Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Kosmos - to ja ostatnio zmienialem alternator na nowy i z robocizna tyle wyszlo.

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

p.s. w Oplu COMBO - ale to ten drozszy altek co ma odrazu na pasku VACUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

w piz...u kasy to jedak kosztowalo....:kwasny:

Ale kto bogatemu zabroni :tongue4::grin: Ważne, że fura śmiga. Całe szczęście, że wracając ze spota przejechałem 45 km bez ładowania i dojechałem bez problemu. Bateria 105 Ah zdała egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wy***ał.... prąd na całej zakopiance, płaszowie Bonarka bez prądu ............ hahahha jaja :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema pany sprawa jest brat chce kupic Opla zafire i potrzebuje namiar oprócz ASO na kumatego czlowieka co sprawdzi auto lakier silnik itp.Bede wdzieczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wy***ał.... prąd na całej zakopiance, płaszowie Bonarka bez prądu ............ hahahha jaja :facepalm:

podłączyłeś ładowarkę do lumii :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti opisałeś w technicznym HOW TO - moda na ledowe oświetlenie miejsca PO rejestracji?? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego moda odwalił wczoraj na spocie Puchacz. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś w ten sposób usuwał lód z ramki na tablicę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:wieczór

pozdrowienia z UK

jakie oni tu mają za***iste drogi... :kox: możnaby spokojnie na 19 jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim :bry:

Siema :D

Przyjechałbyś na spota :naughty:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

Najlepszego moda odwalił wczoraj na spocie Puchacz. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś w ten sposób usuwał lód z ramki na tablicę :facepalm:

Co zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego moda odwalił wczoraj na spocie Puchacz. Jeszcze nigdy nie widziałem żeby ktoś w ten sposób usuwał lód z ramki na tablicę :facepalm:

buł gwiazdą wieczoru :polew:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

nie wychamował i zaje... o murek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem właśnie, żałuję że nie byłem, akurat wtedy musiał przyjechać a chciałem go poznać:kwasny:

:kox:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

:hi:wieczór

pozdrowienia z UK

jakie oni tu mają za***iste drogi... :kox: możnaby spokojnie na 19 jeździć

Uważaj tam na siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A liczyliśmy Pablo, że będziesz i przywieziesz koledze nową ramkę :D

Nie mam czarnych ramek, tylko jedną srebrną, za to naklejki i smycze mam cały czas.

Ej no, nie było mnie raz od wieeluu wielu miesięcy przecież tak to zawsze jestem :whistling:

Jutro widzę się z jarko i będę miał ramki więc na następnym spocie będzie towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajcik :wink4:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

2050250.gif

:polew:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/czarne-cztery-kolka-259267/

Panorama dach a brak ksenonów przez co nie ma ledów, dziwnie ludzie w salonie konfigurują te B8ki :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajcik :wink4:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

http://besty.pl/upload/file/2050250.gif

:polew:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/czarne-cztery-kolka-259267/

Panorama dach a brak ksenonów przez co nie ma ledów, dziwnie ludzie w salonie konfigurują te B8ki :facepalm:

Pablo szukasz nowej fury w zastepstwie za B5??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro widzę się z jarko i będę miał ramki więc na następnym spocie będzie towar.

Trzymaj dla mnie ramki, chocby Ci banke za nie dawali :decayed: ustawimy sie jakosc w nastepny weekend to sobie odbiore bo na spocie mnie nie bedzie niestety...:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...