Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:

Ja dzisiaj walczyłem z lodem niczym kowal, żadne skrobaczki, odmrażacze nie były w stanie pomóc, jedynie zagrzanie auta do 90 stopni full nawiew i zabawa w rzeźbienie lodu :decayed:

http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-prn1/72955_450061941714296_1991500844_n.jpg

http://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hphotos-ak-prn1/65262_450060035047820_1146575848_n.jpg

Gość na parkingu rozjebał szybę bo za bardzo wczuł się w rolę kowala :decayed:

i popatrzcie jak zjebane są przepisy odnośnie tych mandatów za postój powyżej 1min. z odpalonym silnikiem. Ten h*j co to wymyślił i te h**e co za tym głosowały powinni codziennie odśnieżać tak zamarzniety samochód jak Pabla i to najlepiej przez 365dni może zaczęliby myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jakby ktoś miał ochotę na browarka to jestem codziennie do soboty około 18 w House of Beer :decayed:

Ty lepiej się zjaw u nas na spocie we Czwartek w końcu będzie okazja przed bukowiną się poznać a wypić to wypijemy w BT :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobiłem po zakupie audi to wyposażyłem auto w webasto :grin: 1,5 roku nigdy skrobaczki nie używałem...

:banan:

hahahahah :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jakby ktoś miał ochotę na browarka to jestem codziennie do soboty około 18 w House of Beer :decayed:

Ty lepiej się zjaw u nas na spocie we Czwartek w końcu będzie okazja przed bukowiną się poznać a wypić to wypijemy w BT :naughty:

nie mam czym bo na szkoleniu tu jestem - mieszkam w Campanile i najdalej jak chodzę to 100m do House of Beer :grin: no ale zobaczymy - może użyję komunikacji miejskiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jakby ktoś miał ochotę na browarka to jestem codziennie do soboty około 18 w House of Beer :decayed:

Ty lepiej się zjaw u nas na spocie we Czwartek w końcu będzie okazja przed bukowiną się poznać a wypić to wypijemy w BT :naughty:

nie mam czym bo na szkoleniu tu jestem - mieszkam w Campanile i najdalej jak chodzę to 100m do House of Beer :grin: no ale zobaczymy - może użyję komunikacji miejskiej :wink:

na pewno chetnie Cie ktos podrzuci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jakby ktoś miał ochotę na browarka to jestem codziennie do soboty około 18 w House of Beer :decayed:

lepiej wódki się napic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas to teraz dwa pytania odnosnie PDC, a raczej trzy :)

1) Czy w A5 jest to samo co w A6 i B8?

2) Czy w RNSie da się to uruchomić w B7?

3) Czy musi być PDC 8-kanałowy czy wystarczy sam tył?

bo niestety we wszystkich 3samochodach mam tylko TYŁ (4-kanały)

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

i za co dałeś 80zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jakby ktoś miał ochotę na browarka to jestem codziennie do soboty około 18 w House of Beer :decayed:

lepiej wódki się napic :wink:

Jakies propozycje? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 nie wiem ale jeśli jest czerwone MMI to raczej na 90% ale z tego co pamiętam tym masz w A5 kolor więc ty będziesz miał lepszy wypas

ad.2 nie ma szans w RNS-E nie zabangla

ad.3. tak to nie ma znaczenia będzie działać i z 4 i 8 kanałowym PDC (ja mam tylko tył) w zależności ile się ma kanałów taki trzeba kupić sterownik (bo jego się wymienia bo w nim jest soft wizualizacji) . Ja dałem właśnie 80zł za sterownik który mógłby również obsługiwać mi ori kamerę cofania ale przy czerwonym MMI to nie zabangla. Sterowniki chodzą 100-200zł jak się trafi można kupić tak jak ja tylko trzeba kupić z odpowiednim numerem tak aby pasowało do 4 lub 8 kanałowego PDC. Plus jest jeszcze taki że sterownik od PDC nie ma ochrony komponentu więc nie trzeba dać się łoić w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti to mów co trzeba do a6 z czerwonym mmi i do a5 z kolor navi zakupić. Dużo rezania?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Kolegów :hi:

widziałem ostatnio, że ruszyły zapisy na zlot do Bukowiny, mam pytanko user taki jak ja czyli początkujący może zabrać osobę towarzyszącą czy z moim statusem nie da rady ??? z gory dzięki za info :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. :bry:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

witam Kolegów :hi:

widziałem ostatnio, że ruszyły zapisy na zlot do Bukowiny, mam pytanko user taki jak ja czyli początkujący może zabrać osobę towarzyszącą czy z moim statusem nie da rady ??? z gory dzięki za info :good:

Bierz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...