Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

to wrzuć go :wink:

Może późnym wieczorem jak będę bo teraz w pracy jestem.

wrzucaj wrzucaj :naughty:

przy okazji zobaczymy jak Twoj szajsung kreci filmiki w nocy :decayed:

Ja Ci od razu mogę powiedzieć jak kręci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam caly srodek z pakietem swiatlo wymienione na LED-y. Kupowalem wszystkie lampki w Krk w sklepie przy skrzyzowaniu Zakopianskiej z Tischnera. Podjechalem pod sklep, wyciagalem na bierzaco i chodzilem kupowac co mi potrzeba :grin: wszystko pod sklepem wymienilem :grin: tylko to bylo jakies 1,5 roku temu i chyba w sumie wszystko wyszlo mnie kolo 200-250 zl, wiec nie malo....

Kupię tam takie? POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2950381726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używał ktoś? Ciągle przepalają mi się żarówki w światłach pozycyjnych H6W i mam już tego dość, może dioda wytrzyma tylko czy błędu na FIS nie będzie...

Nie wiem czy kupisz, poszukaj na stronie, albo zadzwon :wink: widzialem ze magazyn ledow maja duzy

led-labs.pl/

Do swiatel kupuj tylko z CAN-BUS'em inaczej wywali Ci bledy. Gosc sie mnie pytal czy wykrywa mi bledy spalonej zarowki, powiedzialem ze chyba nie i za chwile wracalem po komplet z can-busem ktory od razu mi polecal :kwasny::grin: prawie 2 lata juz mam te postojowki i nic sie z nimi nie dzieje, a migaja duuuuzo podczas testowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś miał do czynienia z żarówkami led do oświtlenia wnętrza (pakiet światło). Konkretnie poszukuję żarówek W5W, zakupiłem na alledrogo jakieś dziadostwo po 6 zł/szt i totalna c**jnia z grzybnią.

Ja mam caly srodek z pakietem swiatlo wymienione na LED-y. Kupowalem wszystkie lampki w Krk w sklepie przy skrzyzowaniu Zakopianskiej z Tischnera. Podjechalem pod sklep, wyciagalem na bierzaco i chodzilem kupowac co mi potrzeba :grin: wszystko pod sklepem wymienilem :grin: tylko to bylo jakies 1,5 roku temu i chyba w sumie wszystko wyszlo mnie kolo 200-250 zl, wiec nie malo....

Kupię tam takie? POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2950381726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używał ktoś? Ciągle przepalają mi się żarówki w światłach pozycyjnych H6W i mam już tego dość, może dioda wytrzyma tylko czy błędu na FIS nie będzie...

Kupię :decayed: i to na alledrogo Postojówki LED 8X SMD BA9S Bax9S H6W CAN BUS (2920012644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., tylko ciekawe jak z FIS'em

nie lepiej wsadzic jakas ktora ma wiecej ledow tych u gory?

4 ledy to mi sie wydaje ze za malo bedzie, nie mowiac o jednym, bo to juz w ogole porazka, rownie dobrze mozna sobie wsadzic diode z zapalniczki :grin:

ja do siebie do srodka w kabinie wsadzilem takie:

Zarowki postojowki 8 LED SMD ba9s MOC postojowe FV (2996043735) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i ladnie swieca, nie wiem jak to bedzie sie sprawowac w lampie.

p.s.

nie czytalem poprzednich wiadomosci, odnioslem sie tylko do wyzej zacytowanego posta, wiec jak naskrobalem cos nie na temat to sorki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś miał do czynienia z żarówkami led do oświtlenia wnętrza (pakiet światło). Konkretnie poszukuję żarówek W5W, zakupiłem na alledrogo jakieś dziadostwo po 6 zł/szt i totalna c**jnia z grzybnią.

Ja mam caly srodek z pakietem swiatlo wymienione na LED-y. Kupowalem wszystkie lampki w Krk w sklepie przy skrzyzowaniu Zakopianskiej z Tischnera. Podjechalem pod sklep, wyciagalem na bierzaco i chodzilem kupowac co mi potrzeba :grin: wszystko pod sklepem wymienilem :grin: tylko to bylo jakies 1,5 roku temu i chyba w sumie wszystko wyszlo mnie kolo 200-250 zl, wiec nie malo....

Kupię tam takie? POSTOJÓWKI LED H6W 5 x SMD 5050 CAN-BUS CANBUS (2950381726) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Używał ktoś? Ciągle przepalają mi się żarówki w światłach pozycyjnych H6W i mam już tego dość, może dioda wytrzyma tylko czy błędu na FIS nie będzie...

---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Ja je mam u siebie w postojówkach i świecą OK. Zaś we wnętrzu to już inna bajka i lepiej takich tylko W5W do środka nie wkładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi pany co się dzieje z tymi B7 normalnie aż się płakać chce jak sobie przypomnę ile zapłaciłem za swoją a patrze na ceny terazniejsze 30tyś za B7 no brak słów :facepalm: nie opłaca się tego auta nawet sprzedawać strata 3/4 ceny furki miazga d*py:undecided:

A kiedy kupowałeś B7ke?

Ja dałem prawie 20 koła za moją B5 ale to było w 2006r :decayed:

No prawie 5 lat temu wyszła mnie niecałe 70 tysi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rumuński Lakiernik - YouTube

Wielu mogło by się od niego nauczyć :decayed:

PABLO, czytaj forum, było kilka stron wstecz :wink:

Bawie się cały czas VAGiem i już przestroiłem moduł komfortu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi pany co się dzieje z tymi B7 normalnie aż się płakać chce jak sobie przypomnę ile zapłaciłem za swoją a patrze na ceny terazniejsze 30tyś za B7 no brak słów :facepalm: nie opłaca się tego auta nawet sprzedawać strata 3/4 ceny furki miazga d*py:undecided:

za dobre, ładne itd B7 trzeba dać pod 40 tyś zł te po 3 dyszki to zapewne tego typu jak B8 poniżej 50 tyś

no niby tak ale wiesz jak jest ze sprzedażą samochodu w dzisiejszych czasach każdy szuka ideału za darmo najlepiej z przebiegiem 100 tyś i kto wie co jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bylem dzis drugim autem u wulkanizatora i przypadkiem trafilem do firmy vulko na II P.L. (musialem na gwałt znalezc jakis najblizszy serwis) i dowiedzialem sie ze maja promocje na sprawdzanie zbieznosci za piataka i myslalem czy do nich nie podjechac audiczka i sprawdzic tą zbierznosc bo mam chyba zle ustawiona no i ewentulanie zrobic to u nich ale cos mi świta w glowie ze juz mowiliscie na ten temat tutaj i ze podobno maja lipny ten serwis, chociaz na taki nie wyglada, i jak bylem dzisiaj u nich to wydawalo mi sie ze na wulkanizacji sie znaja, sprzęt jakis nowy chyba maja, czysto i w ogole tak jakos ładnie tam :decayed:

Wie ktos cos moze o tej zbieznosci co tam robia?

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

o tym mowie:

Vulko - profesjonalny serwis

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

juz znalazlem :wink:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3196.html#post3297765

byles ruks sprawdzic ta zbierznosc u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bylem dzis drugim autem u wulkanizatora i przypadkiem trafilem do firmy vulko na II P.L. (musialem na gwałt znalezc jakis najblizszy serwis) i dowiedzialem sie ze maja promocje na sprawdzanie zbieznosci za piataka i myslalem czy do nich nie podjechac audiczka i sprawdzic tą zbierznosc bo mam chyba zle ustawiona no i ewentulanie zrobic to u nich ale cos mi świta w glowie ze juz mowiliscie na ten temat tutaj i ze podobno maja lipny ten serwis, chociaz na taki nie wyglada, i jak bylem dzisiaj u nich to wydawalo mi sie ze na wulkanizacji sie znaja, sprzęt jakis nowy chyba maja, czysto i w ogole tak jakos ładnie tam :decayed:

Wie ktos cos moze o tej zbieznosci co tam robia?

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

o tym mowie:

Vulko - profesjonalny serwis

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

juz znalazlem :wink:

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3196.html#post3297765

byles ruks sprawdzic ta zbierznosc u nich?

Nie byłem jeszcze, ale się wybieram. Za 5-tkę dam im sprawdzić w seju bo :audi: bym im raczej nie dał tknąć jak to zresztą Cuber pisał :grin: Byłem tam kiedyś naprawić koło i nie sprawili na mnie dobrego wrażenia a tak jak pisałem znajoma zostawiła im auto do prostowania felg to zainkasowali za 4-ry stalówki ponad 400 PLN!!! Więc chyba gruba przesada :thumbdown:

---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

nie lepiej wsadzic jakas ktora ma wiecej ledow tych u gory?

4 ledy to mi sie wydaje ze za malo bedzie, nie mowiac o jednym, bo to juz w ogole porazka, rownie dobrze mozna sobie wsadzic diode z zapalniczki :grin:

Generalnie szukałem czegoś co jestem w stanie kupić na miejscu od ręki i od razu sprawdzić czy nie będzie błędu na FIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem jeszcze, ale się wybieram. Za 5-tkę dam im sprawdzić w seju bo :audi: bym im raczej nie dał tknąć jak to zresztą Cuber pisał :grin: Byłem tam kiedyś naprawić koło i nie sprawili na mnie dobrego wrażenia a tak jak pisałem znajoma zostawiła im auto do prostowania felg to zainkasowali za 4-ry stalówki ponad 400 PLN!!! Więc chyba gruba przesada :thumbdown:

ja tez sie chyba przejade bo sprawdzeniem zbieznosci mi fury chyba nie zepsuja :decayed:

Generalnie szukałem czegoś co jestem w stanie kupić na miejscu od ręki i od razu sprawdzić czy nie będzie błędu na FIS

jakbym mial u siebie wsadzone te 8smd tak jak w ori to bym Ci na spocie mogl wyciagnac i bys sobie sprawdzil ale ja je mam na stale przyklejone i obwiazane kabelkami przy lampce od podsufitki bo tam byly kombinacje z polaryzacja, wiec za duzo kombinowania ze zdejmowaniem i zakladaniem pozniej tego.

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

a wlasnie, wie ktos moze gdzie dobrze i nie drogo ustawie swiatla?

bo swieca mi nierówno a chce zeby to bylo profi zrobione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruks, podjedz do tego sklepu co podalem to nawet sprawdzisz nie placac i jak bedzie ok to wtedy zaplacisz :wink:

radek, jak chcesz to jutro zadzwonie do serwisu gdzie ja robie wszystko z samochdem i zapytam sie ile by chcieli za poziomowanie swiatel, b oni dobre ceny maja.

a teraz pytanie z mojej strony... potrzebuje zenski PIN (konektor) do wtyczki C w RNS-E, gdzie w krakowie moglbym to kupic ? Nie mam pojecia nawet gdzie tego szukac...:kwasny: ASO?elektryczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w garażu, ja sobie idealnie ustawiłem światła. Na diagnostyce to Ci ustawią tak że będziesz widział ślimaka przed autem + rozbieżność na boki. Mam w garażu ustawione punkty od poziomicy + odległość od ściany. Później cofasz 10m i 1cm ma opaść wiązka, o ile tam masz na lampie. Ja mam 1.0%.

Poustawiałem sobie Vagiem w ch.. opcji :decayed::decayed:. Zamykanie drzwi po przekroczeniu 15km/.h, w razie wystrzelenia poduszki automatyczne otwarcie drzwi + otwarcie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki.

Otwieranie i zamykanie okien z pilota :naughty:

Jednym kliknięciem otwieranie wszystkich drzwi. Wcześniej miałem jednio kliknięcie drzwi kierowcy, dwa kliknięcia wszystkie drzwi.

Inspekcja serwisowa - swoje ustawienia limitu km lub dni.

Dobra rzecz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spota, ale koledzy czy macie jakies fotki ze ślizgania pod decatlonem??

Mamy :polew:

https://lh4.googleusercontent.com/-xeQ1tFcK64o/URTysrmBlPI/AAAAAAAAQ9E/V4jfj0clc70/s640/IMAG0216.jpg

haha widzę swoją perełkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radek, jak chcesz to jutro zadzwonie do serwisu gdzie ja robie wszystko z samochdem i zapytam sie ile by chcieli za poziomowanie swiatel, b oni dobre ceny maja.

pewnie ze chce :thumbup1:

u mnie w garażu, ja sobie idealnie ustawiłem światła. Na diagnostyce to Ci ustawią tak że będziesz widział ślimaka przed autem + rozbieżność na boki. Mam w garażu ustawione punkty od poziomicy + odległość od ściany. Później cofasz 10m i 1cm ma opaść wiązka, o ile tam masz na lampie. Ja mam 1.0%.

czytalem juz wlasnie w necie jak to ustawic po swojemu ale jeden pisze inaczej, drugi inaczej i juz nie wiadomo kogo sluchac :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saudis in Audis - YouTube!

:polew:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

panowie mamy weekend wasze zdrowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z kina , byłem na drogówce :)

Powiem że dawno nie oglądałem takiego filmu polskiej produkcji :naughty:

Polecam każdemu ten film naprawdę rewelka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...