Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Więc jest tak jak Ci mówiłem, pod S3 musi być ori bo z S+/S2 nie daje już rady, chodzi o napięcie.

Po niedzieli będę miał pod S3 ładowarki.

To się odezwij do mnie jakoś to wezmę 1szt. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie poniżej fotki Touarega o ktorym rozmawialismy. Auto bez najmniejszej przygody,ksiazka serwisowa 3.0TDI 240KM Auto FULL opcja, łącznie z PNEUMATYKĄ, WEBASTO I SOLARDACHAMI itd.

nUatQz4tld6BQ8lI4h9SioDsA7Lf6H0fDfN0e6StqHQ?size=1024x768&size_mode=2

uhRyANCFCMKQrGNbP82hKpUjHpW23CWlla8zAs14hII?size=1024x768&size_mode=2

u-BDgK4ygDu_zrGXmLXQ8WApcWK1qBDB_6AxABtnqOk?size=1024x768&size_mode=2

gHd_3NYBA29MrNHd3JU7rOdpdu7SQnQJ2FFbdYIVN1M?size=1024x768&size_mode=2

fsr4AljMF_GfMW_MndQmlE_g36GUX8HiLQ_TJhHa-SA?size=1024x768&size_mode=2

unyYbNxNE-vE65ZM-WbWxlb7WJvKz6CVyCQNdapChaM?size=1024x768&size_mode=2

4-oFEvVQ1tuZ9k3s6DjEiq8Hq_-6jpOf76tJVNTIIm8?size=1024x768&size_mode=2

ykBAto86YXJ-sSf1Cn0cjbH7vEn0vSuKaCOmhguO-xg?size=1024x768&size_mode=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś szukał to koleżanka ma na sprzedaż Maździochę.

Oferta - Mazda CX-7 - FELGI 22 CALE (WARTOSC OK 15.000ZL Z OPONAMI) ORGINALNE FELGI 18 Z NOWYMI ZIMOWKAMI, ODPALANIE Z KLUCZYKA FAJNE W ZIMIE JAK I W GORACE

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

6d495356f77abefe9abbfc511ba971ae.jpg

:grin:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ----------

KERCZI popraw zdjęcia bo nie banglają.

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

7b9ec0d91f46.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz lepiej??

ROK: 2009/12

PIERWSZA REJ. 2010

PRZEBIEG: 140000

TOTALNIE BEZYPADEK

Kazdy element ORI malowany

Serwisowany w ASO na biezaco (ksiazka serwisowa)

Auto bez nakladów finansowych

3.0 TDI 240KM

TOTALNIE full wyposazony - kosztował ponad 300 000zł

wszystko włącznie z pneumatyka, webasto, solardach, 4strefowa klima, pamieci foteli itd.

CENA: 115 000 zł

TEL: 602 760 360

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka do FIS wymieniona ale kontrolka od ESP zgasła tylko na chwile a potem się z powrotem zaświeciła bez vaga ani rusz ?

Jeszcze muszę odblokować pełnego FIS :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może gdzie można kupić tanio opony 225/45/R17? Mogą być bieżnikowane. W zasadzie chodzi, żeby tylko dojeździć do końca zimy, bo muszę kupić 2 szt. Kierownica coś mi zaczęła delikatnie drgać przy małych prędkościach, podjechałem do Fijałkowskiego na os. Słonecznym, żeby wyważył, czy coś. Jak tylko usłyszał co się dzieje to powiedział, że strzelona siatka w oponie... Więc niestety muszę znowu wydać na opony:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może gdzie można kupić tanio opony 225/45/R17? Mogą być bieżnikowane. W zasadzie chodzi, żeby tylko dojeździć do końca zimy, bo muszę kupić 2 szt. Kierownica coś mi zaczęła delikatnie drgać przy małych prędkościach, podjechałem do Fijałkowskiego na os. Słonecznym, żeby wyważył, czy coś. Jak tylko usłyszał co się dzieje to powiedział, że strzelona siatka w oponie... Więc niestety muszę znowu wydać na opony:kwasny:

Też do nich jeżdżę, gość się zna na rzeczy.

Ja kminię czy kupić nówki opony letnie 205/55/R16 Bridgestone Potenza nówki z listopada 2012r, mąż kuzynki kupił nówkę z salonu A3 i od razu opony zdjął i założył zimówki a letnie trzyma na sprzedaż bo na lato 18" będzie zakładać.

1000zł jak dla mnie.

Bridgestone Potenza S001 205/55 R16 91 W RUN ON FLAT FR. Opony Bridgestone . Oponeo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za spota:) niestety musialem sie awaryjnie ulotnic wczesniej niz zakladalem... Nastepnym razem bedzie lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może gdzie można kupić tanio opony 225/45/R17? Mogą być bieżnikowane. W zasadzie chodzi, żeby tylko dojeździć do końca zimy, bo muszę kupić 2 szt. Kierownica coś mi zaczęła delikatnie drgać przy małych prędkościach, podjechałem do Fijałkowskiego na os. Słonecznym, żeby wyważył, czy coś. Jak tylko usłyszał co się dzieje to powiedział, że strzelona siatka w oponie... Więc niestety muszę znowu wydać na opony:kwasny:

dzwoń i pytaj => http://a4-klub.pl/malopolskie-85/malopolska-opony-biskupice-229252/

dodaj ze z A4-klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie radio sprzedam JVC ma 3 miesiące usb zestaw głośnomówiący bluetooth :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej jest wątek spotowy czy już jakaś giełda ? Zabłądziłem czy co :eusathink:

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ----------

Coraz więcej j nowych :kox:

Rynek zbytu Ci rośnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry wszystkim i cześc Jarko działaczu :decayed:

Przyjdziesz Ty jeszcze po koszulki na zlot :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecie może gdzie można kupić tanio opony 225/45/R17? Mogą być bieżnikowane. W zasadzie chodzi, żeby tylko dojeździć do końca zimy, bo muszę kupić 2 szt. Kierownica coś mi zaczęła delikatnie drgać przy małych prędkościach, podjechałem do Fijałkowskiego na os. Słonecznym, żeby wyważył, czy coś. Jak tylko usłyszał co się dzieje to powiedział, że strzelona siatka w oponie... Więc niestety muszę znowu wydać na opony:kwasny:

dzwoń i pytaj => http://a4-klub.pl/malopolskie-85/malopolska-opony-biskupice-229252/

dodaj ze z A4-klubu :)

Zadzwoniłem Cuber i ceny podali całkiem rozsądne ;) Chyba się skuszę jutro na parę używanych Nokian:decayed:

chyba żebyście radzili: ZIMOWE BIEŻNIKOWANE 225/45R17 MICHELIN KRAKÓW (2986162444) - motoAllegro ? Bo nie wiem w sumie co będzie lepsze...:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżnikowane to żonie do 15-letniej astry kupowałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...