Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dante, masz moze zdjecie tej psiny, albo jestes w stanie zorganizowac ?

organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb :wink:

Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-(

Wiecie co jak by mi zginął mój pies to bym poruszył niebo i ziemię aby go odnaleźć.Może najpierw przed szukaniem mu nowego domu należy poszukać właściciela,ma tatuaż? ,hipa? może warto zadzwonić do schroniska i powiedzieć że taka psina czeka na pana :wink:

Przeważnie właściciele takich piesków mają dzieci a dla nich to koniec świata .

a jak się nie znajdzie właściciel to ja przygarnę :wink:

Robert dobrze radzi... D4NTE szukałeś właściciela?:wink:

no właśnie, a co jak nie daj bóg zdarzy się wypadek i auto zacznie się palić, a jedynym wyjściem wydostania się będzie zbicie szyby?? są + i -. Ja bym się bał stosować taką folię

wtedy to Huston mamy problem:decayed:

Real - Barca 0:0 po 45min

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dante, masz moze zdjecie tej psiny, albo jestes w stanie zorganizowac ?

organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb :wink:

Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-(

Wiecie co jak by mi zginął mój pies to bym poruszył niebo i ziemię aby go odnaleźć.Może najpierw przed szukaniem mu nowego domu należy poszukać właściciela,ma tatuaż? ,hipa? może warto zadzwonić do schroniska i powiedzieć że taka psina czeka na pana :wink:

Przeważnie właściciele takich piesków mają dzieci a dla nich to koniec świata .

a jak się nie znajdzie właściciel to ja przygarnę :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Skradziono samochód Tomasza Kuchara - - Rajdy samochodowe :facepalm:

Z tego co wiem to były ogłoszenia że znaleziono psa ale nikt się nie zgłosił, poza tym pies który Ci ucieknie ma obroże z numerem a ten takiego czegoś nie posiadał. Ewidentnie się komuś znudził :-( taka to psina.

yregy5ag.jpg

Opublikowano
Dante, masz moze zdjecie tej psiny, albo jestes w stanie zorganizowac ?

organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb :wink:

Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-(

Wiecie co jak by mi zginął mój pies to bym poruszył niebo i ziemię aby go odnaleźć.Może najpierw przed szukaniem mu nowego domu należy poszukać właściciela,ma tatuaż? ,hipa? może warto zadzwonić do schroniska i powiedzieć że taka psina czeka na pana :wink:

Przeważnie właściciele takich piesków mają dzieci a dla nich to koniec świata .

a jak się nie znajdzie właściciel to ja przygarnę :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Skradziono samochód Tomasza Kuchara - - Rajdy samochodowe :facepalm:

Z tego co wiem to były ogłoszenia że znaleziono psa ale nikt się nie zgłosił, poza tym pies który Ci ucieknie ma obroże z numerem a ten takiego czegoś nie posiadał. Ewidentnie się komuś znudził :-( taka to psina.

http://img.tapatalk.com/d/13/01/31/yregy5ag.jpg

a sprawdzał ktoś czy psina ma chip ?

btw Barca 1 - Fabregas '50

Opublikowano
Dante, masz moze zdjecie tej psiny, albo jestes w stanie zorganizowac ?

organizuj organizuj bo my ruszamy niebo i ziemię na fb :wink:

Cholerka za bardzo nie mam jak bo w pracy siedzę a zdjęć nie robili mu :-(

Wiecie co jak by mi zginął mój pies to bym poruszył niebo i ziemię aby go odnaleźć.Może najpierw przed szukaniem mu nowego domu należy poszukać właściciela,ma tatuaż? ,hipa? może warto zadzwonić do schroniska i powiedzieć że taka psina czeka na pana :wink:

Przeważnie właściciele takich piesków mają dzieci a dla nich to koniec świata .

a jak się nie znajdzie właściciel to ja przygarnę :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Skradziono samochód Tomasza Kuchara - - Rajdy samochodowe :facepalm:

Z tego co wiem to były ogłoszenia że znaleziono psa ale nikt się nie zgłosił, poza tym pies który Ci ucieknie ma obroże z numerem a ten takiego czegoś nie posiadał. Ewidentnie się komuś znudził :-( taka to psina.

http://img.tapatalk.com/d/13/01/31/yregy5ag.jpg

ale zaje...a psina

Opublikowano

Pewnie patrzyli czy jest oznakowany, gdyby był to i by się właściciel znalazł :-)

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

btw Barca 1 - Fabregas '50

Taki mecz a ja w robocie siedzę... :-\

Opublikowano

te psy sa zaje....te! szkoda ze nie mam warunkow i ze one takie duze :(

Opublikowano

Przygarnąłbym go ale już miałem 12 lat owczarka niemieckiego i wiem co to znaczy mieć takiego psa na mieszkaniu.

Jak bym miał dom to pierwszy bym się zgłosił do Ciebie.

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

1-1 !

Opublikowano

jutro spocik!!!!! :decayed: pablo będziesz ?

Opublikowano

ej, a zaczekacie na mnie do 2-3 na spociku ?? Bo ja wyjezdzam stad o 17stej :decayed:

Opublikowano
ej, a zaczekacie na mnie do 2-3 na spociku ?? Bo ja wyjezdzam stad o 17stej :decayed:

ja od dzisiaj mam już weekend więc nie widzę problemu :decayed:

Opublikowano
jutro spocik!!!!! :decayed: pablo będziesz ?

Będę na 200% :decayed:

486093_409433842474029_1939465868_n.jpg

Wyrezałem nowe wnętrze w B5, pasi? :decayed:

Opublikowano

zaje...e !!!!!

Opublikowano

Kuźwa skończyli by dzisiaj chłopaki te napisy do TG 19x01 bo w końcu bym oglądnął, odcinek już jest na dysku w HD :kox:

Jak ktoś chce to jutro wezmę dysk twardy i przegram komuś na lapka :whistling:

TopGear.net.pl - Polska strona fanów TopGear

Opublikowano

ja od dzisiaj mam już weekend więc nie widzę problemu :decayed:

no to good, to jeszcze jeden pasuje, zebys sam tam nie czekal :grin:

jutro spocik!!!!! :decayed: pablo będziesz ?

Będę na 200% :decayed:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/486093_409433842474029_1939465868_n.jpg

Wyrezałem nowe wnętrze w B5, pasi? :decayed:

ehhh... prosilem Cien ie pokazuj mojego avanta na forum publicznym, bo ktos obcy zobaczy i znowu bedzie chcial ukrasc :facepalm::facepalm::facepalm:

:grin::decayed:

Opublikowano

Młody's bagged Audi A4 from Ireland.

B6 mlodego z drogi, daje radę.

Opublikowano

oglądał to ktoś ?

szkoda oczu ?

88888888.jpg

Opublikowano
  • Autor

Fantomas do spania :wink:

Opublikowano

spokojnie na spota nie zaśpimy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.