Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ps. dzis jakies kubełki będą na spocie ? :kox:

Cuber nie przyzwyczajaj się tak :decayed:

Lookne na PW czy ktoś nowy się dziś deklarował że przyjedzie :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, ktos wie jak sie nazywa klucz do takiej sruby? piecioramienna gwiazdka z bolcem

20130207115123.jpg

Opublikowano
..... to ci puka po głowie ześ pirat ja pier**l....

a nie :naughty:.....z karaibów

Opublikowano
Panowie, ktos wie jak sie nazywa klucz do takiej sruby? piecioramienna gwiazdka z bolcem

http://img502.imageshack.us/img502/9498/20130207115123.jpg

to jest torx do przepływomierzy, cały zestaw mozna spokojnie kupic w intercarsie, lub jakiejkolwiek wiekszej hurtowni.

ps. dzis jakies kubełki będą na spocie ? :kox:

dzisiaj to raczej jakies pączki :wink:

Opublikowano

dokładnie, to jest zwykły torx, tylko musisz kupić z dziurą u dołu, nie pełny

Opublikowano

Będą kubły pączków :naughty:

Opublikowano

Kupiłem kabel OBD2 do Vag pl 2.5 - 4.9. Zainstalowałem polski vag 4.9 pełną wersję i chodzi aż miło. Obsługuje auta grupy VAG od 199x do 2004. Nie jest to kabel chińczyk za 25zł na lipnej elektronice bo takie też miał, tylko leoszy za 54. Dla swoich potrzeb mi wystarczy :wink:

Opublikowano
Panowie, jakie sa hamulce seria przy 1,9 130 km? 320/288 to dobrze beda hamowaly ?

Seria u mnie 288/256, sprawdź sobie czy 320 zmieści Ci się do felgi jeśli zmieniasz. Mnie też to czeka ale trzeba sporo kasy więc narazie jeszcze nie robiłem

Opublikowano
Będą kubły pączków :naughty:

ILE bo możne sie skuszę :naughty:

Opublikowano
ILE bo możne sie skuszę :naughty:

Na tą chwilę 2 :naughty:

Opublikowano
dokładnie, to jest zwykły torx, tylko musisz kupić z dziurą u dołu, nie pełny

nie to nie jest zwykły torx i nie kupisz go w byle jakim sklepie jest środek grubszy

osobiście szukałem takiego po wszystkich sklepach i nie ma żaden chińczyk.profesjonalne zestawy mają.

Opublikowano

Przyjedź Robert bo dawno Cię nie było, pojedziemy później wszyscy na pas albo gdzieś na miejscówkę pośmigać bo lepszych warunków w tym roku jeszcze nie było :kox:

Opublikowano
ILE bo możne sie skuszę :naughty:

Na tą chwilę 2 :naughty:

mało :kwasny:

Opublikowano
Zima że ja Cię pier^^le :lol1:

A co się dzieje na drodze:shock3:

Korek od wiaduktu na Tischnera przez całą telewizyjną aż do tandety na powstańców :decayed:

Dobrze że w drugą stronę jechałem nie było korków.

:siema: all

Rano było super, teraz rozjeżdżone i prawie pusto.

Po spocie chyba robimy jakieś ślizganie :kox:

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Kilka stron wcześniej była mowa o przypadkowym kablu i przypadkowym programie. Żebyś nie zrobił sobie czasem roślin ki z elektroniki auta albo nie musiał kupić nowego laptopa, no nic, spróbować można... :) a nóż Ci się uda...

P. S. Waruny na drodze Kozaaaak :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Hmm... Ja mam kabel z fi-my Viaken a VAG'a (co prawda starego) wiadomo skąd, myślicie że to jest rzeczywiście niebezpieczne? :kwasny: Do tej pory na szczęście nic nie zepsułem

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
Powitać :hi:

Jesteś dzisiaj?:naughty:

Opublikowano

3 lata temu obszywałem u nich skórą całą Rav-4, wtedy mnie to kosztowało 5000 zł, za tą a4 wzięli na pewno więcej, bo więcej detali

PS. właścicel Java Car Design posiadał wtedy (nie wiem czy ma nadal) Merca ML w wersji Brabus, jaki to robiło przeciąg to :slina:

btw :siema:

Opublikowano
Powitać :hi:

Jesteś dzisiaj?:naughty:

Pasuje się pokazać jak wolne mam :wink:

Opublikowano
Pasuje się pokazać jak wolne mam :wink:

Takie nastawienie mi się podoba :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.