Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry...

Jestescie jutro??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dobry...

Jestescie jutro??

Ja nie mogę i mam na to papier :)

Opublikowano

L4?

Opublikowano
Tyle śniegu najebało dzisiaj ?

A Ty u Fritza w piwnicy siedzisz?

Grusia ty mój Jemsie Bondzie :decayed:

Dobry...

Jestescie jutro??

Ja nie mogę i mam na to papier :)

Themon nie wiem co Ci przepisali ale może bierz połowę bo zauważyłem u ciebie istny słowotok i wzmożoną pobudliwość forumową :slina:

chyba przez cały rok tyle nie skrobnołeś co przez ostatnie dwa dni :decayed:

Opublikowano

Witam, Panowie ma ktoś do opylenia vaga? kabel z programem, oczywiście po dobrej cenie :decayed:

Opublikowano
Tyle śniegu najebało dzisiaj ?

A Ty u Fritza w piwnicy siedzisz?

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

Themon nie wiem co Ci przepisali ale może bierz połowę bo zauważyłem u ciebie istny słowotok i wzmożoną pobudliwość forumową :slina:

chyba przez cały rok tyle nie skrobnołeś co przez ostatnie dwa dni :decayed:

Themonek wziął się do roboty :decayed:

Opublikowano

bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

471d654fc50f2201.jpg

Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

http://images44.fotosik.pl/570/471d654fc50f2201.jpg

kolego kwestia gustu :wink: wg mnie chromy wokół soczewek

będziesz kupował alu na ten sezon?

Panowie mam naklejki... jutro na spocie do odbioru:whistling:

Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

oryginalne :wink: bi
Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

http://images44.fotosik.pl/570/471d654fc50f2201.jpg

kolego kwestia gustu :wink: wg mnie chromy wokół soczewek

będziesz kupował alu na ten sezon?

Panowie mam naklejki... jutro na spocie do odbioru:whistling:

zobacz teraz,

co do alu zależy czy trafię na coś w dobrej cenie.:whistling:

będę jutro to naklejki wezmę :wink:

Opublikowano
Tyle śniegu najebało dzisiaj ?

A Ty u Fritza w piwnicy siedzisz?

Grusia ty mój Jemsie Bondzie :decayed:

Dobry...

Jestescie jutro??

Ja nie mogę i mam na to papier :)

Themon nie wiem co Ci przepisali ale może bierz połowę bo zauważyłem u ciebie istny słowotok i wzmożoną pobudliwość forumową :slina:

chyba przez cały rok tyle nie skrobnołeś co przez ostatnie dwa dni :decayed:

mam po prostu zbyt dużo wolnego czasu :)

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

L4?

tak

Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

oryginalne :wink: bi

oryginalne czyli czarny mat z elementami chromu wokół soczewki?

Właśnie do tych mi najbliżej. Gwerty mi ma zrobić na przyszły tydzeń:jerk:

Opublikowano
bry :hi:panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.
oryginalne :wink: bi
oryginalne czyli czarny mat z elementami chromu wokół soczewki?Właśnie do tych mi najbliżej. Gwerty mi ma zrobić na przyszły tydzeń:jerk:
ja bralbym cale czarne, bo jakos ten chrom na soczewce przy czarnej lampie kojarzymi sie z ringami BMW :-P
Opublikowano
bry :hi:panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.
oryginalne :wink: bi
oryginalne czyli czarny mat z elementami chromu wokół soczewki?Właśnie do tych mi najbliżej. Gwerty mi ma zrobić na przyszły tydzeń:jerk:
ja bralbym cale czarne, bo jakos ten chrom na soczewce przy czarnej lampie kojarzymi sie z ringami BMW :-P

ale ten chrom wokol soczewki jest tez w zwyklej lampie, wiec moze w jakis sposob wplywa na swiecenie samej soczewki :co:

Opublikowano

Panowie, jakie sa hamulce seria przy 1,9 130 km? 320/288 to dobrze beda hamowaly ?

Opublikowano
Tyle śniegu najebało dzisiaj ?

A Ty u Fritza w piwnicy siedzisz?

On to miał chyba zamknięte całą dobę,aja to przynajmniej wieczorami do ludzi się pokazuję :decayed:

Opublikowano
bry :hi:panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.
oryginalne :wink: bi
oryginalne czyli czarny mat z elementami chromu wokół soczewki?Właśnie do tych mi najbliżej. Gwerty mi ma zrobić na przyszły tydzeń:jerk:
ja bralbym cale czarne, bo jakos ten chrom na soczewce przy czarnej lampie kojarzymi sie z ringami BMW :-P

ja tez bym wybral bez chromu :smiley:

mi sie ten chrom z czyms innym kojarzy, ale nie bede mowil zeby nikogo nie urazic :decayed:

bierz Dante te ktore sie TOBIE najbardziej podobaja, kazdy ma inny gust :wink:

Opublikowano
bry :hi:panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.
oryginalne :wink: bi
oryginalne czyli czarny mat z elementami chromu wokół soczewki?Właśnie do tych mi najbliżej. Gwerty mi ma zrobić na przyszły tydzeń:jerk:
ja bralbym cale czarne, bo jakos ten chrom na soczewce przy czarnej lampie kojarzymi sie z ringami BMW :-P
ale ten chrom wokol soczewki jest tez w zwyklej lampie, wiec moze w jakis sposob wplywa na swiecenie samej soczewki :co:
nie ma takiej opcji :D
Opublikowano
bry :hi:

panowie które bixy ładniejsze chodzi mi o ciemne w środku(3 lub 4 półka), całe maty czy z elementami chromu wokół soczewki.

http://images44.fotosik.pl/570/471d654fc50f2201.jpg

Ja mam ori biksenony czarne w środku i ze srebrną obwódką wokół soczewki, przy ciemnym samochodzie wyglądają dużo lepiej niż te z jasnym środkiem. Wydaje mi sie, że te całe czarne to są jakieś modzone. Ile Gwerty woła za takie lampy??

Opublikowano
10k za naprawdę zadbane tdi 110 km, chociaż 90 km też może być (96/97r), zawsze to można trochę zmodzic...

20vt też by mogło być. Avant, mqnual...

Na polifta wtej kasie nie ma co liczyć....

Sprzedałbym Ci moje, ale jeszcze nie pora na niego. Nie będę zachwalał, chociaż jestem jak do tej pory cholernie zadowolony.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.