Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

jeba*e buce...wybili szybe czy tak weszli przez drzwi??

Mial RNSa od nowosci czy dokladal?

szybka do wymiany :) dokładał RNS-a :wink:

czyli nie zwrócą Mu za RNSa?? miał go już podczas ubezpieczenia??

pierdo*le przyciemniam szybki...

No to Panowie boseronek mnie ubiegł z info. Wyjęli chu.je radio i porysowali tapicerkę szkłem podczas "nurkowania". Boczek, lewarek i podłokietnik nadają się do wymiany. :facepalm:

Ubezpieczenie mam i na razie nie wiem czy będzie zwrot za RNS czy za poprzednią navi (różnica, bagatela 5x!!! :wallbash::wallbash::wallbash:) Dam znać jak się sprawa skończy.

Szkła od chu.ja w aucie. :facepalm:

Dla "pocieszenia" spotkałem znajomka z osiedla na komisariacie i jemu wytargali ulicę dalej ze Sporteaga największą i najdroższą navi. Tylko on w przeciwieństwie do mnie ma zdewastowane auto. Masakra. Cała konsola środkowa połamana i do wyrzucenia (auto z początku 2012). Dwie ulice dalej dźwignęli też jakieś paści z Corsy. :kwasny:

A Kerczi - co Ci da ściema szyb? Jak mają ukraść to ukradną... Ten koleś od Kia miał ściemę szyb. Jeszcze ciekawe bo weszli do niego przez tylne drzwi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

lennox to było w nocy?? stoisz na co dzień pod blokiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest ok roczny Biszkoptowy Labrador do oddania w dobre ręce, oczywiście za darmo. Przybłąkał się w Zielonkach do sklepu kolegi ojca koleżanki. Bardzo ładne psisko, wziąłbym gdybym nie miał już jednego. Jak coś PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lennox to było w nocy?? stoisz na co dzień pod blokiem??

taa, taa od 2 lat Audi ;)

---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ----------

Lennox, w ktorym rejonie krakowa to sie stalo ?? Nie dosc, ze ukradli to jeszcze zniszczyli srodek.... nic tylko za jaja powiesic :kwasny:

No kur.wa jeszcze mnie rezanie czeka :kwasny:

To Krowodrza, PBW

A jak bym skur.iela za rękę złapał to bym upier.lił przy samej d.pie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lennox moje kondolencje z powodu RNS jeb...e sku....y nie chce się frajerom pracować tylko chodzą i szukają chu...a do d*py łapy takim po upier...ć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante, masz moze zdjecie tej psiny, albo jestes w stanie zorganizowac ?

organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis z ciekawości zadzowniłem do Sokoła bo On mi fure ubezpiecza i zapytałem czy musze dodatkowo RNS ubezpieczyć, a On ze jak jest na fotce którą On robił wnętrza pojazdu w dniu ubezpieczenia to nie trzeba ale jak to jest.... po Vin auto to golas bo taki był dopiero Kerczi go doposażył... nie patrzą czasem na wyposażenie po Vin tylko po zdjęciach w dniu ubezpieczenia ??? ktoś pomoże to wyjasnić, nie chciałbym sie obudzić z palcem w d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante, masz moze zdjecie tej psiny, albo jestes w stanie zorganizowac ?

organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb :wink:

Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis z ciekawości zadzowniłem do Sokoła bo On mi fure ubezpiecza i zapytałem czy musze dodatkowo RNS ubezpieczyć, a On ze jak jest na fotce którą On robił wnętrza pojazdu w dniu ubezpieczenia to nie trzeba ale jak to jest.... po Vin auto to golas bo taki był dopiero Kerczi go doposażył... nie patrzą czasem na wyposażenie po Vin tylko po zdjęciach w dniu ubezpieczenia ??? ktoś pomoże to wyjasnić, nie chciałbym sie obudzić z palcem w d....

Jak po VIN, to ja tez musze doubezpieczyc. Chociaz ostatnio po tym wlamie gosc robil mi zdjecia wnetrza,ale znajac ich to sie od tego wykreca sianem, ze jak byl ubezpieczany to nie bylo :kwasny:

Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-(

Zdjecie miskowi zrobic smartfonem i przerzucic na maila. 2 min roboty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis z ciekawości zadzowniłem do Sokoła bo On mi fure ubezpiecza i zapytałem czy musze dodatkowo RNS ubezpieczyć, a On ze jak jest na fotce którą On robił wnętrza pojazdu w dniu ubezpieczenia to nie trzeba ale jak to jest.... po Vin auto to golas bo taki był dopiero Kerczi go doposażył... nie patrzą czasem na wyposażenie po Vin tylko po zdjęciach w dniu ubezpieczenia ??? ktoś pomoże to wyjasnić, nie chciałbym sie obudzić z palcem w d....

witaj boseron rozmawiałem właśnie z znajomą która ubez mi auto i mówi żebyś przeczytał polise AC tam powinno wszystko pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox dobra folia daje to ze jak Ci rozwala szybe to robi sie pajaczek ale szyba sie nie dziurawi...musza sciac czyms szybe...raczej odpuszczaja i ida do nastepnego, oczywiscie ze jak sie uprą to zapier***a ale juz jest cos przeciw...tutaj masz folie w zaleznosci od grubosci - przy czym sa to tylko zabezpieczajace - te akurat nie przyciemniaja...

jesli masz na fotce podczas ubezpiczenia to oddadza Ci kase za navi - nie sprawdzaja po VINie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry...

dzis w nocy Lenox miał włamanie do swojego A4 i RNS poszedł :kwasny::kwasny::kwasny: zaczęło sie znowu Skur.....y

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

jak to jest sprzęt grający jest w polisie AC z urzędu i wystarczą fotki wnętrza czy trzeba dobezpieczać car- audio ?

Tydzień temu na Podwawelskim w nowej skodzie superb wyj.bali mojemu kumplowi w nocy szybę i wyciągli mu cale radio z nawigacją. Jakaś szajka ku.wa grasuje w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją trzymam w garażu a i tak zjadam zęby jak idę po nią rano czy jeszcze stoi pomimo że mam AC ale i tak bym się :cry: gdyby ją zwineli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante, masz moze zdjecie tej psiny, albo jestes w stanie zorganizowac ?

organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb :wink:

Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-(

Wiecie co jak by mi zginął mój pies to bym poruszył niebo i ziemię aby go odnaleźć.Może najpierw przed szukaniem mu nowego domu należy poszukać właściciela,ma tatuaż? ,hipa? może warto zadzwonić do schroniska i powiedzieć że taka psina czeka na pana :wink:

Przeważnie właściciele takich piesków mają dzieci a dla nich to koniec świata .

a jak się nie znajdzie właściciel to ja przygarnę :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Skradziono samochód Tomasza Kuchara - - Rajdy samochodowe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox dobra folia daje to ze jak Ci rozwala szybe to robi sie pajaczek ale szyba sie nie dziurawi...musza sciac czyms szybe...raczej odpuszczaja i ida do nastepnego, oczywiscie ze jak sie uprą to zapier***a ale juz jest cos przeciw...tutaj masz folie w zaleznosci od grubosci - przy czym sa to tylko zabezpieczajace - te akurat nie przyciemniaja...

jesli masz na fotce podczas ubezpiczenia to oddadza Ci kase za navi - nie sprawdzaja po VINie...

Dobry patent na złodzieja, musiałby być wyjątkowo zawzięty żeby walczyć z folią.

Taka folia może też zadziałać przeciwko nam, nie chciałbym wybijać takiej szyby od środka w sytuacji awaryjnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...