Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Córa ma w maju komunię. I teraz proszę o poradę czy robić "samemu" w domu czy lepiej do knajpy? Zakładam ze 20 osób.

Jeżeli w domu to kupa roboty - ja odpadam więc mnie to ominie ale chciałbym oszczędzić innym całego ambarasu.

Knajpa - jeżeli tu to w jakiej - musi być w nowej Hucie, w sensie jak najbliżej Mistrzejowic i cena akceptowalna...

Teraz imprezy takie jak chrzciny czy też komunia tylko w restauracji, no chyba że masz duży salon i warunki do przyjęcia tylu osób to można i tak. Wszystko zależy od tego jakie masz finanse. Najlepiej zrobić w restauracji, wybierzesz sam menu, zapłacisz od osoby i nic Cię nie interesuje. W domu osoba która będzie nad wszystkim czuwać czyt. żona nie posiedzi na pewno z gośćmi za wiele więc moim zdaniem bez sens

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuźwa gość oferuje jeszcze szkolenia na mechanika motocyklowego:shock3: Ja chcę się u niego szkolić skoro odj...ł taką piękną rajdówkę:polew::polew::polew:

Opublikowano

bry :hi:

no i jestem pierwszy na liscie dodatkowej do Bukowiny :decayed:

Opublikowano

:siema:kto ubezpiecza samochody??kiedyś coś tu widziałem.

Opublikowano
  • Autor
:siema:kto ubezpiecza samochody??kiedyś coś tu widziałem.

Ozi lub Sokoł :)

Opublikowano
Córa ma w maju komunię. I teraz proszę o poradę czy robić "samemu" w domu czy lepiej do knajpy? Zakładam ze 20 osób.

Jeżeli w domu to kupa roboty - ja odpadam więc mnie to ominie ale chciałbym oszczędzić innym całego ambarasu.

Knajpa - jeżeli tu to w jakiej - musi być w nowej Hucie, w sensie jak najbliżej Mistrzejowic i cena akceptowalna...

W Hucie masz Błękitna Laguna na kocmyrzowskiej która jest dobra cena/jakość trochę droższe Santorini na bulwarowej i ewentualnie opcja tania i ale nie w całej zła... Dom Wędkarza

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

:siema:kto ubezpiecza samochody??kiedyś coś tu widziałem.

SokolNH www.escaro.pl - tam masz kontakt do Niego - Kamil

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:bry: ekipa.
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dobry dzień :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

panowie nosze sie z kupnem A4 b5 do 9k....

ktos cos wie, ktos moze ma znajomego który ma znajomego, który moze cos miec??:decayed:

Opublikowano
:siema:

panowie nosze sie z kupnem A4 b5 do 9k....

ktos cos wie, ktos moze ma znajomego który ma znajomego, który moze cos miec??:decayed:

Pablo ma swoją na sprzedaż :wink:

i Gruszka też

Opublikowano

ładne:naughty: pewnie majatek chce...

jednak poszukuje cos w avancie...takie zboczenie...:decayed:

Opublikowano

PABLo chce dużo bo ma dobre wyposażenie wnętrza, pakiet aluminium - dywaniki itp neony :decayed:

Opublikowano

Gruszka ma w avancie :whistling:

Opublikowano

haha, zejdzmy na ziemie.... moja kobitka boi sie duzych predkosci...:polew:

na powznie to chetnie bym jakiego TDika przygarnął...:banan:

Opublikowano

Fantowski pojechales do UK sie wydziarac???

:>

Opublikowano
:siema:

panowie nosze sie z kupnem A4 b5 do 9k....

ktos cos wie, ktos moze ma znajomego który ma znajomego, który moze cos miec??:decayed:

Ja mam w benzynce, 200 leci jak nic!

Opublikowano
:siema:

panowie nosze sie z kupnem A4 b5 do 9k....

ktos cos wie, ktos moze ma znajomego który ma znajomego, który moze cos miec??:decayed:

Ja mam w benzynce, 200 leci jak nic!

mało...:decayed:

Opublikowano
Fantowski pojechales do UK sie wydziarac???

:>

tak, zrobiłem rękaw :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.