Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:) niema sprawy a jaka to tradycja bo chwilowo nie w temacie jestem:)

?

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

Witam Wszystkich, Jestem nowym użytkownikiem A4 i miło by mi było jakbyście mnie przyjeli do swojej rodzinki miłośników A4:) :) Fajnie jest dzielić sie pasją z innymi:)

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:48 ----------

W razie czego można liczyć na waszą pomoc techniczną? :)

Oczywiście zapraszamy tylko nie zapomnij o tradycji z tytułu pierwszego przyjazdu na spota :decayed:

a jaka to tradycja?? :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kolega wyżej który nie dawno pierwszy raz przyjechał na spota właśnie Ci napisał o kubełku :grin:

Chodzi o KFC :)

Opublikowano
Robert , wniose toast Aspiryną :)
:kwasny:
Opublikowano
Kolega wyżej który nie dawno pierwszy raz przyjechał na spota właśnie Ci napisał o kubełku :grin:

Chodzi o KFC :)

halo, halo! ja juz dawno temu bylem na spocie, tylko WAS nie bylo :naughty::grin:

to takie lakome bestie sa, a jak ja przywiozlem to nie mial kto jesc, bo akurat wszyscy po kolacji :wink: kto je kolacje o 19-stej?!:facepalm:

Opublikowano

Ok ok zajarzyłem:) kubełek będzie na pewno:)

Opublikowano
to takie lakome bestie sa, a jak ja przywiozlem to nie mial kto jesc, bo akurat wszyscy po kolacji :wink: kto je kolacje o 19-stej?!:facepalm:

Nie ukrywam ja byłem po kolacji bo przyjechałem szybko do domu zjadłem i wio na spota, zapomniałem że będzie przecież kubeł na spocie to bym nie jechał do domu :grin:

Choć i tak kilka kawałków nie odmówiłem :decayed:

Czwartki to mi się teraz kojarzą ze spotami i KFC :decayed:

Opublikowano

o 19 kolacja? :) współczuje ja zasiadam dopiero ok 22-23 do kolacyjki bo wtedy mnie głodzik łapie hehe

Opublikowano

Jak ktoś jest na diecie to na noc nie je o tej porze :grin:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Wąski nie jedziesz na zlot???

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio też chłopaki postawiły kubełki i zjesc nie miał kto :doh:

Opublikowano
Jak ktoś jest na diecie to na noc nie je o tej porze :grin:

No tak:)

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

bo może nikomu sie nie chciało obgryzać kości w panierce:)

Opublikowano

D4NTE się zapisał na zlot :good: jeszcze go nie ma na liście

Co z resztą? Lennox, gruszka, radekst, mehow, ruks i jeszcze tak można wymieniać, no panowie zapiszcie się przynajmniej bo dojdą kolejne osoby na listę rezerwową i później będzie problem by wejść na główną.

Opublikowano

zeby dorosle zdrowe chlopy nie chcialy jedzenia to sie w glowie nie miesci :doh:

ja jestem pierwszy na rezerwowej :grin: chyba niezla paka poleci z Krakowa :decayed: radekst, co z Toba? dawaj do Bukowiny :wink:

Opublikowano

Fajny :thumbup1:

---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

D4NTE się zapisał na zlot :good: jeszcze go nie ma na liście

Co z resztą? Lennox, gruszka, radekst, mehow, ruks i jeszcze tak można wymieniać, no panowie zapiszcie się przynajmniej bo dojdą kolejne osoby na listę rezerwową i później będzie problem by wejść na główną.

U mnie ciężko zaplanować na tyle wcześniej :kwasny:

Opublikowano

Powitać :hi:

Ma ktoś na sprzedaż grzane wkłady lusterek do B6? Komplet mnie interesuje

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
U mnie ciężko zaplanować na tyle wcześniej :kwasny:

Więc dlatego przynajmniej zapisz się byś miał miejsce, 100zł zaliczki tylko.

Wolnych weekendów nie masz?

Urlop i po sprawie :decayed:

Opublikowano
Jak ktoś jest na diecie to na noc nie je o tej porze :grin:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Wąski nie jedziesz na zlot???

jaki zlot ??

Opublikowano
  • Autor

Pablo przecież Lennox jedzie :whistling:

Opublikowano
Pablo przecież Lennox jedzie :whistling:

No chyba że tak bo nie ma go na liście :)

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

jaki zlot ??

A taki jeden w górach :naughty:

Opublikowano
D4NTE się zapisał na zlot :good: jeszcze go nie ma na liście

Co z resztą? Lennox, gruszka, radekst, mehow, ruks i jeszcze tak można wymieniać, no panowie zapiszcie się przynajmniej bo dojdą kolejne osoby na listę rezerwową i później będzie problem by wejść na główną.

zeby dorosle zdrowe chlopy nie chcialy jedzenia to sie w glowie nie miesci :doh:

ja jestem pierwszy na rezerwowej :grin: chyba niezla paka poleci z Krakowa :decayed: radekst, co z Toba? dawaj do Bukowiny :wink:

ja w tym roku jeszcze odpuszczam, za rok sie razem upijemy :decayed::naughty:

Opublikowano
ja w tym roku jeszcze odpuszczam, za rok sie razem upijemy :decayed::naughty:

ja nie pije :decayed: "czlowiek na poziomie, powinien sie trzymac w pionie" :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.