Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja lecialem swoim avf-em kolo 235km/h na trasie balice-borek falecki

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :hi:

Czy może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w tych dwóch ogłoszeniach?? :mysli:

BMW 730d als Limousine in Lienz

MEGA ŚLICZNA 730d; SERWIS;wypas;polecam; opłacona (3037934858) - motoAllegro

Zdjęcia tej z mobile są identyczne ze zdjęciami tej z Polski, więc :wtf:

Opublikowano

Mario jak tam szkoła ? dajesz rade :wink:

amory 1be i 1 bv wyglądają tak samo te i te są czerowne Fanti

Opublikowano

boseron, jak Ty w przyszłym tygodniu masz czas jak coś?

Opublikowano

co Ty za parę dystansów chcesz dać 339zł? :shock3::shock3::shock3: do tego jeszcze musisz dokupić dłuższe śruby. Nie wiem, ale nie szkoda CI kasy?

No szkoda dlatego zwróciłem się do was, choć nie ukrywam że cenie sobie bezpieczeństwo i nie chciał bym byle czego niewiadomego pochodzenia:) chciałbym żeby moje fele były równo z nadkolem ale nie za bardzo znam się na dystansach:) te co wam zaprezentowałem wydały mi się najbardziej odpowiednie ale liczę na propozycję

ja mam te 13mm i 15mm: DYSTANSE 13MM AUDI, VW 57,1 5X112, 5X100 + ŚRUBY (3031799197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

przelatałem na nich sezon, przy prędkościach 220+ - bić żadnych na kołach, po sezonie żadnych śladów zużycia, więc ja spokojnie mogę je polecić :decayed:

Może masz i rację nie mam co przesadzać, chyba wezmę to co przesłałeś

Opublikowano

:cheesy:

Opublikowano
Mario jak tam szkoła ? dajesz rade :wink:

amory 1be i 1 bv wyglądają tak samo te i te są czerowne Fanti

ok dziekuje CI:wink:

Opublikowano

A jeździ ktoś AHU 90 kucy? Ile tym latacie? Mi udało wyciągnąć 202 na a4w kierunku Balic( na prostej nie z górki zaraz za zjazdem z Wieliczki

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

VCDS Lite 1.0 pełna wersja chodzi aż miło :thumbup1:.

Do tego programu trzeba mieć jakiś specjalny interfejs?

Opublikowano
Do tego programu trzeba mieć jakiś specjalny interfejs?

VCDS to to samo co VAG COM dawniej.

Polecam interfejs: Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

Ja taki posiadam i Polskie Vagi, vcds - pod windows 7 64 chodzi bez problemu. Vag com nie działa pod windows 7 64, ale ten interfejs do wersji 409.1 też go obsługuje.

Opublikowano

MarcinWLCK u mnie w A4 sedanie, AHU 180-190 to max, nigdy nie piłowałem w sumie długo, takie doraźnie "przekopcenie wtrysków" i raz przy powrocie w Pragi do domu przed studniówką leciałem non stop autostradą te 180.

Opublikowano
Do tego programu trzeba mieć jakiś specjalny interfejs?

VCDS to to samo co VAG COM dawniej.

Polecam interfejs: Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji

Ja taki posiadam i Polskie Vagi, vcds - pod windows 7 64 chodzi bez problemu. Vag com nie działa pod windows 7 64, ale ten interfejs do wersji 409.1 też go obsługuje.

No ja mam akurat vag kkl. Co do tego VCDS to jest jakiś sposób na licencje?

---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

MarcinWLCK u mnie w A4 sedanie, AHU 180-190 to max, nigdy nie piłowałem w sumie długo, takie doraźnie "przekopcenie wtrysków" i raz przy powrocie w Pragi do domu przed studniówką leciałem non stop autostradą te 180.

Nie nie ja też go długo nie butowałem chciałem go tylko sprawdzić na odcinku. Czyli prędkość na liczniku jest realna :) To trzeba myśleć o dodaniu mu trochu kucy

Opublikowano

vcds.png

vcds1.png

Jak widzisz mam pełną wersję więc chyba jest - jak sobie kupisz :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Hi Pancie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

fantowski, kupiłeś już manetkę tempomatu i wiązkę??

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

Opublikowano
A jeździ ktoś AHU 90 kucy? Ile tym latacie? Mi udało wyciągnąć 202 na a4w kierunku Balic( na prostej nie z górki zaraz za zjazdem z Wieliczki

Ciekawe :whistling:Chcialbym to zobaczyc jak seria ahu 90km leci ponad dwie paczki :wink:

Opublikowano

Pewnie dodawał mocy nogami niczym Flinstonowie :grin:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.