Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdążyłem przed usunięciem oblookać tego ulepa. Ciekawe czy dzwon miał przedem czy "wodnik szuwarek" :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie pomocy !!!!! szukam przejściówki z bns 5,0 na iso

Opublikowano

Fantomas widziany w Multikinie...zapewne na Drogowce....a stojący na miejscu dla niepełnosprawnych... :decayed:

Opublikowano

A to cfffaniak :polew:

Opublikowano

ja bym tam od razu lepil na szybe karnego k....a :whistling::decayed:

Opublikowano
ja bym tam od razu lepil na szybe karnego k....a :whistling::decayed:

3a7894c550d7a0c30453312971202911

Ja bym ulepił dziś bałwana :decayed:

Opublikowano
:hi:szanowne grono

Panowie a w KRK gdzie najlepiej kupić 4300? bo mam 6000 ale chce zmienić :whistling:

Balicka 160 :wink:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Fanti bierz :naughty:

Opublikowano
Fantomas widziany w Multikinie...zapewne na Drogowce....a stojący na miejscu dla niepełnosprawnych... :decayed:

a dziwisz się? :grin:

Opublikowano
ja bym tam od razu lepil na szybe karnego k....a :whistling::decayed:

http://z1.demoty.pl/3a7894c550d7a0c30453312971202911

Ja bym ulepił dziś bałwana :decayed:

:polew::polew::polew: MIAZGA !

Fantomas widziany w Multikinie...zapewne na Drogowce....a stojący na miejscu dla niepełnosprawnych... :decayed:

a dziwisz się? :grin:

:polew::polew::polew:

chyba nie ladnie tak kolege obgadywac :decayed::grin:

Wąski, na tej balickiej 160 to kiedys tam byly diody, a teraz zrobili serwis BMW jak ostanio tam przejezdzalem. Ja tam wlasnie zakladalem ksenon :wink:

Opublikowano

Co tu taka cisza :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Pablo juz napewno zapisany jest :decayed:

bry all :hi:

Opublikowano

:hi: siemson!

ja się może zapiszę:eusathink: a co:decayed:

Opublikowano
dokładnie, to jest zwykły torx, tylko musisz kupić z dziurą u dołu, nie pełny

zwykly torx jest 6 ramienny, ten jest 5 (plus ta dziura)

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:28 ----------

dokładnie, to jest zwykły torx, tylko musisz kupić z dziurą u dołu, nie pełny

nie to nie jest zwykły torx i nie kupisz go w byle jakim sklepie jest środek grubszy

osobiście szukałem takiego po wszystkich sklepach i nie ma żaden chińczyk.profesjonalne zestawy mają.

no wlasnie tez nie moge tego dostac. co wiecej nie chce kupowac calego zestawu gdy potrzebuje jeden rozmiar do odkrecenia i przykrecenia 2 srub :(

---------- Post dopisany at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Panowie, ktos wie jak sie nazywa klucz do takiej sruby? piecioramienna gwiazdka z bolcem

http://img502.imageshack.us/img502/9498/20130207115123.jpg

Zaglądnę do swoich szpejów i może się znajdzie. Wydaje mi się że miałbym takie cuś.

i jak Lennox, masz moze taki kluczyk? chetnie bym pozyczyl

Opublikowano

Yogurt, ja mam cos takiego od rozmiaru T8 do T40, ale najwczesniej bede w weekend w polsce.

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

a sorry... :kwasny: ty masz tutaj 5 ramion a ja mam 6... :kwasny: nic z tego

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
Yogurt, ja mam cos takiego od rozmiaru T8 do T40, ale najwczesniej bede w weekend w polsce.

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

a sorry... :kwasny: ty masz tutaj 5 ramion a ja mam 6... :kwasny: nic z tego

no wlasnie wykombinowali dla zmyly piec ramion i ten bolec, tragedia.

Opublikowano

To jest typowy torx do przepływomierzy, zestaw pinów wystarczy kupić. jedz do intercarsu to kupisz na 100%, nie wiem jaka cena ale mają na pewno.

Jednak nie rozumiem cie za bardzo, bo trwa to juz z tydzien jak sie pytasz o ten klucz, nie wiem co chcesz zrobic, ale jak tylko wymienic przepływke, ew. ją przeczyścic, to ja juz dawno bym, do jakiegos mechanika zaglądnął i zrobił to za 20zł a nie kombinował

a tu masz jak bys chciał poświecic jeszcze kilka dni.

Torx 5 cio kantowy PRZEPŁYWOMIERZ Yato 0461 (2948626446) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

http://allegro.pl/torx-5-kantowy-przeplywomierz-vw-toyta-audi-1585-i2971318236.html

Opublikowano

jedye wyjscie jakie ja widze nie chcac kupowac kompletu kluczy to mala szlifierka, cieniutka tarcza do ciecia i naciac ja w poprzek.:kox: Wtedy mozesz odkrecic plakim :grin: tylko to juz rezanie na maxa :grin:

podjedz z tym do jakiegos najblizszego warsztatu i pozycz :wink: dasz piataka na browara, mysle ze zadnego problemu nie bedzie:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.