Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

szok pałki normalnie, A-Czwóreczka z dieslem 110KM w bardzo dobrym stanie, nowe hamulce, wahacze, zaciski, grzane d*py, klimatronik, bez wycieków, nic nie kopci, zapala nawet w największe mrozy, zadbane w srodku, a to wszystko tylko za 7.5k (pewnie jeszcze z 5 stow sie zbije) :grin:

nic tylko brac! :decayed:

a pomyslec ze jeszcze poltora roku temu jak szukalem auta do 14k to do A4 za 11k az strach bylo wsiadac :naughty:

Aż boję się jechać oglądać... Bo nie wiem co zastqne, czy faktycznie okazję w dobrej cenie, czy Kompletnego trupq. Już pare 100 poleciało na paliwo, żeby właśnie takie okazje ogladnac...

A sprzedawcy jak mantre powtarzaja: panie igielka, lakier zadbany... A na miejscu to szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

życzę Ci jak najlepiej, ale podejrzewam ze znowu mozesz trafic na padake

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

ja B5 szukalem pol roku i tyle igielek co poogladałem przez ten czas to hohoho :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbane B5 w TDI nie jest tak łatwo znaleść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż boję się jechać oglądać... Bo nie wiem co zastqne, czy faktycznie okazję w dobrej cenie, czy Kompletnego trupq. Już pare 100 poleciało na paliwo, żeby właśnie takie okazje ogladnac...

A sprzedawcy jak mantre powtarzaja: panie igielka, lakier zadbany... A na miejscu to szkoda gadać...

A jakie masz kryteria wyszukania Audiolki ? Ile kasy chcesz przeznaczyc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbane B5 w TDI nie jest tak łatwo znaleść

szczegolnie w tych pieniadzach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber dzięki za przypomnienie:wink:

Karol ups :kwasny: boli zwłaszcza punkty

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Pany nie chce ktoś moich 17 tek OZ oddam za 700 zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10k za naprawdę zadbane tdi 110 km, chociaż 90 km też może być (96/97r), zawsze to można trochę zmodzic...

20vt też by mogło być. Avant, mqnual...

Na polifta wtej kasie nie ma co liczyć....

Audi A4 Avant AFN 1.9 TDI, Klimatronik, Tempomat (2989518116) - motoAllegro

Oferta - Audi A4 - Bogata wersja superluksusowej limuzyny z fantastycznym silnikiem diesla 1,9 TdI o mocy 110 KM bardzo niskie zuzycie paliwa i duza elast

Oferta - Audi A4 - Oferta prywatna Kontakt bezpośredni do właściciela: tel.: 794-624-280 Parametry: ABS Wspomaganie kierownicy Napęd Przedni Wyposa ciekawe w jakim faktycznie jest stanie, może napisz do chłopaków z Czestochowy aby którys w wolnej chwili podjechał i zobaczył co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, polift 1.9TDI za 10k do negocjacji? :embarrassed:

:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na powaznie to naprawdę cieżko coś ciekawego trafic, chociaz mój znajomy sprzedawał na jesieni 99 rok Avant srebrny AFN i poszedł za 9900 :wink: z ORI przebiegiem 230 tyś km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :)

Kerczi ta octavia byla koloru ciemno zielonego? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucazzz, szukaj tak jak do tej pory jakiegos przedlifta do 7k (zeby te 3k zostalo na naprawy, ktore na pewno beda) i fura bedzie Ci sluzyc :smiley:

ale polifty tez sobie jezdzij ogladac, szczegolnie te z krk, nic Ci nie szkodzi sie przejechac 5-10km a moze cos Ci wpadnie w oko :wink:

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

tak na powaznie to naprawdę cieżko coś ciekawego trafic, chociaz mój znajomy sprzedawał na jesieni 99 rok Avant srebrny AFN i poszedł za 9900 :wink: z ORI przebiegiem 230 tyś km

i kompletnie nic nie trzeba bylo przy nim robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co to AKU wymienić i dobić klimę ;) tylko był przedliftem ale z roku 99 :) ( lampy miał poliftowe bo sam go do tego namówiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam to wszystko i kminie ile wezmę za moją czarną gwiazdę :facepalm::grin:

35537_345099665604757_990580823_n.jpg

Fanti, rezaj S-Line i Rootory zakładaj, B6 David'a robi robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie co to AKU wymienić i dobić klimę ;) tylko był przedliftem ale z roku 99 :) ( lampy miał poliftowe bo sam go do tego namówiłem)

no to ladnie :smiley:

to jeszcze jedno pytanie z serii glupich - nie wiesz moze czy byl bity? :decayed:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

Tak czytam to wszystko i kminie ile wezmę za moją czarną gwiazdę :facepalm::grin:

nie tylko Ty :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam to wszystko i kminie ile wezmę za moją czarną gwiazdę :facepalm::grin:

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/35537_345099665604757_990580823_n.jpg

Fanti, rezaj S-Line i Rootory zakładaj, B6 David'a robi robotę :kox:

właśnie patrzyłem na niego na fb :wink: spoko może moje za niedługo będzie coś troszkę lepiej wyglądać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Themon ciemno zielona combi...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Themon ciemno zielona combi...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ta kur....

lat_krokodylkow_takze_5917987.jpg

dramat się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...