Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: Pancie
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dzięki Panowie....dzisiaj Żonka jak to na zone klubowicza przystało....zrezała mi moda w samochodzie :kox::kox::kox: Prezent KOX

http://images.tinypic.pl/i/00331/0ldx9i4pzj1s.jpg

Karol randkowanie z Zuzią zaczął od przeszkolenia jej w temacie ETK-i :wink:

Witajcie :hi:

Panowie potrzebuję fachowej porady i związłej odpowiedzi w kwestii regulacji biksenonów w B6.

Czy aby wyregulować lampy śrubami należy w pierszej kolejności uruchomić procedurę regulacji lamp w VCDSie?? Próbowałem u siebie ustawić lampy bez podłączania VCDSa, ale lampy nie reagują na kręcenie śrubami. Jeśli to nie wina procedury to będę musiał wyjąć obie lampy i sprawdzić czy wszystkie elementy odpowiedzialne za regulację w środku lamp są w porządku.

czytaj forum ......

kilka stron wcześniej o tym pisałem

przed ust. lamp wchodzisz ster lamp potem w nastawy podst. i kanał 01 RUN ustawiasz lampy i dajesz wykonaj po chwili powinno wyskoczyć ADP. OK

Opublikowano
dzięki Panowie....dzisiaj Żonka jak to na zone klubowicza przystało....zrezała mi moda w samochodzie :kox::kox::kox: Prezent KOX

http://images.tinypic.pl/i/00331/0ldx9i4pzj1s.jpg

Karol randkowanie z Zuzią zaczął od przeszkolenia jej w temacie ETK-i :wink:

Witajcie :hi:

Panowie potrzebuję fachowej porady i związłej odpowiedzi w kwestii regulacji biksenonów w B6.

Czy aby wyregulować lampy śrubami należy w pierszej kolejności uruchomić procedurę regulacji lamp w VCDSie?? Próbowałem u siebie ustawić lampy bez podłączania VCDSa, ale lampy nie reagują na kręcenie śrubami. Jeśli to nie wina procedury to będę musiał wyjąć obie lampy i sprawdzić czy wszystkie elementy odpowiedzialne za regulację w środku lamp są w porządku.

czytaj forum ......

kilka stron wcześniej o tym pisałem

przed ust. lamp wchodzisz ster lamp potem w nastawy podst. i kanał 01 RUN ustawiasz lampy i dajesz wykonaj po chwili powinno wyskoczyć ADP. OK

Dziękuję za odpowiedź, ale chodzi mi o to czy w pełni sprawne lampy będą reagowały na kręcenie śrubami regulacyjnymi bez podłączania VCDSA czy nie?? Jeśli powinny reagować to czeka mnie demontaż lamp i sprawdzenie co jest nie tak z regulacją w moich lampach.

Opublikowano

ty będziesz kręcił a silniczki poprzez układ samopoziomowania i tak będą wracać na zapamiętaną pozycję "0"

Opublikowano
ty będziesz kręcił a silniczki poprzez układ samopoziomowania i tak będą wracać na zapamiętaną pozycję "0"

No i teraz wszystko jasne. Dziękuję za odpowiedź i wyrozumiałość :wink:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

FANTOMAS i jaki wybrałeś telefon:question:

Opublikowano
Opublikowano
FANTOMAS i jaki wybrałeś telefon:question:

Sam już nie wiem gdzie ty siedzisz w tym M1 ?

Opublikowano
Sam już nie wiem gdzie ty siedzisz w tym M1 ?

Nie, u nich jestem praktycznie codziennie ale wieczorem, ja siedzę na ruczaju.

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

10 000 dolarów za telefon? W końcu to Vertu

Znalazłem dla Ciebie ciekawy telefon, kto bogatemu zabroni :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam wszystkich :hi:

Opublikowano
  • Autor

paranoja a tymi lawetami ,:facepalm: z tego co słyszałem to od 1 Grudnia 2012 wprowadzili dodatkowe obostrzenia względen bankowozów i musza byc jeszcze kuloodporne szyby heheheh co zwikesza wagę samochodu i już nie jest to opłacalne :)

Opublikowano

Jutro spocik normalnie? Czy będzie grono przetrzebione z racji Walentynek?

Opublikowano
Jutro spocik normalnie? Czy będzie grono przetrzebione z racji Walentynek?

Powinien chyba być :decayed:

Opublikowano
Jutro spocik normalnie? Czy będzie grono przetrzebione z racji Walentynek?

Powinien chyba być :decayed:

No w drodze wyjątku żona mnie próbuje zatrzymać... ale może znajdę jakieś ultimatum:decayed:

Opublikowano
  • Autor

spocik normalnie myślę jest jutro :)

Opublikowano
spocik normalnie myślę jest jutro :)

się okaże :wink: mam ciężkie boje właśnie o to :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.