Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

boseron ktoś ewidentnie chce ci zagrać na gulu :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja raz wpuściłem takiego małego zasrańca ciułała czy jakoś tak to było poprzednie a4 to do tej pory kuzyn wyciąga sierść z siedzeń :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

spokojnie jutro Go napewno nie będzie a jak sąsiad to sie Go na spota zaprosi :wink:

Opublikowano
ja raz wpuściłem takiego małego zasrańca ciułała czy jakoś tak to było poprzednie a4 to do tej pory kuzyn wyciąga sierść z siedzeń :facepalm:

My mamy 6-cio miesięcznego basseta. Waży już 21 kg i sie za***iście ślini. I jak można coś takiego wpuścić do auta??

Opublikowano

krumak musisz kupić przyczepkę :polew:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Mata do bagażnika samoch. kombii - towar, zwierzę (2965287589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

krumak może ci się coś takiego przyda

Opublikowano

Boseron wiem czego nie ma...skladanych ele. lusterek :)

Opublikowano
w ASO 67zł sztuka - musisz pamiętać zeby kupic prawą i lewą...

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

p.s. uważaj na tablice rejestracyjną a dokładniej śruby - jakbyś miał problem z modem to dzwon do Fantomasa :polew:

Kerczi, a kojarzysz może jaki numer seryjny mają te lampki??

Opublikowano
Boseron wiem czego nie ma...skladanych ele. lusterek :)

o widzisz :banan:

Opublikowano

Panowie siedziałem wczoraj w Krk w MB C63 AMG. Dźwięk silnika miażdży wszystko, co do tej pory słyszałem (łacznie z V10 w S8 i RS6).

Miodzio...

Opublikowano
  • Autor

no to zdrowie Panowie :decayed:

Opublikowano

właśńie pije whisky z pepsi tak delikatnie bo wątroba.... :wink: zdrowie

Opublikowano
  • Autor

Ja wódeczkę z Pepsi tez delikatnie :grin:

Opublikowano

jutro wieczór idziemy do Drukarni z Witaszkiem i Grześkiem jak ktoś ma ochote to wbijać się

Opublikowano

nie pamietam, ale do a5 cabrio sa tylko jedne :)

Opublikowano
  • Autor
jutro wieczór idziemy do Drukarni z Witaszkiem i Grześkiem jak ktoś ma ochote to wbijać się

k.... wymyślacie terminy :facepalm:

Opublikowano
Dante do siebie montował i kupował w ASO ale z tego co mówił to płacił coś 46 zł/sztuka u Bełta ..... Dante wypowiedz sie i jakiś nr katalogowy moze podaj lub od którego modelu czy to te same co Kerczi mówi od A5 Cabrio ?

Siemka Panowie, wróciłem z hali dopiero. Pokopałem co nieco :wink:

Co do lampek to ja kupowałem na Alledrogo u Gładysza i płaciłem coś koło 46zł/szt

Widzę, że podrożały nieco: Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2989193080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nr są dwa lewa/prawa, takie jak na foto:

SNC01062.jpg

warto kupić bo super dają efekt i równo podświetlają:whistling:

SNC01104.jpg

Opublikowano
jutro wieczór idziemy do Drukarni z Witaszkiem i Grześkiem jak ktoś ma ochote to wbijać się

k.... wymyślacie terminy :facepalm:

na piłce sie umawialiśmy, sobota wieczór to chyba dobry termin , jak Ci nie pasuje to spoko

Opublikowano

Jaki tutaj ruch dzisiaj :kox:

Opublikowano

Kerczi to te same co Ty kupowałeś lampki ?

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

a jak jest z wywalaniem błędu ? bo u Kercziego waliły błąd u Dante nie, ale w B6 rejestracja nie jest na Canie a w B7 jest

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

nie widze tam A5

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

ktoś wie czy gdzies można zobaczyć Szpilke z Mollo dziś i o której walka?

Opublikowano
  • Autor

Boseronek "dobry" to pojęcie względne :whistling:

Opublikowano
Boseronek "dobry" to pojęcie względne :whistling:

ja wiem sobota rodzina itd... moja jeszcze nie wie ze mnie juto wieczór nie ma z pracy jej zadzwonie że nie wracam :bag: i czekam na reakcje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.