Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

na co Wy w ogóle patrzycie :facepalm: 8k za b6. B5 za tyle nie kupi chyba że złoma a co dopiero b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ot tak zapodalem ogloszenie.... kolr mi sie spodobał...:decayed:

ponawiam wiec własne ogłoszenie- Kupię A4 B5 do 9k :banan: manual, Avant, tdi lub 1,8T, dobrze by było zeby był juz na PL blachach... taki tam Koncert RZyczeń:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucazzz to faktycznie koncert Zyczen...ale tutaj nie ten program...nie ma takich samochodow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry

dzis ok 21 siedzialem sobie w samochodzie na parkingu i gadalem przez telefon ( z Pablem :grin: ) nagle jakis gosc... caly ubrany na czarno w czapce ktora wygladala jak podciagnieta kominiarka jechal na rowerze kolo samochodu, jak go zobaczyl to zawrocil, zrobil 2 okrazenia i zatrzymal sie patrzac sie na samochod... wiec otworzylem drzwi i zapytalem sie o co chodzi, czy ma jakis problem... nic sie nie odezwal, tylko pojechal dalej w inny osiedlowy parking. Pojechalem za nim, ale gdzies mi zginal miedzy blokami. Dlugo sie nie namyslajac pojechalem na parking strzezony :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: bry

dzis ok 21 siedzialem sobie w samochodzie na parkingu i gadalem przez telefon ( z Pablem :grin: ) nagle jakis gosc... caly ubrany na czarno w czapce ktora wygladala jak podciagnieta kominiarka jechal na rowerze kolo samochodu, jak go zobaczyl to zawrocil, zrobil 2 okrazenia i zatrzymal sie patrzac sie na samochod... wiec otworzylem drzwi i zapytalem sie o co chodzi, czy ma jakis problem... nic sie nie odezwal, tylko pojechal dalej w inny osiedlowy parking. Pojechalem za nim, ale gdzies mi zginal miedzy blokami. Dlugo sie nie namyslajac pojechalem na parking strzezony :kwasny:

może mu się podobał i chciał sobie zrobić z nim zdjęcie a ty go zawstydziłeś :decayed:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

jak już pisałem parę dni wcześniej mój kumpel też trzymał swoją A6 na strzeżonym i zajeb.... po tej akcji nagle okazało się że to jest dozorowany takie skur...y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI, juz ogladnałem kilka samochodów, ceny w ogłoszeniu 8000- 8500...

w rzeczywistosci samochody warte max 5000 (jesli wogóle mozna dac tyle za auto po dachowaniu...)

wymagania mam niewielkie, po prostu w kombiakach jestem zakochany... musi byc cos podatnego na podniesienie mocy :naughty: a z tym ze ma byc na PL blachach....hmmm przesadziłem...:decayed:

ramzes-1983, zdrowie...

tez pije do cam 1.3Mpix:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem bo piłka mnie nie interesuję ale dobrze że nasi wygrali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie poprostu ładną 80tke w Avancie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał to kolega ma za nieco wiecej BMW e36 touring 328i w pełnym M-pakiecie ori z gazem granatową w full opcji... 192KM...grzande skorzane d*py, itd 1998 rok - godna polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos bmw mnie nigdy nie jarały.... zresztą wystarczy jak codzien patrze na sasiada- "stereotypowego uzytkownika BMW"

poza tym jestem realistą, nie ma samochodów idealnych, wiadomo cos trzeba naprawic, troche odchwaścić...:wink:

edit: pojade juutro na giełde, moze tam cos bedzie...

czy te 2.5 v6 tdi sa az tak bardzo skutaszone ze ceny sa nizsze o 5000zł, niz np 1.9 tdi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje KERCZI ale co by nie kupił i tak będzie musiał dołożyć potem wiec już chyba lepiej b5 ja bym tak zrobił ale to jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to poprostu jest kwestia podejscia...

jeden chce nowszy model ale kupuje go z dolnego przedzialu i ciagle przy nim dlubie...ale ma nowszy model

a drugi kupuje starszy model ale z gornego przedzialu cenowego i ma zadbaną sztukę..no ale to juz starszy model...

kazdy robi to co lubi ;)

---------- Post dopisany at 00:23 ---------- Poprzedni post napisany at 00:22 ----------

Tylko roznica jest dolozyc 2k na rzeczy ktore sie robi przy kazdym samochodzie kupionym od kogos...a przy 2k do ktorych trzeba dolozyc jeszcze kolejne 3k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...