Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: miłego dnia panowie :wink:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:Pańcie :wink:

Gregfr i jak tam? Zalutowales BT??

Nie mialem jeszcze kiedy. Najpierw droga do Niemiec a tutaj leje jak skur.... i nie ma jak pradu pod lutownice podciagnac :kwasny: w weekend bede sie z tym bawil. ale wlasnie pier....al piorun :doh: fu.k.... luty, a tu burza jak cholera :kwasny::kwasny::kwasny:

w lutym burza?? :shock3: no to jakieś pańskie jaja...

Opublikowano

Trzastek i mehow dzięki za odwiedziny :)

:bry:

Opublikowano
Trzastek i mehow dzięki za odwiedziny :)

:bry:

W nocy Cię odwiedzali? :naughty:

:decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin::decayed:
Opublikowano

Panowie policja na obwodnicy Krakowa na wysokości Bieżanowa w kierunku Wieliczki mierzy prędkość z wiaduktu nad autostradą a zatrzymują na wjeździe do Wieliczki :kwasny: to juz jest prawdziwe państwo policyjne :facepalm:

Opublikowano
Trzastek i mehow dzięki za odwiedziny :)

:bry:

W nocy Cię odwiedzali? :naughty:

to juz nie "odwiedzali", a nawiedzali :grin:

Panowie policja na obwodnicy Krakowa na wysokości Bieżanowa w kierunku Wieliczki mierzy prędkość z wiaduktu nad autostradą a zatrzymują na wjeździe do Wieliczki :kwasny: to juz jest prawdziwe państwo policyjne :facepalm:

Przez te codzienne kontrole Krk, ludzie zaczeli jezdzic przepisowo i juz wymyslaja coraz to nowsze sposoby na zalatanie dziury w budzecie miasta :kwasny:

Fanti, takie rzeczy tylko w niemczech :wink:

Opublikowano
Panowie policja na obwodnicy Krakowa na wysokości Bieżanowa w kierunku Wieliczki mierzy prędkość z wiaduktu nad autostradą a zatrzymują na wjeździe do Wieliczki :kwasny: to juz jest prawdziwe państwo policyjne :facepalm:

eh..... za chwile będą wisieć nad autostradą na linach :decayed:

Opublikowano
Panowie policja na obwodnicy Krakowa na wysokości Bieżanowa w kierunku Wieliczki mierzy prędkość z wiaduktu nad autostradą a zatrzymują na wjeździe do Wieliczki :kwasny: to juz jest prawdziwe państwo policyjne :facepalm:

co za kraj :facepalm: jestem ciekaw co oni jeszcze za jakiś czas wymyślą

Opublikowano

Panowie co Was tak dziwi to normalne w dzisiejszych czasach gdy każdy blenduje nie jest tak łatwo wyłapać piratów drogowych, częsta praktyka stawianie radaru tzw trójnoga a zatrzymywanie do kontroli po kilkuset metrach.... wszystko zgodnie z prawem.

choć też jestem zdania ze co jak co ale na obwodnicy dali by spobie spokój...... szeroka bezpieczna droga aż sie prosi żeby przycisnąć.

Opublikowano
Panowie policja na obwodnicy Krakowa na wysokości Bieżanowa w kierunku Wieliczki mierzy prędkość z wiaduktu nad autostradą a zatrzymują na wjeździe do Wieliczki :kwasny: to juz jest prawdziwe państwo policyjne :facepalm:

eh..... za chwile będą wisieć nad autostradą na linach :decayed:

a co masz już jakiś przeciek ?? :decayed:

Opublikowano
Panowie co Was tak dziwi to normalne w dzisiejszych czasach gdy każdy blenduje nie jest tak łatwo wyłapać piratów drogowych, częsta praktyka stawianie radaru tzw trójnoga a zatrzymywanie do kontroli po kilkuset metrach.... wszystko zgodnie z prawem.

choć też jestem zdania ze co jak co ale na obwodnicy dali by spobie spokój...... szeroka bezpieczna droga aż sie prosi żeby przycisnąć.

no dziwi i to bardzo bo myslę że policja mogła by do innych spraw też tak skrupulatnie i dokładnie podchodzić :kwasny:

Opublikowano

Facet mówi do żony:

- Kochanie, przynieś mi piwo.

Na to żona:

- Może jakieś magiczne słowo?

Facet:

- Hokus pokus czary mary, za***rdalaj po browary!

A na to żona:

- Hokus pokus, ence pence, zamiast cipki masz dziś ręce!!

Na to Facet:

- Skoro jesteś tak pyskata, dziś ominie Cię wypłata!

Żona:

- Bardzo mocne masz dziś czary, zaraz biegnę po browary!

;)

Opublikowano
Facet mówi do żony:

- Kochanie, przynieś mi piwo.

Na to żona:

- Może jakieś magiczne słowo?

Facet:

- Hokus pokus czary mary, za***rdalaj po browary!

A na to żona:

- Hokus pokus, ence pence, zamiast cipki masz dziś ręce!!

Na to Facet:

- Skoro jesteś tak pyskata, dziś ominie Cię wypłata!

Żona:

- Bardzo mocne masz dziś czary, zaraz biegnę po browary!

;)

:polew:

Opublikowano
Panowie co Was tak dziwi to normalne w dzisiejszych czasach gdy każdy blenduje nie jest tak łatwo wyłapać piratów drogowych, częsta praktyka stawianie radaru tzw trójnoga a zatrzymywanie do kontroli po kilkuset metrach.... wszystko zgodnie z prawem.

choć też jestem zdania ze co jak co ale na obwodnicy dali by spobie spokój...... szeroka bezpieczna droga aż sie prosi żeby przycisnąć.

no dziwi i to bardzo bo myslę że policja mogła by do innych spraw też tak skrupulatnie i dokładnie podchodzić :kwasny:

dokładnie... moja sprawa też umorzona.. i nie wymaga uzasadnienia.. śmiech na sali.. najlepiej to zrobić samosąd. spalić zakopać i po sprawie.. :kwasny:

Opublikowano
eh..... za chwile będą wisieć nad autostradą na linach :decayed:

:polew:

---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ----------

Facet mówi do żony:

- Kochanie, przynieś mi piwo.

Na to żona:

- Może jakieś magiczne słowo?

Facet:

- Hokus pokus czary mary, za***rdalaj po browary!

A na to żona:

- Hokus pokus, ence pence, zamiast cipki masz dziś ręce!!

Na to Facet:

- Skoro jesteś tak pyskata, dziś ominie Cię wypłata!

Żona:

- Bardzo mocne masz dziś czary, zaraz biegnę po browary!

;)

:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Panowie policja na obwodnicy Krakowa na wysokości Bieżanowa w kierunku Wieliczki mierzy prędkość z wiaduktu nad autostradą a zatrzymują na wjeździe do Wieliczki :kwasny: to juz jest prawdziwe państwo policyjne :facepalm:

cóż , trzeba jeździć przepisowo :whistling:

:polew::polew:

ps. k**estwo już sie robi

Opublikowano
Panowie policja na obwodnicy Krakowa na wysokości Bieżanowa w kierunku Wieliczki mierzy prędkość z wiaduktu nad autostradą a zatrzymują na wjeździe do Wieliczki :kwasny: to juz jest prawdziwe państwo policyjne :facepalm:

cóż , trzeba jeździć przepisowo :whistling:

:polew::polew:

ps. k**estwo już sie robi

:polew::polew:

Opublikowano

niestety nadal Polska jest jednym z najgorszych krajów Uni gdzie na drogach ginie najwięcej osób i nie jest to tylko spowodowane stanem dróg ale kulturą jazdy również oraz stanem technicznym pojazdów gdzie często przeglądy ząłatwia się na gębę

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ----------

Pany będe wymieniał olej filtry i takie tam standardowo, gdzie zakupić taki komplecik i olej to jaki polecacie Motul ?

Opublikowano

wszyscy sie posmialismy widze :grin:

Kerczi, wiem juz wszystko, rezerwuj dla mnie czas 15-16tego :wink:

Za chwile bedziemy jezdzic jak tutaj w niemcowni :grin: co chwile radar - jak nie staly, to na nogach, jak nie na nogach to za szyba w samochodzie itd itp :grin: zobaczycie jak spoleczenstwo bedzie przepisowo jezdzic :grin:

Inna sprawa jest niestety to, ze w bardzo duzej ilosci przypadkow mamy postawione chore ograniczenia predkosci, gdzie nie ma podstaw do az takich ograniczen :kwasny:

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

niestety nadal Polska jest jednym z najgorszych krajów Uni gdzie na drogach ginie najwięcej osób i nie jest to tylko spowodowane stanem dróg ale kulturą jazdy również oraz stanem technicznym pojazdów gdzie często przeglądy ząłatwia się na gębę

Pany będe wymieniał olej filtry i takie tam standardowo, gdzie zakupić taki komplecik i olej to jaki polecacie Motul ?

Fakt, kulture jazdy to mamy na marnym poziomie.... ale to dlatego, ze stosunkowo krotko nasi rodacy jezdza samochodami.

Ja leje Liqui Moly 5W30 i moge Ci go z czystym sumieniem polecic. Jeden z najdrozszych ale i najlepszych :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.