Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie znacie panią złotakaczka :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
siema siema :hi: krumak jesteś jutro na spocie?

A chciałeś coś ode mnie??

pytam z czystej ciekawości ja już teraz będę jeździł co tydzień

Kurcze ja na spota mam do przejechania ponad 40 km w jedną stronę i jeszcze koliduje mi to z czwartkowymi treningami koszykówki. Choć nie wiem czy teraz nie będę częściej wpadał na spoty bo wysiadło mi kolano i czeka mnie chyba zabieg :kwasny:

Panowie czy ktoś miał do czynienia z żarówkami led do oświtlenia wnętrza (pakiet światło). Konkretnie poszukuję żarówek W5W, zakupiłem na alledrogo jakieś dziadostwo po 6 zł/szt i totalna c**jnia z grzybnią.

Opublikowano
Panowie czy ktoś miał do czynienia z żarówkami led do oświtlenia wnętrza (pakiet światło). Konkretnie poszukuję żarówek W5W, zakupiłem na alledrogo jakieś dziadostwo po 6 zł/szt i totalna c**jnia z grzybnią.

Ja mam caly srodek z pakietem swiatlo wymienione na LED-y. Kupowalem wszystkie lampki w Krk w sklepie przy skrzyzowaniu Zakopianskiej z Tischnera. Podjechalem pod sklep, wyciagalem na bierzaco i chodzilem kupowac co mi potrzeba :grin: wszystko pod sklepem wymienilem :grin: tylko to bylo jakies 1,5 roku temu i chyba w sumie wszystko wyszlo mnie kolo 200-250 zl, wiec nie malo....

Dlaczego ch.jnia z tymi ledami z allegro ? Co sie dzieje ?

Opublikowano

Hmm... Ja mam kabel z fi-my Viaken a VAG'a (co prawda starego) wiadomo skąd,

dokładnie w tej firmie dziś byłem i kupiłem :wink:

Opublikowano

Hmm... Ja mam kabel z fi-my Viaken a VAG'a (co prawda starego) wiadomo skąd,

dokładnie w tej firmie dziś byłem i kupiłem :wink:

gdzie to? gdzie to? bardzo chetnie sie dowiem bo tez mam w zamiarze kupic jakis kabelek z programem :decayed: napalilem sie na VAG-a :wink:

Opublikowano

koło nowohuckiej, przed tandetą kawałek.

Ja kupiłem bo jak miałem dać 50zł za skasowanie błędu to tyle samo zapłaciłem za kabel i zrobiłem to sam

Opublikowano

Panowie dzieki za spota i widowisko na parkingu :decayed:

Opublikowano
Panowie czy ktoś miał do czynienia z żarówkami led do oświtlenia wnętrza (pakiet światło). Konkretnie poszukuję żarówek W5W, zakupiłem na alledrogo jakieś dziadostwo po 6 zł/szt i totalna c**jnia z grzybnią.

Ja mam caly srodek z pakietem swiatlo wymienione na LED-y. Kupowalem wszystkie lampki w Krk w sklepie przy skrzyzowaniu Zakopianskiej z Tischnera. Podjechalem pod sklep, wyciagalem na bierzaco i chodzilem kupowac co mi potrzeba :grin: wszystko pod sklepem wymienilem :grin: tylko to bylo jakies 1,5 roku temu i chyba w sumie wszystko wyszlo mnie kolo 200-250 zl, wiec nie malo....

Dlaczego ch.jnia z tymi ledami z allegro ? Co sie dzieje ?

Swiecą słabo, nawet w porównaniu do zwykłych żarówek, w dodatku łamią się w palcach. Kupiłem takie:

LED ŻARÓWKA T10 W5W 5 SMD CANBUS ŻARÓWKI GDYNIA FV (2941815519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a lepszy efekt dadzą takie z detekcją polaryzacji i kierunkowym światłem:

LED W5W T10 T15 4xSMD biała 4300k 6000k VW Skoda (2954777462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wezmę chyba wersję 4300k, bo 6000k będą świeciły bardziej na niebiesko niż biało.

Opublikowano
Panowie znacie panią złotakaczka :whistling:

Jest nowa na forum

Opublikowano
  • Autor

Waski, złotakaczka => podpucha :) nie Ty jeden dostałes PW :decayed:

Dzieki wszystkim za spota i za fajne slizganko pod Decathlonem :kox:

Opublikowano
Waski, złotakaczka => podpucha :) nie Ty jeden dostałes PW :decayed:

Dzieki wszystkim za spota i za fajne slizganko pod Decathlonem :kox:

szukałeś już kolegi do pary :grin::grin::grin:

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za spota miło było Was widzieć :)

Opublikowano

dziękuje za spocika Panowie :hi:

Tobie Wąski również dziękuję :wink:

Radziu za***iste masz te lampy na przodzie:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Fantomas dla tego pisałem do Ciebie smsa :grin:

Opublikowano

a myślałem że mi powiesz że już jesteś zajęty na sobotę z kolegą :decayed:

Opublikowano

Dzięki Panowi za spota :decayed: Lubie te czwartki :thumbup:

Radziu za***iste masz te lampy na przodzie:whistling:

o mnie chodzi?

Opublikowano
Dzięki Panowi za spota :decayed: Lubie te czwartki :thumbup:

Radziu za***iste masz te lampy na przodzie:whistling:

o mnie chodzi?

no a o kogo :facepalm::whistling:

Opublikowano

dzięki za spota, ale koledzy czy macie jakies fotki ze ślizgania pod decatlonem??

Opublikowano
Dzięki Panowi za spota :decayed: Lubie te czwartki :thumbup:

Radziu za***iste masz te lampy na przodzie:whistling:

o mnie chodzi?

no a o kogo :facepalm::whistling:

hehe dzięki dzięki :decayed: zwykłe polifty przeca :wink:

Opublikowano

Dzieki rowniez...

Pan z subaru kontynuowal na zakopiance, tym razem ciagnac kogos na sankach :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.