Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie poradźcie jakiś sklep w Krk odnośnie drzwi wejściowych bo będę dziś jeździć po Krk i oglądać w różnych firmach jakie mają oferty i tak około 4 tygodni trzeba czekać jak się zamówi.

Do 2500zł mogę dać bo chińskie za 1000zł to dziękuje.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie poradźcie jakiś sklep w Krk odnośnie drzwi wejściowych bo będę dziś jeździć po Krk i oglądać w różnych firmach jakie mają oferty i tak około 4 tygodni trzeba czekać jak się zamówi.

Do 2500zł mogę dać bo chińskie za 1000zł to dziękuje.

Hörmann - SALON FIRMOWY URZĘDOWSKI - kraków, okna i drzwi drewniane

Opublikowano
Panowie wstępny umówiony termin na hamownie w Niepołomicach to 02.03 godzina 10:00

cena za ośke - 120zł, jeśli będzie 5 samochodów to 100zł

Q chyba coś koło 170zł

kto byłby chętny?

na razie są 3 ośki:

fantowski

Wąski

pablo_ua4

:whistling:

We 2 jak byscie byli ze mna to za Q byś 100-120 zapłacił :decayed:. KERCZI zaplacił 100. Wtedy ceny ośka 100, q 150. Podnieśli się o 20zł

Opublikowano

fantowski zrobiłeś program? :naughty:

Opublikowano
fantowski zrobiłeś program? :naughty:

jeszcze nie ale mam niezły plan :naughty:

to jak mówisz że Cie tam dobrze znają to załatw coś taniej :wink:

Opublikowano

nie że znają, ale kilka razy tam byłem, zresztą Daniel z ttc robił mi program, a oni z nim współpracują. Musiał bym tam być osobiście, wtedy może by się coś załatwiło. Gadajcie dobrze to może zrobi znizkę

Opublikowano

Cuber i reszta, która wybiera się na spota... KFC dzisiaj?:naughty:

Opublikowano

Witam wszystkich,wpadł bym dziś na spota się przywitać ale nie wiem czy się wybieracie? chyba że WALICIE W TYNKI:) ze swoimi kobietami:)

Opublikowano
Opublikowano

siema siema :hi: ja będę na 100% moja :audi: już czeka w garażu umyta :decayed:

Opublikowano

Też myśle czt swoją czarnulkę umyć ale zanim dojade z hutu do galeri to mi ją uwalą hehe:) a tak z ciekawości głupie pytanko gdzie dokładnie jest ten parking,w sensie który to poziom bo w galeri kazimierz byłem może ze 2 razy i to z 3 lata temu hehe

Opublikowano
Też myśle czt swoją czarnulkę umyć ale zanim dojade z hutu do galeri to mi ją uwalą hehe:) a tak z ciekawości głupie pytanko gdzie dokładnie jest ten parking,w sensie który to poziom bo w galeri kazimierz byłem może ze 2 razy i to z 3 lata temu hehe

ostatni na samej górze :decayed:

Opublikowano

aha to super ciężko nie trafić:)

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ----------

A ma ktoś namiary do Pablo? bo chciałem od niego rameczki czarne? a nie wiem czy będzie

Opublikowano

wystarczy przeczytac pierwszy post watku :wink:

Opublikowano

Hehe masz rację sorka:) potraktujmy mój post z pytankiem jakby go nie było:)

Opublikowano

a ja sie może pojawie niebieska strzałą :naughty: torpeda normalnie :wink:

Opublikowano

ja bede dzisiaj troche krócej bo dziewucha nerwy łapie ze zlociki najwazniejsze :grin::decayed:

Opublikowano
ja bede dzisiaj troche krócej bo dziewucha nerwy łapie ze zlociki najwazniejsze :grin::decayed:

ja mam to samo normalnie dramat

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.