Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Czy mógł by mi ktoś podesłać na PW link do w miarę aktualnego VCDS-a??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Trzymaj dla mnie ramki, chocby Ci banke za nie dawali :decayed: ustawimy sie jakosc w nastepny weekend to sobie odbiore bo na spocie mnie nie bedzie niestety...:confused4:

Lajtowo :wink:

Siemka z ranca :hi:

Opublikowano

dzięęęęęęęęęęękiiiii Pablo :decayed:

witam radosnie w ten piekny poranek :hi:

Forum A4

Ostatni post na pierwszej stronie :polew:

Opublikowano

Polew :polew:

Opublikowano

Witam :)

Jechałem wczoraj do domu z Krakowa, niunia stała na dworze pod blokiem w te super marznące deszcze w pon, godzinę kułem lód z przedniej szyby i bocznych. Ciepła woda, skrobaczka, szczotka, bałem się tylko że w końcu szyba poleci :D

Przez 400 km, grzania w samochodzie, jazdy A4, tylna szyba prawie nie ruszona z lodu, tak samo maska - Masakra jakaś - bałem się że jak będę jechał i to dziadostwo się rozpuści to zacznie mi zlatywać, ale jakoś się dało. Czekam na + temp :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
  • Autor

Siemka Panowie :hi:

Opublikowano

Cześć Pancie

Opublikowano

siema siema :hi:

---------- Post dopisany at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

panowie kto w krk zainstaluję mi FISa

Opublikowano
:hi::hi:po urlopie :wink: widzę że ominęły mnie małe kataklizmy :wink:
Opublikowano
:hi::hi:po urlopie :wink: widzę że ominęły mnie małe kataklizmy :wink:

Powitać kierownika :wink::hi:

a no ominęły ominęły :wink: urlopik udany?

Opublikowano
:hi::hi:po urlopie :wink: widzę że ominęły mnie małe kataklizmy :wink:

tzn? czytales to wszystko odkad Cie nie bylo ? łoł...:wink:

Panowie, kto w krk jest w stanie pomoc zalozyc, albo zalozy mi BT i nie policzy jak za woły...? Cala instalacje mam zrobiona, trzeba to podlaczyc i zVAGowac.

Fantowski, Tobie sie nudzi w tym UK, ze wieczorem w sobote siedzisz a forum ?:wink:

Opublikowano
:hi::hi:po urlopie :wink: widzę że ominęły mnie małe kataklizmy :wink:

tzn? czytales to wszystko odkad Cie nie bylo ? łoł...:wink:

Panowie, kto w krk jest w stanie pomoc zalozyc, albo zalozy mi BT i nie policzy jak za woły...? Cala instalacje mam zrobiona, trzeba to podlaczyc i zVAGowac.

Fantowski, Tobie sie nudzi w tym UK, ze wieczorem w sobote siedzisz a forum ?:wink:

masz modul? adaptacja chyba nie jest jakas skomplikowana :)

Opublikowano

Tak, modul zakupiony... do tego mam juz fabryczna instalacje z uchwytu pod telefon. Podobno brakuje jakis krotkich 2 kabelkow ale nie wiem za bardzo ktorych. Nie mam VAGa, wiec potrzebuje kogos, kto ma i chcialby zlapac fuche w weekend na godzinke czy tam dwie :wink:

Opublikowano
:hi::hi:po urlopie :wink: widzę że ominęły mnie małe kataklizmy :wink:

Powitać kierownika :wink::hi:

a no ominęły ominęły :wink: urlopik udany?

udany udany :wink: tylko Lego się obraził :naughty:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

kupujesz kolejną rajdówkę

:naughty:

Opublikowano

Cześć Robert :hi:

Opublikowano

Córa ma w maju komunię. I teraz proszę o poradę czy robić "samemu" w domu czy lepiej do knajpy? Zakładam ze 20 osób.

Jeżeli w domu to kupa roboty - ja odpadam więc mnie to ominie ale chciałbym oszczędzić innym całego ambarasu.

Knajpa - jeżeli tu to w jakiej - musi być w nowej Hucie, w sensie jak najbliżej Mistrzejowic i cena akceptowalna...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.