Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak tam pany??
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
niestety nadal Polska jest jednym z najgorszych krajów Uni gdzie na drogach ginie najwięcej osób i nie jest to tylko spowodowane stanem dróg ale kulturą jazdy również oraz stanem technicznym pojazdów gdzie często przeglądy ząłatwia się na gębę

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Pany będe wymieniał olej filtry i takie tam standardowo, gdzie zakupić taki komplecik i olej to jaki polecacie Motul ?

http://ew5.earlweb.com/search.php?category=6&sector=9&site=41&region=59&language=7&brand=45

Opublikowano

Siemka:hi: a ja zaraz do pracy :facepalm:

Pany będe wymieniał olej filtry i takie tam standardowo, gdzie zakupić taki komplecik i olej to jaki polecacie Motul ?

chcesz to Ci załatwię z hurtowni po dobrych cenach, mój dobry kolega tam robi FOTA :whistling:

Wczoraj przerysował mnie pod blokiem prawdopodobnie czarny passat cc (zderzak do malowania), kombinuje nagrania z monitoringu osiedla ale nie wiem co z tego wyjdzie :kwasny:

Opublikowano

Narzekacie na radary, fotoradary, kontrole, pomiary itd.

A myślicie że tu jest inaczej w sensie "lepiej"? Dopiero tu jest bucówka. CB radio jest zabronione więc wzajemna informacja polega na tym że podają w radiu wiadomość że gdzieś błyska... Największe skupisko fotoradarów stacjonarnych to chyba Wiedeń. Widziałem ulicę gdzie stały co ok. 300m od siebie. Żaden nie jest oznakowany, natomiast każdy działa. Widziałem kilka kontroli ot tak, lub czegoś/kogoś szukali. Z suszarką zastawiają się tam gdzie spokojnie można troszkę szybciej. Fotoradary w skrzynkach też ustawiają, albo maja w aucie i stoją na poboczu i cykają fotki.

Panuje natomiast inny styl jazdy. Nie ma debili za kółkiem. Owszem jeżdżą szybko lub dynamicznie ale debili za kółkiem to tylko na polskich blachach widziałem - tych co na weekend do Polski jadą...

Opublikowano
Panowie co Was tak dziwi to normalne w dzisiejszych czasach gdy każdy blenduje nie jest tak łatwo wyłapać piratów drogowych, częsta praktyka stawianie radaru tzw trójnoga a zatrzymywanie do kontroli po kilkuset metrach.... wszystko zgodnie z prawem.

choć też jestem zdania ze co jak co ale na obwodnicy dali by spobie spokój...... szeroka bezpieczna droga aż sie prosi żeby przycisnąć.

W dzisiejszych czasach to mało kto blenduje, jedynie CB albo janosik na przykład. Pamiętam że jak byłem jeszcze dzieckiem to wtedy każde auto mrugało że stoją.

Opublikowano

witam wszystkich :hi: i po co wam takie mocne samochody jak po mieście mozna jeździć 50km/h

Opublikowano

a dziury po zimie urodziły się jak grzyby po deszczu... :kwasny: omijasz jedną wpadasz w drugą..

Opublikowano

Ale dlaczego odrazu mocne, nie ma tu nikogo kto by miał powyżej 300KM :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

w sumie to nawet maluchem można przekroczyć prędkość

Opublikowano
w sumie to nawet maluchem można przekroczyć prędkość

rowerem przekroczysz jak się dobrze rozpędzisz :wink:

Opublikowano

:grin:

rowe.jpg

1000 złotych grzywny

Opublikowano

lucazzz znalazłeś już coś ciekawego :naughty:

Opublikowano

Jebanyyyy ITD, na Bora Octavia 114 na 70.... 300 i 8pkt

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

ale masz farta

Opublikowano

szok pałki normalnie, A-Czwóreczka z dieslem 110KM w bardzo dobrym stanie, nowe hamulce, wahacze, zaciski, grzane d*py, klimatronik, bez wycieków, nic nie kopci, zapala nawet w największe mrozy, zadbane w srodku, a to wszystko tylko za 7.5k (pewnie jeszcze z 5 stow sie zbije) :grin:

nic tylko brac! :decayed:

a pomyslec ze jeszcze poltora roku temu jak szukalem auta do 14k to do A4 za 11k az strach bylo wsiadac :naughty:

Opublikowano
Ale dlaczego odrazu mocne, nie ma tu nikogo kto by miał powyżej 300KM :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jak to nie ma :)

Opublikowano
Ale dlaczego odrazu mocne, nie ma tu nikogo kto by miał powyżej 300KM :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jak to nie ma :)

czekalem az sie odezwiesz :naughty::cheesy:

Opublikowano
  • Autor

Pany będe wymieniał olej filtry i takie tam standardowo, gdzie zakupić taki komplecik i olej to jaki polecacie Motul ?

Łukaszku a z kim grasz w piłkę co załatwia częsci w dobrej cenie ? Nawet chyba z nim wódkę piłes w Sobotę :whistling:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Jebanyyyy ITD, na Bora Octavia 114 na 70.... 300 i 8pkt

:kwasny:

Opublikowano
szok pałki normalnie, A-Czwóreczka z dieslem 110KM w bardzo dobrym stanie, nowe hamulce, wahacze, zaciski, grzane d*py, klimatronik, bez wycieków, nic nie kopci, zapala nawet w największe mrozy, zadbane w srodku, a to wszystko tylko za 7.5k (pewnie jeszcze z 5 stow sie zbije) :grin:

nic tylko brac! :decayed:

a pomyslec ze jeszcze poltora roku temu jak szukalem auta do 14k to do A4 za 11k az strach bylo wsiadac :naughty:

Aż boję się jechać oglądać... Bo nie wiem co zastqne, czy faktycznie okazję w dobrej cenie, czy Kompletnego trupq. Już pare 100 poleciało na paliwo, żeby właśnie takie okazje ogladnac...

A sprzedawcy jak mantre powtarzaja: panie igielka, lakier zadbany... A na miejscu to szkoda gadać...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.