Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Pany :hi:, będzie ktoś miał chwilę spojrzeć fachowym okiem dziś na moją tylną wycieraczkę, bo działa od dziś na zasadzie totalnej loterii, a od kilkunastu kilometrów niestety zupełnie odmawia współpracy:confused4: no i ewentualnie czy będzie ktoś z VAGiem, żeby sprawdzić całą resztę bo nie wiem, co mnie jeszcze czeka, czy będą jakieś nieprzyjemne niespodzianki :dontknow:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie, ktos wie jak sie nazywa klucz do takiej sruby? piecioramienna gwiazdka z bolcem

http://img502.imageshack.us/img502/9498/20130207115123.jpg

Zaglądnę do swoich szpejów i może się znajdzie. Wydaje mi się że miałbym takie cuś.

BTW :bry:

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

mnie dziś nie będzie niestety :kwasny:

Opublikowano

Pany ale dowaliło śniegu. Na mojej niuni pod pracą miałem około 30 cm śniegu, a z zawieszeniem sport też niewiele zdziałam. W Bochni w ogóle nie odśnieżają ulic i wszystko jest tylko rozjeżdżone. Przydał by się jakiś SUV :kwasny:

Opublikowano

Aż pójdę na pole zajarać i zobaczę ile biołego jest :decayed:

Opublikowano

kutwa zaraz wbijam do poradni małżeńskiej czy tam rodzinnej, mam nadzieje że nie bedą mnie tam długo wałkować i że kolejka też nie będzie duża i że jakoś uda się przyjechać na spota :decayed: i mam nadzieje że uda mi się wyjechac z garażu, bo przy obecnej sytuacji to może być różnie :grin:

Opublikowano
siema siema :hi: krumak jesteś jutro na spocie?

A chciałeś coś ode mnie??

Opublikowano
siema siema :hi: krumak jesteś jutro na spocie?

A chciałeś coś ode mnie??

pytam z czystej ciekawości ja już teraz będę jeździł co tydzień

Opublikowano

Masakra jak kurzy cały czas:naughty:

Opublikowano

Pablo właśnie super!!!! idzie zima !!!!!

Opublikowano

Jutro już nie będzie padać

Opublikowano

Powiedzcie mi pany co się dzieje z tymi B7 normalnie aż się płakać chce jak sobie przypomnę ile zapłaciłem za swoją a patrze na ceny terazniejsze 30tyś za B7 no brak słów :facepalm: nie opłaca się tego auta nawet sprzedawać strata 3/4 ceny furki miazga d*py:undecided:

Opublikowano
Powiedzcie mi pany co się dzieje z tymi B7 normalnie aż się płakać chce jak sobie przypomnę ile zapłaciłem za swoją a patrze na ceny terazniejsze 30tyś za B7 no brak słów :facepalm: nie opłaca się tego auta nawet sprzedawać strata 3/4 ceny furki miazga d*py:undecided:

A kiedy kupowałeś B7ke?

Ja dałem prawie 20 koła za moją B5 ale to było w 2006r :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Powiedzcie mi pany co się dzieje z tymi B7 normalnie aż się płakać chce jak sobie przypomnę ile zapłaciłem za swoją a patrze na ceny terazniejsze 30tyś za B7 no brak słów :facepalm: nie opłaca się tego auta nawet sprzedawać strata 3/4 ceny furki miazga d*py:undecided:

za dobre, ładne itd B7 trzeba dać pod 40 tyś zł te po 3 dyszki to zapewne tego typu jak B8 poniżej 50 tyś

Opublikowano

Panowie dziś spot normalnie o 20-tej czy coś się zmienia ze względu na warunki atmosferyczne :decayed:

Opublikowano
Panowie dziś spot normalnie o 20-tej czy coś się zmienia ze względu na warunki atmosferyczne :decayed:

Stała godzina o 20:00

Opublikowano

:hi:powitać

to co spocik?? :naughty:

Opublikowano

to loox - wpadne :banan:

Opublikowano
  • Autor

spocik spocik :decayed:

Opublikowano
Powiedzcie mi pany co się dzieje z tymi B7 normalnie aż się płakać chce jak sobie przypomnę ile zapłaciłem za swoją a patrze na ceny terazniejsze 30tyś za B7 no brak słów :facepalm: nie opłaca się tego auta nawet sprzedawać strata 3/4 ceny furki miazga d*py:undecided:

To jeszcze jak sprzedasz za te 30 to i tak dobrze :decayed:

Opublikowano
Panowie, jakie sa hamulce seria przy 1,9 130 km? 320/288 to dobrze beda hamowaly ?

Seria u mnie 288/256, sprawdź sobie czy 320 zmieści Ci się do felgi jeśli zmieniasz. Mnie też to czeka ale trzeba sporo kasy więc narazie jeszcze nie robiłem

No wlasnie sie nie zmiesci.... kupiem niedawno fele 15" na zimowki i nic z tego nie bedzie, dlatego jak na razie odpuszcze temat :kwasny: a jezdze przepisowo raczej (po miescie), tylko po autostradach troche wiecej, bo 170-180 :grin:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

tez jestem na spociku z WAMI ! :decayed: MENTALNIE :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.