Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z przodu nie potrzeba dystansu, a z tyłu 15-20 mm i będzie dobrze

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakby ktoś chciał to moje 235/40/18 do sprzedaży. jutro zmierzę dokładnie ile bieżnika zostało :wink:

Opublikowano
Opublikowano

co umarliście?? :naughty:

Opublikowano

Ale ruks, to ma służyć do szybkiego odmrożenia szyby przedniej, no i przy okazji zagrzania w aucie :wink:. Co do nagrzania silnika to u mnie 90 stopni jest bardzo szybko

Masz kamerę to nagraj kiedyś :wink: Generalnie kogo nie zapytam to mus ię 1,9 TDI słabo nagrzewa, np Golf, Fabia czy Octavia. Jak będziesz na spocie to muszę zerknąć bo może coś masz inaczej obudowane niż jest w :audi:

Opublikowano

około 7km niezależnie czy -10 czy -2 łapie 90 stopni. Obroty 2-2.5k

Opublikowano

Ale ruks, to ma służyć do szybkiego odmrożenia szyby przedniej, no i przy okazji zagrzania w aucie :wink:. Co do nagrzania silnika to u mnie 90 stopni jest bardzo szybko

Masz kamerę to nagraj kiedyś :wink: Generalnie kogo nie zapytam to mus ię 1,9 TDI słabo nagrzewa, np Golf, Fabia czy Octavia. Jak będziesz na spocie to muszę zerknąć bo może coś masz inaczej obudowane niż jest w :audi:

ten jego pasek ma najwydajniejszy układ ogrzewania w tej klasie aut kiedyś gdzieś o tym czytałem więc może tak być jak pisze

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

siemano:hi:

Opublikowano
  • Autor

siemka wieczorową porą :)

ps. a Nex nie stoi w garażu przypadkiem ?

Opublikowano

Dobry...

Wy sie tylko w czwartku spotykacie?

Opublikowano
  • Autor
Dobry...

Wy sie tylko w czwartku spotykacie?

no co Ty, my sie codziennie spotykamy :wink:

Opublikowano

co Ty za parę dystansów chcesz dać 339zł? :shock3::shock3::shock3: do tego jeszcze musisz dokupić dłuższe śruby. Nie wiem, ale nie szkoda CI kasy?

Opublikowano
ps. a Nex nie stoi w garażu przypadkiem ?

Chyba go garażuje.

Opublikowano

ps. a Nex nie stoi w garażu przypadkiem ?

A no garażuje, ale temp w garażu nie odbiega znacząco od temp na zewnątrz. Teraz jak się ociepliło na polu, to w garażu jest nawet zimniej niż na zewnątrz.

Dziś specjalnie zostawiłem autko pod gołym niebem i rano raz jeszcze przetestuję nagrzewnicę :wink:

Opublikowano

co Ty za parę dystansów chcesz dać 339zł? :shock3::shock3::shock3: do tego jeszcze musisz dokupić dłuższe śruby. Nie wiem, ale nie szkoda CI kasy?

No szkoda dlatego zwróciłem się do was, choć nie ukrywam że cenie sobie bezpieczeństwo i nie chciał bym byle czego niewiadomego pochodzenia:) chciałbym żeby moje fele były równo z nadkolem ale nie za bardzo znam się na dystansach:) te co wam zaprezentowałem wydały mi się najbardziej odpowiednie ale liczę na propozycję

Opublikowano

Ale ruks, to ma służyć do szybkiego odmrożenia szyby przedniej, no i przy okazji zagrzania w aucie :wink:. Co do nagrzania silnika to u mnie 90 stopni jest bardzo szybko

Masz kamerę to nagraj kiedyś :wink: Generalnie kogo nie zapytam to mus ię 1,9 TDI słabo nagrzewa, np Golf, Fabia czy Octavia. Jak będziesz na spocie to muszę zerknąć bo może coś masz inaczej obudowane niż jest w :audi:

ten jego pasek ma najwydajniejszy układ ogrzewania w tej klasie aut kiedyś gdzieś o tym czytałem więc może tak być jak pisze

Najszybciej nagrzewający się diesel jaki spotkałem w tej klasie i wielkości to E46 320d ale jak się przyjrzeć jak jest obudowany to nie ma się co dziwić :naughty: Szkoda że inni producenci tak nie dbają o klienta :tongue4:

---------- Post dopisany at 06:52 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ----------

co Ty za parę dystansów chcesz dać 339zł? :shock3::shock3::shock3: do tego jeszcze musisz dokupić dłuższe śruby. Nie wiem, ale nie szkoda CI kasy?

Przecież są ładne :kox: i tytanowe, może pierścień centrujący nie odpadnie w nich po pół roku użytkowania...

---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 06:52 ----------

wypadekxx-jpg

Opublikowano

Te zdjecia sa starsze niz internet na cholere to wklejac :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.