Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

http://images44.fotosik.pl/570/471d654fc50f2201.jpg

Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy??

350zł+KW z Twoimi lampami

a 700 + KW jego lampy

Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp.

Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się.

Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tyle śniegu najebało dzisiaj ?

A Ty u Fritza w piwnicy siedzisz?

mam jakieś 50 km - sprawdzić ?

Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

http://images44.fotosik.pl/570/471d654fc50f2201.jpg

Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy??

350zł+KW z Twoimi lampami

a 700 + KW jego lampy

Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp.

Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się.

Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-)

Za 700 zł przysyła Ci ori biksenony z nowymi soczewkami??

Opublikowano

Pany, jak by ktoś był zainteresowany to mam w tej chwili kalendarze x 20, ramki x 29, smycze i naklejki wypukłe :naughty:

Opublikowano

PABLO, przywiez na spota dla mnie jedną czarną :wink:

Opublikowano

Wszystko mam w aucie :decayed:

Miej wyliczone 8zł :grin:

Opublikowano

Miej wyliczone 8zł :grin:

w miedziakach? :naughty:

Opublikowano
w miedziakach? :naughty:

Nie w złocie, Putin Ci przywiezie na misiu :polew:

488056_450330321709038_1316027991_n.jpg

Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

http://images44.fotosik.pl/570/471d654fc50f2201.jpg

Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy??

350zł+KW z Twoimi lampami

a 700 + KW jego lampy

Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp.

Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się.

Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-)

Za 700 zł przysyła Ci ori biksenony z nowymi soczewkami??

Same lampy, jeszcze musisz kupić do tego palniki i przetwornice :)

Opublikowano

Miej wyliczone 8zł :grin:

w miedziakach? :naughty:

ja dla Ciebie też coś mam :whistling:

Opublikowano
Miej wyliczone 8zł :grin:
w miedziakach? :naughty:
w banknotach :D
Opublikowano

Miej wyliczone 8zł :grin:

w miedziakach? :naughty:

ja dla Ciebie też coś mam :whistling:

wiem wiem, pamietam :wink:

jakbym mogl o gumowej lali zapomniec :naughty:

Opublikowano
Miej wyliczone 8zł :grin:
w miedziakach? :naughty:
ja dla Ciebie też coś mam :whistling:
wiem wiem, pamietam :wink: jakbym mogl o gumowej lali zapomniec :naughty:
Panowie, podobne motoryzacyjne pasje, wspolne gumowe lale.... oj biada biada, do teczowej autostrady zaledwie jeden krok :P
Opublikowano

haha :grin:

Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

http://images44.fotosik.pl/570/471d654fc50f2201.jpg

Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy??

Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp.

Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się.

Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-)

Za 700 zł przysyła Ci ori biksenony z nowymi soczewkami??

Same lampy, jeszcze musisz kupić do tego palniki i przetwornice :)

350zł+KW z Twoimi lampami

a 700 + KW jego lampy

To śmieszna kwota. Przecież same biksenony w bdb stanie bez przetwornic i żarników można sprzedać na alledrogo za około 500zł. W tych za 700 zł GWERTY pakuje nowe soczewki z B6 czy z B8?? UP: Aha, sprawa jasna. To są zwykłe lampy przerobione na biksenon

Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

http://images44.fotosik.pl/570/471d654fc50f2201.jpg

Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy??

Gwerty robi wszystko od podstaw rozkleja, poleruje, maluje tak jak Ty chcesz (więc te czarne całe były dla kogoś robione), nakłada UV lakier utwardza szkło itp.

Troszkę z nim rozmawiałem tel na ten temat i opowiedział mi co i jak, wg. ludzi z forum robi ekstra robotę, więc skusiłem się.

Druga sprawa że moje lampy słabiutko już świecą bo prawdopodobnie soczewki są powypalane. Zobaczymy jak zamontuje co to będzie :-)

Za 700 zł przysyła Ci ori biksenony z nowymi soczewkami??

Same lampy, jeszcze musisz kupić do tego palniki i przetwornice :)

To śmieszna kwota. Przecież same biksenony w bdb stanie bez przetwornic i żarników można sprzedać na alledrogo za około 500zł. W tych za 700 zł GWERTY pakuje nowe soczewki z B6 czy z B8??

350zł+KW z Twoimi lampami

a 700 + KW jego lampy

W tych od Gwerty masz nowe soczewki od B8 i ogólnie jest odnowiona a te z allegro są stare z demontażu.

Tu masz cały wątek, możesz sobie zobaczyć :)

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=241156

Opublikowano

siema siema :hi: krumak jesteś jutro na spocie?

Opublikowano

Siema!:hi:

Weźmie ktoś jutro VAGa co by można sprawdzić moją Audicę? :wink:

Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano
Panowie, jakie sa hamulce seria przy 1,9 130 km? 320/288 to dobrze beda hamowaly ?

w B7 BRD (170KM) fabrycznie jest 312/255. w B6 1.9 130KM z tylu masz 245. Z przodu chyba sa 288. 320/288 byly w 2.0T. 320mm to ostatnia tarcza jaka wchodzila pod felge 16''. moim zdaniem calkiem rozsadny wybor

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.