co do skrobaczek miedzianych miałem taka i porysowałem szyby w aucie poprzednim więc nie polecam, fakt że dobrze zgarniaja lód ale jak za mocno przyciśniesz to porysujesz.....

tez jade dziś po pracy do motoryzacyjnego po odmrażacz zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobiłem po zakupie audi to wyposażyłem auto w odmrażacz. 4 lata, nigdy skrobaczki nie używałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobiłem po zakupie audi to wyposażyłem auto w odmrażacz. 4 lata, nigdy skrobaczki nie używałem...

a jaki ten odmrażacz? W jakim czasie działa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobiłem po zakupie audi to wyposażyłem auto w odmrażacz. 4 lata, nigdy skrobaczki nie używałem...

a jaki ten odmrażacz? W jakim czasie działa ?

U mnie K2 w aerozolu + 10 minut grzania auta dały radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...