Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba ta... Ale się wkurw***i bo już kawałek za światłami w stronę huty kolo mc mnie haltneli a ja stwierdziłem że nie ma gdzie się zatrzymać i zatrzymał em się dopiero przy wislickiej za przystankiem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No chyba ta... Ale się wkurw***i bo już kawałek za światłami w stronę huty kolo mc mnie haltneli a ja stwierdziłem że nie ma gdzie się zatrzymać i zatrzymał em się dopiero przy wislickiej za przystankiem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

:polew: było do KFC udać zawsze możesz powiedzieć że się bałeś zatrzymać bo nie znasz takich samochodów

CB,teraz to w mieście trzeba mieć włączone :kwasny:

ps.fotka z tego właśnie miejsca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ta... Ale się wkurw***i bo już kawałek za światłami w stronę huty kolo mc mnie haltneli a ja stwierdziłem że nie ma gdzie się zatrzymać i zatrzymał em się dopiero przy wislickiej za przystankiem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

:polew: było do KFC udać zawsze możesz powiedzieć że się bałeś zatrzymać bo nie znasz takich samochodów

CB,teraz to w mieście trzeba mieć włączone :kwasny:

ps.fotka z tego właśnie miejsca :wink:

powiedzcie mi a antyradary, te które są dostępne w cenach do 1000zł pomogłyby coś?

Antyradar WHISTLER PRO78XRi EURO - NOWOŚĆ****2013r (2947079837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski pomoże przepisowa jazda :decayed: ja tylko tak jeżdze i mam spokój

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Yanosik jest ok

Tyś jest Yanosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyradar moim zdaniem kicha, bo za rok np. Wprowadza nowe suszarki i juz będzie części nie wykrywal... Ze nie wspomne że dupki z takich odległości już ściągają ze glowa boli... Ostatnio z Bielska jak wracałem to na wysokości Tychów to mnie chyba z dwóch kilometrów ściągnął... To z anty pewnie nie zdazylbym zareagować

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski pomoże przepisowa jazda :decayed: ja tylko tak jeżdze i mam spokój

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Yanosik jest ok

Tyś jest Yanosik

:grin: ale się uśmiałem... no w sumie racja, bo ostatnio jechałem za Tobą i myślę kto tak jedzie jak piz.a i prowadzi po mieście peleton a tu boseron...

a może po prostu jest tak jak w filmie Drogówka? hmmm? :wink:

Gruszka ale nie wszyscy jeszcze jeżdżą na Yanosiku :whistling:oczywiście nie mówie o sobie :grin::wink:

Antyradar moim zdaniem kicha, bo za rok np. Wprowadza nowe suszarki i juz będzie części nie wykrywal... Ze nie wspomne że dupki z takich odległości już ściągają ze glowa boli... Ostatnio z Bielska jak wracałem to na wysokości Tychów to mnie chyba z dwóch kilometrów ściągnął... To z anty pewnie nie zdazylbym zareagować

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

mówisz o laserówce? bo jak z lasera strzeli to już pozamiatane nawet jak antyradar da znać i od razu dasz po heblach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mowie o pomiarze zrobionym przez Alfe jadąca za mną...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja czytalem gdzies po necie, to w tych nowych ITD nie dosc ze nic nie daje antyradar to im jeszcze pokazuje ze ktos go uzywa, co jest oczywiscie zabronione.

Ciemno zielona po opolskeij jezdzi tez Vektra :kwasny: podobno tez jeden tajniacki na slaskich blachach jest w krk.

az 8 pkt ? :kwasny: ladnie zabolalo :kwasny: mnie chcieli dac 800 zl i 10 pkt :grin: 162 km/h na 100 w katowicach na autostradzie :decayed: oczywiscie sie udalo bez :decayed:

bry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:hi:

Panowie czy instalując RNS-a trzeba przepinać jakieś piny w złączu ISO2??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber dzięki za przypomnienie:wink:

Karol ups :kwasny: boli zwłaszcza punkty

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Pany nie chce ktoś moich 17 tek OZ oddam za 700 zł :wink:

Jakby był inny wzór to bym może się sqsił ale ten mi się niezbyt podoba, wystaw na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron sprzedaj te fele słynnemu CZIKICIE :naughty:

Ten od żółtej B5 RS4 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ta... Ale się wkurw***i bo już kawałek za światłami w stronę huty kolo mc mnie haltneli a ja stwierdziłem że nie ma gdzie się zatrzymać i zatrzymał em się dopiero przy wislickiej za przystankiem

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Dobrze zrobiłeś! Zatrzymują w takich miejscach że nie ma gdzie stanąć np policja za estakadą na Nowohuckiej jak się jedzie lewym pasem to po ciągłej ściągają pod skup palet! Kiedyś w Nowym Targu gość szedł do mnie z 200 metrów bo stali w miejscu gdzie przy krawędzi była ciągła więc pojechałem na następne skrzyżowanie dopiero :grin: Raz mnie gość zaskoczył bo zapytał na Makuszyńskiego czy wjadę na krawężnik :shock3: ale to swój chłop był :grin: (oczywiście nie próbowałem nawet wjeżdżać :grin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol twoja skoda z3 typami w środku teraz poluje na czerwone światło na Statoilu na opolskiej.

i idzie im to skutecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś zatrzymali przy Igołomskiej, nic nie mierzyli a powiedział że jechałem szybko i perfidnie chciał łapówkę a nie miał podstaw do wypisania mandatu, jeszcze tekst "niech Pan się zastanowi i przyniesie za chwile dokumenty" :naughty:, wcześniej mi powiedział żebym podjechał dalej bo w tym miejscu był wysoki krawężnik i nie chciał bym porysował fele a widział że jestem na 19" :grin:

Po chwili wróciłem do niego i powiedziałem żeby podjechał do Media Markt to mu zrobię rabat i mnie puścił :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol twoja skoda z3 typami w środku teraz poluje na czerwone światło na Statoilu na opolskiej.

i idzie im to skutecznie

smaczna kawa :whistling:

potwierdzam ma zdjęcia :naughty:

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Mnie kiedyś zatrzymali przy Igołomskiej, nic nie mierzyli a powiedział że jechałem szybko i perfidnie chciał łapówkę a nie miał podstaw do wypisania mandatu, jeszcze tekst "niech Pan się zastanowi i przyniesie za chwile dokumenty" :naughty:, wcześniej mi powiedział żebym podjechał dalej bo w tym miejscu był wysoki krawężnik i nie chciał bym porysował fele a widział że jestem na 19" :grin:

Po chwili wróciłem do niego i powiedziałem żeby podjechał do Media Markt to mu zrobię rabat i mnie puścił :polew:

bo to koledzy byli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10k za naprawdę zadbane tdi 110 km, chociaż 90 km też może być (96/97r), zawsze to można trochę zmodzic...

20vt też by mogło być. Avant, mqnual...

Na polifta wtej kasie nie ma co liczyć....

Jak Ci się nie śpieszy to sprzedam Ci na wiosnę mojego polifta :) Zadbany to raczej już nie jest, ale z tych 10k jeszcze Ci na jakieś naprawy - głównie kosmetyczne - zostanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle śniegu najebało dzisiaj ?

A Ty u Fritza w piwnicy siedzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...