Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy sie posmialismy widze :grin:

Kerczi, wiem juz wszystko, rezerwuj dla mnie czas 15-16tego :wink:

Za chwile bedziemy jezdzic jak tutaj w niemcowni :grin: co chwile radar - jak nie staly, to na nogach, jak nie na nogach to za szyba w samochodzie itd itp :grin: zobaczycie jak spoleczenstwo bedzie przepisowo jezdzic :grin:

Inna sprawa jest niestety to, ze w bardzo duzej ilosci przypadkow mamy postawione chore ograniczenia predkosci, gdzie nie ma podstaw do az takich ograniczen :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

niestety nadal Polska jest jednym z najgorszych krajów Uni gdzie na drogach ginie najwięcej osób i nie jest to tylko spowodowane stanem dróg ale kulturą jazdy również oraz stanem technicznym pojazdów gdzie często przeglądy ząłatwia się na gębę

Pany będe wymieniał olej filtry i takie tam standardowo, gdzie zakupić taki komplecik i olej to jaki polecacie Motul ?

Fakt, kulture jazdy to mamy na marnym poziomie.... ale to dlatego, ze stosunkowo krotko nasi rodacy jezdza samochodami.

Ja leje Liqui Moly 5W30 i moge Ci go z czystym sumieniem polecic. Jeden z najdrozszych ale i najlepszych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

niestety nadal Polska jest jednym z najgorszych krajów Uni gdzie na drogach ginie najwięcej osób i nie jest to tylko spowodowane stanem dróg ale kulturą jazdy również oraz stanem technicznym pojazdów gdzie często przeglądy ząłatwia się na gębę

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Pany będe wymieniał olej filtry i takie tam standardowo, gdzie zakupić taki komplecik i olej to jaki polecacie Motul ?

http://ew5.earlweb.com/search.php?category=6&sector=9&site=41&region=59&language=7&brand=45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka:hi: a ja zaraz do pracy :facepalm:

Pany będe wymieniał olej filtry i takie tam standardowo, gdzie zakupić taki komplecik i olej to jaki polecacie Motul ?

chcesz to Ci załatwię z hurtowni po dobrych cenach, mój dobry kolega tam robi FOTA :whistling:

Wczoraj przerysował mnie pod blokiem prawdopodobnie czarny passat cc (zderzak do malowania), kombinuje nagrania z monitoringu osiedla ale nie wiem co z tego wyjdzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na radary, fotoradary, kontrole, pomiary itd.

A myślicie że tu jest inaczej w sensie "lepiej"? Dopiero tu jest bucówka. CB radio jest zabronione więc wzajemna informacja polega na tym że podają w radiu wiadomość że gdzieś błyska... Największe skupisko fotoradarów stacjonarnych to chyba Wiedeń. Widziałem ulicę gdzie stały co ok. 300m od siebie. Żaden nie jest oznakowany, natomiast każdy działa. Widziałem kilka kontroli ot tak, lub czegoś/kogoś szukali. Z suszarką zastawiają się tam gdzie spokojnie można troszkę szybciej. Fotoradary w skrzynkach też ustawiają, albo maja w aucie i stoją na poboczu i cykają fotki.

Panuje natomiast inny styl jazdy. Nie ma debili za kółkiem. Owszem jeżdżą szybko lub dynamicznie ale debili za kółkiem to tylko na polskich blachach widziałem - tych co na weekend do Polski jadą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co Was tak dziwi to normalne w dzisiejszych czasach gdy każdy blenduje nie jest tak łatwo wyłapać piratów drogowych, częsta praktyka stawianie radaru tzw trójnoga a zatrzymywanie do kontroli po kilkuset metrach.... wszystko zgodnie z prawem.

choć też jestem zdania ze co jak co ale na obwodnicy dali by spobie spokój...... szeroka bezpieczna droga aż sie prosi żeby przycisnąć.

W dzisiejszych czasach to mało kto blenduje, jedynie CB albo janosik na przykład. Pamiętam że jak byłem jeszcze dzieckiem to wtedy każde auto mrugało że stoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :hi: i po co wam takie mocne samochody jak po mieście mozna jeździć 50km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziury po zimie urodziły się jak grzyby po deszczu... :kwasny: omijasz jedną wpadasz w drugą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego odrazu mocne, nie ma tu nikogo kto by miał powyżej 300KM :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nawet maluchem można przekroczyć prędkość

rowerem przekroczysz jak się dobrze rozpędzisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebanyyyy ITD, na Bora Octavia 114 na 70.... 300 i 8pkt

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok pałki normalnie, A-Czwóreczka z dieslem 110KM w bardzo dobrym stanie, nowe hamulce, wahacze, zaciski, grzane d*py, klimatronik, bez wycieków, nic nie kopci, zapala nawet w największe mrozy, zadbane w srodku, a to wszystko tylko za 7.5k (pewnie jeszcze z 5 stow sie zbije) :grin:

nic tylko brac! :decayed:

a pomyslec ze jeszcze poltora roku temu jak szukalem auta do 14k to do A4 za 11k az strach bylo wsiadac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego odrazu mocne, nie ma tu nikogo kto by miał powyżej 300KM :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jak to nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego odrazu mocne, nie ma tu nikogo kto by miał powyżej 300KM :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jak to nie ma :)

czekalem az sie odezwiesz :naughty::cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany będe wymieniał olej filtry i takie tam standardowo, gdzie zakupić taki komplecik i olej to jaki polecacie Motul ?

Łukaszku a z kim grasz w piłkę co załatwia częsci w dobrej cenie ? Nawet chyba z nim wódkę piłes w Sobotę :whistling:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Jebanyyyy ITD, na Bora Octavia 114 na 70.... 300 i 8pkt

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...