Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Themon jak co roku wita sie przed zlotem, później nie ma go kolejny rok:naughty:

On tak cichaczem zawsze zapodaje a później "nowi" na PW się mnie pytają kto jest i jeszcze vip :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Waski z tej duzej paczki masz jeszcze duzo czesci do T4??

Opublikowano
  • Autor

Themon jak co roku wita sie przed zlotem, później nie ma go kolejny rok:naughty:

Przynajmniej jeździ na zloty :whistling: w przeciwieństwie do innych :wink:

Opublikowano
Witajcie,

Mam jedno pytanko: czy po odpięciu aku trzeba kodować piloty w scyzoryku?? Mi elektryk w trakcie naprawy alternatora odpiął aku i od tego momentu nie działa mi otwieranie i zamykanie szyb z pilota. Czy adaptacja kluczyków pomoże w tym przypadku??

Przyciśnij przycisk otwierania w pilocie i nie puszczaj włóż kluczyk do stacyjki i przekręć kluczyk się zakoduje

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Themon jak co roku wita sie przed zlotem, później nie ma go kolejny rok:naughty:

Przynajmniej jeździ na zloty :whistling: w przeciwieństwie do innych :wink:

bo to fizol jest on tam jeździ tylko po to żeby komuś maskę oklepać :decayed:

Opublikowano

Widziaem dzisiaj Fanti że Lucynka ma już tablice pięknie zamonconą :)

Opublikowano
:tongue:
Opublikowano
  • Autor
Widziaem dzisiaj Fanti że Lucynka ma już tablice pięknie zamonconą :)

Nie chwalił Ci się ze po spocie Czwartkowym siedział do rana w garazu by wyrezać ta tablice ?

:decayed:

Opublikowano

no przeciez inaczej nie wrocilby do domu, co by powiedzial Zonie?? ze walnal Jej moda i podswietlil ledowo podsiwetlenie miejsca braku tablicy??

Opublikowano
no przeciez inaczej nie wrocilby do domu, co by powiedzial Zonie?? ze walnal Jej moda i podswietlil ledowo podsiwetlenie miejsca braku tablicy??

:polew:

:hi:bry

Opublikowano

bry

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Na ukrytej liście chyba :decayed:

nr 100 :wink:

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

Twardy chłop :naughty:

już wiem czego nie bylo u mnie na weselichu... :/

taa

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ----------

Twardy chłop :naughty:

znam takiego jednego twardego :wink:

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

Waski z tej duzej paczki masz jeszcze duzo czesci do T4??

mam 68 szt. tarcz do przodu np. :naughty:

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:59 ----------

:hi: bry

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

Boeing kapitana Wrony kupiony przez dewelopera

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

kto bogatemu zabroni

Moto w Onecie

Opublikowano

Themon jak co roku wita sie przed zlotem, później nie ma go kolejny rok:naughty:

Przynajmniej jeździ na zloty :whistling: w przeciwieństwie do innych :wink:

nie wiem co wazniejsze, zlot raz w roku czy udzielanie sie na forum i zaangazowanie przez cały rok....

BTW bry wszytkim.

Opublikowano
  • Autor

Boseronek zlot to zlot jest organizowany od kilku lat wiec chociaż na jednym wypada byc, zrozumiesz jak wreszcie go zaliczysz :whistling:

Opublikowano

Oboje macie racje tak na prawdę i tyle w temacie.

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

Dziękujemy Ci Pablo nasz Ty sedzio! :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Powitać :hi:

Ma ktoś na sprzedaż grzane wkłady lusterek do B6? Komplet mnie interesuje

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ja mam grzane z fotochromem, zainteresowany?

how much is the fish??

po 140 od strony

Opublikowano

Proszę bardzo :wink:

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Audi RS5 - niemiecki muscle car • Testy • AutoCentrum.pl

Opublikowano

Coś pięknego :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.