Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

życie :wink:, tym akurat się najmniej przejmuje :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmm.....bo kto bogatemu zabroni jak parę złotych w portfela zabierze :wink: a może i dowód :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

O tym mówiłem ostatnio, masakra, trzymałem auto pod wjazdem na parking i już wszystkim kazali wypierdzielać z tego miejsca:facepalm:

Opublikowano

Do niedawna teren starego pasa startowego lotniska w Czyżynach był dla okolicznych mieszkańców miejscem wypoczynku i rekreacji.

betonowe klepisko miejscem wypoczynku i rekreacji :kox:

Opublikowano

Pewnie chodziło im o zlot VAG :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pewnei Pablo tak napisali bo juz tam parkowac nie mozesz :grin:

Opublikowano
Pewnei Pablo tak napisali bo juz tam parkowac nie mozesz :grin:

Eee nie:decayed:

Na słupach na pasie również ponaklejali info na ludzi że będzie sajgon.

Zresztą Ci z parkingu mają dobre relacje ze mną bo im telewizor kiedyś za 100zł załatwiłem i nic nie musiałem płacić za to miejsce :decayed:

Opublikowano
Pewnei Pablo tak napisali bo juz tam parkowac nie mozesz :grin:

Eee nie:decayed:

Na słupach na pasie również ponaklejali info na ludzi że będzie sajgon.

Zresztą Ci z parkingu mają dobre relacje ze mną bo im telewizor kiedyś za 100zł załatwiłem i nic nie musiałem płacić za to miejsce :decayed:

Lcd? czy plazme? ;)

Opublikowano
Lcd? czy plazme? ;)

Kineskopowy ale już płaski nie wypukły Panasonica 21" :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

OLEDa

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
OLEDa

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

3D 4K:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

O właśnie bo zapomniałem to wkleić :kox:

jarko aż wyszedł na wiadukt i cykał fotki :decayed:

Ma się wyczucie na milimetry co? :decayed:

:polew:

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

P1150339.JPG

Jeden robi a wszyscy patrzą.. nawet sokolnh zasnął na stojąco...

:polew:

Myślałem że to było wcześniej a nie w 2009r:eusathink:

Na pewno wcześniejsza dużo grubsza akcja była w 2007r na Armii Krajowej, themon też pamięta :decayed:

Opublikowano

Pablo widać że duchem byli z tobą :polew: w sumie ciałem też ale ręce mieli zajęte :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

skubaniec :grin::decayed:

Opublikowano
Pablo widać że duchem byli z tobą :polew: w sumie ciałem też ale ręce mieli zajęte :polew:

Ważne, który wygrywał :polew:

Opublikowano

Na wiadukcie to był Trzeniu :whistling:

Opublikowano
O właśnie bo zapomniałem to wkleić :kox:

jarko aż wyszedł na wiadukt i cykał fotki :decayed:

Ma się wyczucie na milimetry co? :decayed:

:polew:

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

https://lh3.googleusercontent.com/-9Jw6tDxYNpU/SWE8xliVrLI/AAAAAAAAC3Q/EX2zqiOHSmo/s820/P1150339.JPG

Jeden robi a wszyscy patrzą.. nawet sokolnh zasnął na stojąco...

:polew:

Myślałem że to było wcześniej a nie w 2009r:eusathink:

Na pewno wcześniejsza dużo grubsza akcja była w 2007r na Armii Krajowej, themon też pamięta :decayed:

coś kojarze, ale przypomnij mi :)

aaa. juz sobie przypomniałem twój wyścig z Cubrem :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.