Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy coś srednio grają :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

k... miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam pod robotą wylałem 4 wiadra letniej wody na przednią, lampy i boczne szyby i można jechać :naughty:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

dziś zmieniłem HIDY z 6000 na 5000, chciałem 4300 ale gość mi doradził pośrednie. Powiem tak - nigdy już nie kupił bym 6k, w 4.3-5k nie dość że lepsze światło to w dodatku brak poblasku niebieskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam pod robotą wylałem 4 wiadra letniej wody na przednią, lampy i boczne szyby i można jechać :naughty:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

dziś zmieniłem HIDY z 6000 na 5000, chciałem 4300 ale gość mi doradził pośrednie. Powiem tak - nigdy już nie kupił bym 6k, nie dość że lepsze światło to w dodatku brak poblasku niebieskiego

ja właśnie też chce zmienić, a czemu nie 4300?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy zagrali słabo, przede wszystkim kto wybrał takich graczy .....stare gwiazdy które juz nie błyszczą niestety, bez pomysłu na gre zupełnie, brak szybkości w wyprowadzaniu kontry, brak szybkich skrzydłowych i kończącego podania po którym padłaby bramka, no i ten kubisztal z wielkim brzuchem tak wolny jakby mu sie nie chciało :facepalm: lijewski który ma problemy z trafianiem bramek, szmal bez formy niestety :thumbdown: Węgrzy dużo lepsi niestety w każdym elemencie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie wy kupujecie te odmrażacze może w biedronce ale mój działa bezbłędnie psik psik i po kilku minutach wszystko płynie. Tym co tak zawzięcie dzisiaj rano skrobali gratuluję na pewno ładnie żeście sobie sznitki porobili bo wystarczy ziarnko piasku i po zmierzchu widać efekt a ostatnio po syfie jaki był na jezdni i na aucie to raczej sprawa nie unikniona że szyba będzie w rysach.

podaj nazwe producenta, kupie i zobaczymy czy "działa bezbłędnie psik psik i po kilku minutach wszystko płynie" :whistling:

a co do dzisiejszego skrobania - ja tego nie robilem (nie bylo takiej koniecznosci), wlaczylem nawiew, poczekalem kilka minut az fura sie nagrzala i wystarczylo podwazac koncowka skrobaczki lód i cale platy schodzily :wink:

640_9105.jpg

dokładnie coś takiego kupiłem w zeszłym roku i jest OK

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ----------

KOSMOS CO TO SIĘ DZIEJE... JAK 30LAT ZYJE TAK JESZCZE CZEGOŚ TAKIEGO NIE WIDZIAŁEM...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

eeeetamm w 67' też takie coś widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Isopropyl alcohol, ale na taki lod, nie wierze zeby jakis odmrazac bedacy w aucie o tej temp byl wstanie ogarnac taka powloke co dzis byla. do szronu i lodziku polecam isoporpyl 100 procent roztworu zreszta jego tez mozna troszke nalac do baku i wytraci wode.

jutro jeszcze przetestuje ten swoj specyfik to dam wam znac jak sie spisuje na te lody.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie jest ktoś chętny na oponki letnie Continental sportcontact 2 235/40/18 ? :whistling: głębokości bieżnika nie podam na tą chwilę, ale spokojnie na sezon będą.. :wink:

ja do siebie chciałbym wrzucić trochę węższe bo moja felga z rantem na tych oponkach wygląda jak 17 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam u mnie pod blokiem lodowisko wszystko błyszczy a auta :shock3: masakra jeden sopel.... nie mogłem na parkingu ruszyć, kupiłem po drodze z pracy na BP odmrażacz w sprayu i chyba nic nie daje :kwasny:

oglądamy piłke ręczną :naughty:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

gruszka jak śmigłeś jak Ty jeździsz jak kapelusz :shock3:

to był rekord 3h :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem taka czarna plachte antyszronowa i dzisiaj ściągnąłem tylko, do bagażnika i szyba jak nowa

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem taka czarna plachte antyszronowa i dzisiaj ściągnąłem tylko, do bagażnika i szyba jak nowa

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

tzn. co płachta zregenerowała szybę :slina: mocna rzecz karramba też chcę taką będę sobie ją kład na noc na twarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem taka czarna plachte antyszronowa i dzisiaj ściągnąłem tylko, do bagażnika i szyba jak nowa

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

tzn. co płachta zregenerowała szybę :slina: mocna rzecz karramba też chcę taką będę sobie ją kład na noc na twarz

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem sobie zmodziłem w A6 wizualny PDC

Z tego co mi się wydaje to w B8 system MMI został przeszczepiony z C6 więc ci którzy mają czerwone MMI i PDC mogą chyba też coś takiego sobie zamodzić koszt 80zeta

IMAG0590.jpg

gb82i619z

---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

pytanie do piratów z karaibów co najlepsze do odtw. .MKV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobiłem po zakupie audi to wyposażyłem auto w odmrażacz. 4 lata, nigdy skrobaczki nie używałem...

Pierwsze co zrobiłem po zakupie audi to wyposażyłem auto w webasto :grin: 1,5 roku nigdy skrobaczki nie używałem...

:banan:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

Ja założyłem taka czarna plachte antyszronowa i dzisiaj ściągnąłem tylko, do bagażnika i szyba jak nowa

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Ja dzisiaj walczyłem z lodem niczym kowal, żadne skrobaczki, odmrażacze nie były w stanie pomóc, jedynie zagrzanie auta do 90 stopni full nawiew i zabawa w rzeźbienie lodu :decayed:

72955_450061941714296_1991500844_n.jpg

65262_450060035047820_1146575848_n.jpg

Gość na parkingu rozjebał szybę bo za bardzo wczuł się w rolę kowala :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja włonczam se swoje bozze i ona zara tu jest i tańczy dla mnie tak że cały lud sam se odpada od basóf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tle widze budynek uczelni :D

Tak to UJ, fotkę zrobiłem przed chwilą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...