Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Poustawiałem sobie Vagiem w ch.. opcji :decayed::decayed:. Zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/.h, w razie wystrzelenia poduszki automatyczne otwarcie drzwi + otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki.

Otwieranie i zamykanie okien z pilota :naughty:

Jednym kliknięciem otwieranie wszystkich drzwi. Wcześniej miałem jednio kliknięcie drzwi kierowcy, dwa kliknięcia wszystkie drzwi.

Inspekcja serwisowa - swoje ustawienia limitu km lub dni.

Dobra rzecz :decayed:

Jakbyś to wziął na następnego spota VAGa ze sobą to u mnie też by można coś podziałać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

uuu cóz z a cisza..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

czy wy w ogole kiedys spicie ?:grin:

Jeszcze przyjdzie czas na sen :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem światła do jazdy dziennej paski led philipsa. Zapłaciłem za nie ~~ 200zł, pojeździłem kilka miesięcy i jedna leda z pośród 4 przestała świecić :facepalm:. Wywaliłem to dziadostwo i zamontowałem sobie taki oto modół :naughty:. Teraz w razie spalenia żarówki - wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem światła do jazdy dziennej paski led philipsa. Zapłaciłem za nie ~~ 200zł, pojeździłem kilka miesięcy i jedna leda z pośród 4 przestała świecić :facepalm:. Wywaliłem to dziadostwo i zamontowałem sobie taki oto modół :naughty:. Teraz w razie spalenia żarówki - wymiana.

spoko :wink:

Duże osiedle rośnie w Czyżynach. Inwestor grodzi pas :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem światła do jazdy dziennej......Wywaliłem to dziadostwo i zamontowałem sobie taki oto modół :naughty:. Teraz w razie spalenia żarówki - wymiana.

Nex ale to nie są światła do jazdy dziennej tylko przyciemnione długie układem PWR (nie wiem ile za to dałeś ale koszt zrobienia takiego układu na tyrystorze to ok. 10zł strona). Lampa nie ma homologacji DL więc każda pała jak i przegląd Ci to zaneguje to taki sam temat jak z dokładanymi ksenonami.

To ustawienie na zasadzie sugerowania się procentowym opadem snopa światła to Ci mogą w ASO albo na diagnostyce ustawić z taką dokładnością tym reflektrometrem ale na ścianie to nie ma się co szczypać o +/- 1cm bo przejście światło cienia na soczewce to dobre kila centów nie mówiąc o zwykłym kloszu więc w/g. mnie zabawa w takie dokładności nie warta czasu i zachodu przy takim sposobie ustawiania. Ja to od lat robię tak że szukam dobrego płaskiego miejsca (idealnie się właśnie nadają parkingi w hiperach bo tam jest płasko i wolną ścianę zawsze trafisz) staję tak ok. 5m mierzę wysokość środka snopa światła w lampie (np. środek soczewki) i mniej więcej na tej samej wysokości ma być środek światła na ścianie. Oczywiście w xenach trzeba to poprzedzić włączeniem ADP. w module xenonów i zapamiętaniu nowych ustawień bo bez tego po ich ponownym włączeniu silniczki samopoziomowania wrócą do poprzednio zapisanych ustawień.

---------- Post dopisany at 12:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

dla mnie bomba dziurek w paszczach nigdy dość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem światła do jazdy dziennej......Wywaliłem to dziadostwo i zamontowałem sobie taki oto modół :naughty:. Teraz w razie spalenia żarówki - wymiana.

Nex ale to nie są światła do jazdy dziennej tylko przyciemnione długie układem PWR (nie wiem ile za to dałeś ale koszt zrobienia takiego układu na tyrystorze to ok. 10zł strona). Lampa nie ma homologacji DL więc każda pała jak i przegląd Ci to zaneguje to taki sam temat jak z dokładanymi ksenonami.

FANTOMAS no przecież to każdy wie że takie rozwiązanie nie jest zgodne z przepisami, bo lampa w takim układzie nie ma homologacji, jazda w terenie zabudowanym powyżej 50km/h też jest niezgodna z przepisami a kto jeździ przepisowo.

Jak może przegląd mi to zanegować?? a skąd oni będą wiedzieć że ja to mam?? Wjeżdżam na przegląd w dzień to włączam xenon.

Policjant ma się przyczepić?? Tzn w jaki sposób?? Rozumiem że chodzi Ci o jakiegoś dociekliwego jeżeli zatrzymał by mnie do kontroli z innego powodu, a przy okazji chciał sprawdzić sprawność auta, bo chyba nie uważasz że patrol zatrzyma mnie kiedy widzi z daleka że nadjeżdża auto i wie że to długie bez homologacji na 30% mocy. Z daleka w dzień to wygląda i daje tyle światła jak bym jechał na mijania.

Chyba taki patent teraz nowe VW i AUDI stosują z tym że oczywiście na lampie jest nabita homologacja również do jazdy w dzień

Zgodził bym się z Tobą, że policja się doczepi, ale jak miał bym to w halogenach, wtedy mogą się domyślić że to samoróba.

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

A co do pytań po co mi to, a no po to że często włączam-wyłączam światła, robię krótkie odcinki. Dzięki temu palniki i odbłyśniki soczewki nie dostają w kość przynajmniej za widoku, no i wiadomo, zbędne oświetlanie kokpitu + światła tylne. Zawsze będzie służyć dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, potrzebuje bardzo dobrego elektryka na forum. Zna ktos jakiegos ?

Ja znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...