Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To jest typowy torx do przepływomierzy, zestaw pinów wystarczy kupić. jedz do intercarsu to kupisz na 100%, nie wiem jaka cena ale mają na pewno.

Jednak nie rozumiem cie za bardzo, bo trwa to juz z tydzien jak sie pytasz o ten klucz, nie wiem co chcesz zrobic, ale jak tylko wymienic przepływke, ew. ją przeczyścic, to ja juz dawno bym, do jakiegos mechanika zaglądnął i zrobił to za 20zł a nie kombinował

a tu masz jak bys chciał poświecic jeszcze kilka dni.

Torx 5 cio kantowy PRZEPŁYWOMIERZ Yato 0461 (2948626446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://allegro.pl/torx-5-kantowy-przeplywomierz-vw-toyta-audi-1585-i2971318236.html

chce sobie wlasnie przeczyscic przeplywomierz (sam) i ewentualnie zamienic sie z kims na przeplywki na pare godzin zeby zobaczyc jako samochod bedzie jezdzil na innym. Dlatego wlasnie nie chce jechac do mechanika tylko potrzebuje taki klucz. Ale fakt, w IC jeszcze nie bylem. Znalazlem taki zestaw kluczy w sklepie niedaleko mnie ale kosztowal 139 pln - troche drogo jak na odrecenie dwoch srub - dlatego tak mecze dupe. Dzieki za oferty z allegro, podjade do IC i jak tam nie bedzie za rozsadna kase to wezme z allegro.

ps

wrzucilem to zdjecie w poludnie w czwartek a dzisiaj jest poniedzialek wiec ten tydzien to troche przesadziles ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czepiasz się szczegółów :wink:

Opublikowano
Pablo juz napewno zapisany jest :decayed:

Mam już 3 wejściówki, kto chce:decayed:

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

Cuber jechałeś dziś nowohucką?

Ja o 10:00 jak jechałem to korek był od selgrosa przez cały most pewnie do powstańców więc nawróciłem i alejami koło M1 śmignąłem bo pewnie w południe bym zajechał do roboty.

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano
To jest typowy torx do przepływomierzy, zestaw pinów wystarczy kupić. jedz do intercarsu to kupisz na 100%, nie wiem jaka cena ale mają na pewno.

Jednak nie rozumiem cie za bardzo, bo trwa to juz z tydzien jak sie pytasz o ten klucz, nie wiem co chcesz zrobic, ale jak tylko wymienic przepływke, ew. ją przeczyścic, to ja juz dawno bym, do jakiegos mechanika zaglądnął i zrobił to za 20zł a nie kombinował

a tu masz jak bys chciał poświecic jeszcze kilka dni.

Torx 5 cio kantowy PRZEPŁYWOMIERZ Yato 0461 (2948626446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

TORX 5 Kantowy Przeplywomierz VW TOYTA AUDI 1585 (2971318236) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A jakbyś chciał poświęcić już tylko 1 dzień to hurtownia narzędzi na Wodnej albo Gromady Grudziądz :decayed:

Opublikowano

Trochę z innej marki ale mnie zmiazdzyło :grin::polew:

RENAULT CLIO 3 - YouTube

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

KUPUJ :naughty:

---------- Post dopisany at 14:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

:hi:szanowne grono

Panowie a w KRK gdzie najlepiej kupić 4300? bo mam 6000 ale chce zmienić :whistling:

znalazłem u siebie :wink:

Opublikowano
Opublikowano
Top Gear Korea. :naughty:
Opublikowano

pewnie ten helikopter to była chamska podróba :facepalm::polew::wink:

Opublikowano
Panowie, co o tym myslicie ?

Kolega olek_wroc ostatni post walnal prawie 2 lata temu.... :eusathink:

turbo-brd-olek_wroc-261359/

Olek nieco wiedzej pisze na forum passata, i ma nie tylko turbiny, :hi:

Opublikowano

ja miałem 1.8 T, wymiata, robisz program i rządzisz na mieście :grin:, z tym że 13-15L nie twoje, gazu czy pb

Opublikowano

to ze wezmie 13 l gazu to uj... abk w B4 tez mi tyle brało, ale chodzi mi o ten konkretny egzemplarz, od wizualnej strony bo jestescie troche bardziej doswiadczeni w wyłapywaniu smaczków bądz bubli...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.