Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, to miłe, że już sobie o mnie rozmawiacie, ale jak widzicie, ja też tutaj wchodzę, a obgadywanie już nie jest takie miłe.

Miłe nie miłe , może wszystkim wyjaśnisz sens Swoich PW które rozsyłasz ? :facepalm:

:wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No ja o ksenonach hehe

6700K? Jest taka w ogóle? To już za niebiesko będzie świeciło, zwłaszcza że jedziesz w nocy jak deszcz pada to mało widać...

no ty tak :grin:

Mnie sie udalo takie kupic prawie 2 lata temu. Jezdze glownie w nocy i czesto przy deszczu i jest dobrze, wszystko widze. One maja tylko poswiate niebieskawa, ale swieca na bialo jeszcze. te 700K jezeli chodzi o widzenie w deszczu nie robi roznicy, ale wizualnie juz jest ladniej :wink: poza tym chyba widziales na spocie jak swieca :wink:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

To przejedz się Gregfr Ori ksenonem w deszczu w nocy, to zobaczysz roznice

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
To przejedz się Gregfr Ori ksenonem w deszczu w nocy, to zobaczysz roznice

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

dokładnie :wink:

Opublikowano
To przejedz się Gregfr Ori ksenonem w deszczu w nocy, to zobaczysz roznice

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Mowisz o 4300 K? Czy ogolnie o lampach ?

Moze lepiej nie, bo ten mi sie podoba :grin:

Opublikowano
To przejedz się Gregfr Ori ksenonem w deszczu w nocy, to zobaczysz roznice

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Cały czas o tym mówię przecież.

Opublikowano
dzięki za spota, ale koledzy czy macie jakies fotki ze ślizgania pod decatlonem??

Mamy :polew:

IMAG0216.jpg

Opublikowano

Ja nawet film nagrałem Full HD :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
To przejedz się Gregfr Ori ksenonem w deszczu w nocy, to zobaczysz roznice

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Cały czas o tym mówię przecież.

tak, tak, ale chodzilo mi o to czy tylko o temp barwowej, czy tez o soczewach, ale juz wiem, wiec nevermind :wink:

Opublikowano
Ja nawet film nagrałem Full HD :decayed::decayed::decayed:

to wrzuć go :wink:

Opublikowano
to wrzuć go :wink:

Może późnym wieczorem jak będę bo teraz w pracy jestem.

Opublikowano
Waski, złotakaczka => podpucha :) nie Ty jeden dostałes PW :decayed:

Dzieki wszystkim za spota i za fajne slizganko pod Decathlonem :kox:

szukałeś już kolegi do pary :grin::grin::grin:

Panowie, to miłe, że już sobie o mnie rozmawiacie, ale jak widzicie, ja też tutaj wchodzę, a obgadywanie już nie jest takie miłe.

Ale my przecież w samych superlatywach, jak chcesz się przekonać zapraszamy na spota :wink:

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

No ja o ksenonach hehe

6700K? Jest taka w ogóle? To już za niebiesko będzie świeciło, zwłaszcza że jedziesz w nocy jak deszcz pada to mało widać..

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Szkoda że puchacza nie było, poznał bym go osobiście w końcu :decayed:

Mogłoby być wesoło :thumbup1:

Opublikowano
Waski, złotakaczka => podpucha :) nie Ty jeden dostałes PW :decayed:

Dzieki wszystkim za spota i za fajne slizganko pod Decathlonem :kox:

szukałeś już kolegi do pary :grin::grin::grin:

Panowie, to miłe, że już sobie o mnie rozmawiacie, ale jak widzicie, ja też tutaj wchodzę, a obgadywanie już nie jest takie miłe.

Ale my przecież w samych superlatywach, jak chcesz się przekonać zapraszamy na spota :wink:

tiaaa........

images?q=tbn:ANd9GcRHNv0owfpmStPqjhFnWGw-Lr75YoZIWudO9Emqwbd8eSOLPoLPyg

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

Znamy datę premiery i wygląd Samsunga Galaxy S IV - Tech - WP.PL

8 rdzeni, 4 dołączane pewnie gdy byś chciał oglądać pornola w 3D i jakości Full HD :grin:

Opublikowano
Panowie czy ktoś miał do czynienia z żarówkami led do oświtlenia wnętrza (pakiet światło). Konkretnie poszukuję żarówek W5W, zakupiłem na alledrogo jakieś dziadostwo po 6 zł/szt i totalna c**jnia z grzybnią.

Ja mam caly srodek z pakietem swiatlo wymienione na LED-y. Kupowalem wszystkie lampki w Krk w sklepie przy skrzyzowaniu Zakopianskiej z Tischnera. Podjechalem pod sklep, wyciagalem na bierzaco i chodzilem kupowac co mi potrzeba :grin: wszystko pod sklepem wymienilem :grin: tylko to bylo jakies 1,5 roku temu i chyba w sumie wszystko wyszlo mnie kolo 200-250 zl, wiec nie malo....

Kupię tam takie? POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2950381726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używał ktoś? Ciągle przepalają mi się żarówki w światłach pozycyjnych H6W i mam już tego dość, może dioda wytrzyma tylko czy błędu na FIS nie będzie...

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Ale my przecież w samych superlatywach, jak chcesz się przekonać zapraszamy na spota :wink:

tiaaa........

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRHNv0owfpmStPqjhFnWGw-Lr75YoZIWudO9Emqwbd8eSOLPoLPyg

:wink:

Opublikowano
to wrzuć go :wink:

Może późnym wieczorem jak będę bo teraz w pracy jestem.

wrzucaj wrzucaj :naughty:

przy okazji zobaczymy jak Twoj szajsung kreci filmiki w nocy :decayed:

Opublikowano
Panowie czy ktoś miał do czynienia z żarówkami led do oświtlenia wnętrza (pakiet światło). Konkretnie poszukuję żarówek W5W, zakupiłem na alledrogo jakieś dziadostwo po 6 zł/szt i totalna c**jnia z grzybnią.

Ja mam caly srodek z pakietem swiatlo wymienione na LED-y. Kupowalem wszystkie lampki w Krk w sklepie przy skrzyzowaniu Zakopianskiej z Tischnera. Podjechalem pod sklep, wyciagalem na bierzaco i chodzilem kupowac co mi potrzeba :grin: wszystko pod sklepem wymienilem :grin: tylko to bylo jakies 1,5 roku temu i chyba w sumie wszystko wyszlo mnie kolo 200-250 zl, wiec nie malo....

Kupię tam takie? POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2950381726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używał ktoś? Ciągle przepalają mi się żarówki w światłach pozycyjnych H6W i mam już tego dość, może dioda wytrzyma tylko czy błędu na FIS nie będzie...

Kupię :decayed: i to na alledrogo Postojówki LED 8X SMD BA9S Bax9S H6W CAN BUS (2920012644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., tylko ciekawe jak z FIS'em

Opublikowano
to wrzuć go :wink:

Może późnym wieczorem jak będę bo teraz w pracy jestem.

wrzucaj wrzucaj :naughty:

przy okazji zobaczymy jak Twoj szajsung kreci filmiki w nocy :decayed:

Ja Ci od razu mogę powiedzieć jak kręci

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.