Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ruks ja też to chce... Ostatnio z Krakowa do Wrocławia nie Dojechałem bo 5l płynu zeszlo

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Wg instrukcji jak chcesz spryskać samą szybę to trzymasz dźwigienkę sprysków poniżej 1 czy 2 sekund (nie pamiętam dokładnie) ale właśnie się zastanawiałem czy VAG'iem coś nie da się jeszcze wymyślić. Poza tym jak będzie jakaś zbędna kasa montuje mgłowe spryski bo te są do chrzanu.

A propos jeszcze tego czego brak w RNS'E to np brak opcji miksowania utworów z całej karty SD (jest mix katalogu) i niestety nadal nie mogę ustawić tej głośności uruchamiania (tak jakby nie mogli tego w menu zrobić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

kto wie jak ustawić ciszej w RNS przy włączaniu i wyłączaniu auta jak sie z BT łączy ten dzwięk , bo ktoś mi to robił i wiem że da sie przyciszyć, wyłączyć całkowicie nie da, ale odkąd wyciągałem radio i włożyłem spowrotem dzwięk sie ustawił znów na najgłośniejszy..... wiem ze gdzies w Vagu sie to robiło.

Jarko miałes dac cynka, a akoszulki leżą jak ulał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie jak ustawić ciszej w RNS przy włączaniu i wyłączaniu auta jak sie z BT łączy ten dzwięk , bo ktoś mi to robił i wiem że da sie przyciszyć, wyłączyć całkowicie nie da, ale odkąd wyciągałem radio i włożyłem spowrotem dzwięk sie ustawił znów na najgłośniejszy..... wiem ze gdzies w Vagu sie to robiło.

Jarko miałes dac cynka, a akoszulki leżą jak ulał :wink:

musisz przy włączeniu kluczyka kręcić pokrętłem głośności tak jakbyś chciał ściszyć radio:wink: . Chyba ze ... zresztą wiesz gdzie mnie szukać.

Tak poza tym :hi: wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1359361369_by_zielarz2121_inner.gif

Takie rzeczy tylko w Rosji.

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Fail Compilation January 2013 HD - YouTube

2:26s i 4:40s :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wszystkim :)

Spać nie możesz? :decayed:

:bry:

Tia, wyspalem sie juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poranny ptaszek z Ciebie :grin:

Jak ja nie lubię poniedziałków :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wie ktos cos moze na ten temat?

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zdjac-panel-concerta-260405/

bo potencjometr odmówił posluszenstwa i nie wiem jak sie za to zabrac :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie lubię poniedziałków :facepalm:

Jak ja nie lubię weekandów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wie ktos cos moze na ten temat?

http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zdjac-panel-concerta-260405/

bo potencjometr odmówił posluszenstwa i nie wiem jak sie za to zabrac :bag:

A co dokladnie sie dzieje? W concertach padal uklad na plycie glownej i przez to wydawalo sie ze potencjometr wariuje i albo bylo za***iście glosno, albo nic nie bylo slychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

them0n, sprawa wyglada tak ze mam padniety ten procesor (wariuje glosnosc jak jest radio zimne) ale dwa tygodnie temu cos sie spierdzielilo jeszcze z potencjometrem, tzn. wszedlem rano do auta, chce zmienic glosnosc a tu nic, bez znaczenia czy radio zimne czy juz cieple, nie da sie sterowac balansem, bassami itd i jeszcze wczesniej bylo czuc takie przeskoki jak sie krecilo potencjometrem a teraz kreci sie luzno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

them0n, sprawa wyglada tak ze mam padniety ten procesor (wariuje glosnosc jak jest radio zimne) ale dwa tygodnie temu cos sie spierdzielilo jeszcze z potencjometrem, tzn. wszedlem rano do auta, chce zmienic glosnosc a tu nic, bez znaczenia czy radio zimne czy juz cieple, nie da sie sterowac balansem, bassami itd i jeszcze wczesniej bylo czuc takie przeskoki jak sie krecilo potencjometrem a teraz kreci sie luzno.

aha, czyli pewnie potencjometr tez juz padl ;) , z tego co pamietam to caly panel jest na takim slocie wsuwanym na zlacze plyty glownej radia, tylko tam jest to jeszcze na kilku srubkach zlapane aby nie wylecial, albo sa one z boku radia albo od srodka po zdjeciu gornej pokrywy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to zaraz zejde do auta i wyciagne radio i zobacze co tam sie z nim stalo, bo chce wlasnie zobaczyc czy moze sie to pokretlo nie obrobilo/nie odkleilo od potencjometru, bo moze wystarczy przykleic pokretlo do potencjometru i bedzie smigac :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to zaraz zejde do auta i wyciagne radio i zobacze co tam sie z nim stalo, bo chce wlasnie zobaczyc czy moze sie to pokretlo nie obrobilo/nie odkleilo od potencjometru, bo moze wystarczy przykleic pokretlo do potencjometru i bedzie smigac :smiley:

mialem gdzies w piwnicy caly panel sprawny z concerta, jak nie uda Ci sie tego naprawic to daj znac, poszukam i jak sie znajdzie to sobie podmienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...