Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahhaha, za***iste fotki :D chopaki sie bawia :grin: Pablo, o maly wlos... na cm przeleciales

wielkie brawa za fotorelacje, dobry reporter :naughty:

themon podasz namiary ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W tym roku Gumball 3000 przejeżdża przez Krk

Opublikowano

Ta przejeżdża...

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Kiedyś miałem światła do jazdy dziennej paski led philipsa. Zapłaciłem za nie ~~ 200zł, pojeździłem kilka miesięcy i jedna leda z pośród 4 przestała świecić :facepalm:. Wywaliłem to dziadostwo i zamontowałem sobie taki oto modół :naughty:. Teraz w razie spalenia żarówki - wymiana.

Diodę też byś wymienił :grin: Trzeba będzie w takim razie pomyśleć o ORI dziennych w miejsce przeciwmgłowych

Opublikowano
O właśnie bo zapomniałem to wkleić :kox:

jarko aż wyszedł na wiadukt i cykał fotki :decayed:

Ma się wyczucie na milimetry co? :decayed:

:polew:

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

https://lh3.googleusercontent.com/-9Jw6tDxYNpU/SWE8xliVrLI/AAAAAAAAC3Q/EX2zqiOHSmo/s820/P1150339.JPG

Jeden robi a wszyscy patrzą.. nawet sokolnh zasnął na stojąco...

:polew:

Myślałem że to było wcześniej a nie w 2009r:eusathink:

Na pewno wcześniejsza dużo grubsza akcja była w 2007r na Armii Krajowej, themon też pamięta :decayed:

HAHAHAHAHAHAH Pamietam telefon od Cubera...... "przyjezdzaj Pablo sie rozjebał na Tischnera..."

az sie łezka w oku kręci....ze śmiechu:grin:

Opublikowano
O właśnie bo zapomniałem to wkleić :kox:

jarko aż wyszedł na wiadukt i cykał fotki :decayed:

Ma się wyczucie na milimetry co? :decayed:

:polew:

---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

https://lh3.googleusercontent.com/-9Jw6tDxYNpU/SWE8xliVrLI/AAAAAAAAC3Q/EX2zqiOHSmo/s820/P1150339.JPG

Jeden robi a wszyscy patrzą.. nawet sokolnh zasnął na stojąco...

:polew:

:grin::wink:

Wrzucaj filma z ostatniego spota :naughty:

Opublikowano
Wrzucaj filma z ostatniego spota :naughty:

Kijowo się nagrało, zaparowana kamera była.

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

HAHAHAHAHAHAH Pamietam telefon od Cubera...... "przyjezdzaj Pablo sie rozjebał na Tischnera..."

az sie łezka w oku kręci....ze śmiechu:grin:

Były czasy :grin:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

Zachowaj ostrożność przy fajerwerkach - Sadistic.pl

:polew:

Opublikowano
Kijowo się nagrało, zaparowana kamera była.

no jaj nie urywa :decayed:

ale widac :wink:

Opublikowano

Oto jakość HD w Szajsungu :polew:

Witam wszystkich :hi:

Opublikowano

Nagraj srajfonem to dopiero będziesz miał piksele jak w Nokii 3310:kox:

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Tak nagrywa, masz wyżej pokazane jak kiedyś nagrywałem wolną amerykankę na Łagiewnikach :grin:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

News: Już jest! Pierwszy trailer Szybkich i Wściekłych 6! | TopGear.net.pl - Polska strona fanów TopGear

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

Kozackie S-line 18 rozstaw 5x112 RS6 Air Ride (2988044481) - motoAllegro

Przygarnął bym takie fele teraz.

Opublikowano
Nagraj srajfonem to dopiero będziesz miał piksele jak w Nokii 3310:kox:

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Tak nagrywa, masz wyżej pokazane jak kiedyś nagrywałem wolną amerykankę na Łagiewnikach :grin:

---------- Post dopisany at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

News: Już jest! Pierwszy trailer Szybkich i Wściekłych 6! | TopGear.net.pl - Polska strona fanów TopGear

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ----------

Kozackie S-line 18 rozstaw 5x112 RS6 Air Ride (2988044481) - motoAllegro

Przygarnął bym takie fele teraz.

To kupuj:decayed:więc po co sprzedawałeś 19:naughty:

Opublikowano

Zobaczymy co będzie na wiosnę:decayed:

Ile już tych części było i kolejna w maju nadchodzi:shock3:

Opublikowano
Nagraj srajfonem to dopiero będziesz miał piksele jak w Nokii 3310:kox:

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Tak nagrywa, masz wyżej pokazane jak kiedyś nagrywałem wolną amerykankę na Łagiewnikach :grin:

Czułem że w nocy będzie lipa, nawet nie widać co to za auta :grin:

Fajne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siemka all :hi:

Opublikowano

szkoda ze nie Oryginal...

Opublikowano

Ranne ptaszki wstały :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:grin: tia ranne heheh
Opublikowano

Tylko nie pisz że Ty dopiero przed snem, nie uwierzę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no bez przesady hehe :)

Opublikowano

Domyślam sie że był konkret skoro już na nogach jesteś :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.