Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo przecież Lennox jedzie :whistling:

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

jaki zlot ??

A taki jeden w górach :naughty:

a to wybieram się :wink: jestem wpisany już od dawna Pablo :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na ukrytej liście chyba :decayed:

Opublikowano

siema siema :hi:

Opublikowano

Twardy chłop :naughty:

Opublikowano

Twardy chłop :naughty:

zaje... foki :banan:

Opublikowano
Na ukrytej liście chyba :decayed:

Pablo - namawiałeś na zlot ale nie mogę bo mi się wyjazdy "kroją" na marzec w tym czasie :(

Opublikowano
Pablo - namawiałeś na zlot ale nie mogę bo mi się wyjazdy "kroją" na marzec w tym czasie :(

Spoko jak nie w tym roku to na następnym :wink4:

Opublikowano

Twardy chłop :naughty:

już wiem czego nie bylo u mnie na weselichu... :/

Opublikowano

Twardy chłop :naughty:

fakt, twardy to on na pewo byl :grin::wink:

....wszystko fajnie-pieknie, ale o ile sie nie myle to jest wesele.... kto normalny na wesele zamawia takie "atrakcje" :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Twardy chłop :naughty:

fakt, twardy to on na pewo byl :grin::wink:

....wszystko fajnie-pieknie, ale o ile sie nie myle to jest wesele.... kto normalny na wesele zamawia takie "atrakcje" :facepalm::facepalm::facepalm:

jak to kto?? RUSCY :D

Opublikowano
  • Autor

k... Pablo czy Ty musisz wrzucać tutaj to co jest od kilku dni na FB ? Ja pierd :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Pablo zlituj sie to juz nie pierwszy raz :whistling:

Opublikowano

no daj mu spokoj, pewnie sie mu kliknelo samo, bo nie wytrzymal... :)

Opublikowano
  • Autor

tia ale jemu to się zbyt czesto zadarza

Opublikowano
k... Pablo czy Ty musisz wrzucać tutaj to co jest od kilku dni na FB ? Ja pierd :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Pablo zlituj sie to juz nie pierwszy raz :whistling:

czepiasz się jak baba... :facepalm: chłopak wrzuca coś żeby nie było a Ty mu jedziesz...:decayed:

Opublikowano

Bry wieczor wszystkim :)

Opublikowano

Dokładnie. Nie każdy ma konto na fb :decayed:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

Themon jak co roku wita sie przed zlotem, później nie ma go kolejny rok:naughty:

Opublikowano
Powitać :hi:

Ma ktoś na sprzedaż grzane wkłady lusterek do B6? Komplet mnie interesuje

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ja mam grzane z fotochromem, zainteresowany?

Opublikowano
Powitać :hi:

Ma ktoś na sprzedaż grzane wkłady lusterek do B6? Komplet mnie interesuje

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ja mam grzane z fotochromem, zainteresowany?

how much is the fish??

Opublikowano
k... Pablo czy Ty musisz wrzucać tutaj to co jest od kilku dni na FB ? Ja pierd :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Pablo zlituj sie to juz nie pierwszy raz :whistling:

Dziwne bo tego nigdzie nie widziałem na fejsie tylko z miętkich to wrzuciłem by niebiescy zobaczyli bo nie każdy to widział:whistling:

Idze idze Cuber:decayed:

A to co dzwoniłem do Ciebie odpalił mu ten merol jak go holowałem ale jak tylko zgasił auto to znów zgon czyli rozrusznik prawdopodobnie mu poszedł bo nic w ogóle nie kręci.

Opublikowano

Witajcie,

Mam jedno pytanko: czy po odpięciu aku trzeba kodować piloty w scyzoryku?? Mi elektryk w trakcie naprawy alternatora odpiął aku i od tego momentu nie działa mi otwieranie i zamykanie szyb z pilota. Czy adaptacja kluczyków pomoże w tym przypadku??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.