Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jakie sa hamulce seria przy 1,9 130 km? 320/288 to dobrze beda hamowaly ?

w B7 BRD (170KM) fabrycznie jest 312/255. w B6 1.9 130KM z tylu masz 245. Z przodu chyba sa 288. 320/288 byly w 2.0T. 320mm to ostatnia tarcza jaka wchodzila pod felge 16''. moim zdaniem calkiem rozsadny wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro jadę kupić to: POLSKI VAG 2.5 + KKL usb VW Audi Skoda Seat kabel (3001826865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Firma 15km ode mnie.

Jako że nie znam się bardzo na Vagu, pytanie, czy tym normalnie mogę sprawdzać, kodować, kasować błędy itd w grupie vag do 2004 roku? Oczywiście z lapka z systemem windows 7 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby kto chciał to ponawiam pytanie bo zrobiłem lepsze zdjęcia , dla Was cos taniej zawsze promocje sie zrobi :wink:

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/17-alu-firmy-oz-opony-225-45-17-komplet-lato-260836/ Kerczi chciałeś je odkupić w dobrej cenie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam program vag pl 4.9 pełną wersję, więc jutro kupię tylko kabel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron fajną masz końcówkę numeru :decayed:

taką ma każdy kto z nim pracuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron jutro się w takim razie nie spotkamy, kupię kabel za 50zł. Mechanicy chcą 50zł za skasowanie błędu poduszki powietrznej :facepalm:.

Podpinałem moduł świateł dziennych i wypiąłem kostkę licznika, szukałem pinu masy hamulca ręcznego i włączyłem zapłon. Nie wiedziałem że po odpięciu licznika i włączeniu zapłonu wywali błąd poduchy, odłączenie akumulatora nic nie daje, jak później doczytałem trzeba skasować vagiem. Co mam zapłacić za kasowanie to kupię kabel :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej była mowa o przypadkowym kablu i przypadkowym programie. Żebyś nie zrobił sobie czasem roślin ki z elektroniki auta albo nie musiał kupić nowego laptopa, no nic, spróbować można... :) a nóż Ci się uda...

P. S. Waruny na drodze Kozaaaak :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej była mowa o przypadkowym kablu i przypadkowym programie. Żebyś nie zrobił sobie czasem roślin ki z elektroniki auta albo nie musiał kupić nowego laptopa, no nic, spróbować można... :) a nóż Ci się uda...

P. S. Waruny na drodze Kozaaaak :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Witajcie,

Przypadkowość kabla i programu wynikała z braku odpowiedniej wiedzy. Na szczęście dzięki koledze Darecy mam już odpowiedni kabelek i odpowiedni program (VCDS 10.6) i błędu już nie popełnię :naughty:

---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:22 ----------

Jutro jadę kupić to: POLSKI VAG 2.5 + KKL usb VW Audi Skoda Seat kabel (3001826865) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Firma 15km ode mnie.

Jako że nie znam się bardzo na Vagu, pytanie, czy tym normalnie mogę sprawdzać, kodować, kasować błędy itd w grupie vag do 2004 roku? Oczywiście z lapka z systemem windows 7 64

Nie bierz tego kabla. Ja go miałem i nie polecam. Współpracuje tylko z programem Polski VAG, który znacząco odbiega od prawdziwego VAGa czy też VCDSa. Lepiej dołóż do kabla od Siemiana i będziesz miał urządzenie "jak Pan Bóg przykazał". Dodatkowo popatrz parę wątków wcześniej na info Kercziego na temat tego co możesz chu...ym kablem zrobić z samochodem.

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

siema siema :hi: krumak jesteś jutro na spocie?

Nie, nie będzie mnie dziś -> grypa i wieczorne okłady z ciepłej piersi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie sa hamulce seria przy 1,9 130 km? 320/288 to dobrze beda hamowaly ?

jak seryjne jeśli jeździsz z zgodzie z przepisami to tak a jak gaz hamulec gaz hamulec to nie :kwasny: 288 przód :wink: 245 tył

http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/all-oznaczenia-zestawow-hamulcowych-aut-193506/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima że ja Cię pier^^le :lol1:

A co się dzieje na drodze:shock3:

Korek od wiaduktu na Tischnera przez całą telewizyjną aż do tandety na powstańców :decayed:

Dobrze że w drugą stronę jechałem nie było korków.

:siema: all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...