Treść opublikowana przez MarcinWLCK
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko tyle, że kolejne dwie osoby złożyły zawiadomienie a ja podałem ich dane na policję. Sprawy są powiązane i prokuratura złożyła zawiadomienie do sądu o zezwolenie banku z ochrony danych osobowych właściciela konta, bo dane są fałszywe. Uzyskałem również ip tego typa, ale niestety posługiwał się jakimś programem do zmiany ip.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się wybieram ---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ---------- ciekawe czy będą mieli taki rozmiar' date=' ja jak byłem to 215/40/18 wtedy mieli tylko jedną parę, a 205/40/18 to raczej taki niestandartowy rozmiar [/quote'] no dokładnie... muszę do nich w poniedziałek przedzwonić... Mogłeś do nich wcześniej podbić i się dogadać, ściągliby to co potrzebujesz. W razie w możesz do Wieliczki tam za pętlą, oni swego czasu wymieniali oponki EDIT: Koło Intercarsu też mają niezły wybór, w razie czego znajomy ma tam dojścia to mogę popytać
-
Pytanie o silniczek regulacji ciepło/zimno
Kupiłeś ten silniczek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PIEPRZ RADARY - WŁOSKI STRAJK POLSKICH KIEROWCÓW | Facebook
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Jaki masz motor?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja nie mam, kiedy ściepa? w sumie temat do ogarnięcia bo też bym jedną przytulił, bo przy naklejaniu powietrze podeszło:kwasny: ewentualnie dwie w ramach rezerwy:decayed: No to elegancko, w takim razie zamawiam i rozliczymy sie Panowie na spocie jak juz bede je mial Mogę zobaczyć jak wygląda ta wypukła naklejka?
-
środkiem grzeje/po bokach zimne
Tak tylko klapa wygląda jak sito jak masz wytlałą gąbkę to przez te dziury powietrze swobodnie hula nie kierując go w odpowiednie kanały. Kombajn do zrzutu, rozbieramy, kleimy nową gąbkę bądź nitujemy cienkie blachy z ocynku i to wszystko.
-
[B5 AHU] A4 MarcinWLCK
Boczek taki był jak kupiłem, podejrzewam, że był z anglika i ktoś poszedł na łatwiznę zaszywając (panel z szybami w angliku ) Światełka nawet świecą. Ostatnio dupły mnie pały to nic się nie szrpali. Mają E11. Raczej nie będę ich zmieniać, ale jak by co to mam Cię na uwadze:wink: Masz z polifta? ---------- Post dopisany 22-02-2013 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2013 at 22:03 ---------- Niestety plany rezania zegarów muszę odłożyć na inny termin. Typ zawinął kasę i koniec tej opowieści. Skur.... (ale i tak go dojadę!!)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie i panowie, prawdziwa okazja!!!! Golf II (dfujka) rad stajl TJUNING (3035360725) - motoAllegro
-
Montaż klimatyzacji manualnej 1.9 TDi 1Z
Jak dorwiesz orginaną wiązkę to intuicyjnie wszystko będzie tam gdzie ma być (złącza, wtyczki itp.) Schemat z etki
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Miałem to samo tylko, że mi ukręciła się śruba w śrdku:shock3: a nastepnie przy nakretce. Wybijak zrobiłem z "breszki" stoczonej do odpowiedniej grubości. 5kg młot i jazda przez ponad pół godziny. Efekt, lewa strona 2dni prawa po porządnym wygrzaniu godzina
-
Montaż klimatyzacji manualnej 1.9 TDi 1Z
Jak już montować to tylko climatronika. Tyle samo zabawy i podobne koszta. Ja do swojego kupiłem kombajn po lifcie za 150+ na flaszkę z nagrzewnicą i wentylatorem. Wiązkę już miałem bo jakiś pseudo mechanik zamontował mi manuala ala climatronik ( cokolwiek to znaczy) rzeźbiarz piękny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Policja puki co nie wchodzi w grę. W porozumieniu ze znajomym mecenasem kazał wysłać do gościa meila z PROŚBĄ o zwrot wpłaconych pieniędzy jak nie będzie efektu to wysłać pisemne wezwanie do zwrotu kwoty wpłaconej na jego konto z wydrukiem potwierdzenia. Jeżeli do 14 dni nie będzie reakcji to dopiero wtedy wchodzi rozwiązanie ze sprawą na drodze sądowej. Niestety, albo i stety w polsce nikomu nie może wpłynąć na konto niezaksięgowana kwota. Zobaczymy pożyjemy w każdym bądź razie zostawiam meila gościa na którego trzeba uważać."[email protected]" Art. 405 KC Kto bez podstawy prawnej uzyskał korzyść majątkową kosztem innej osoby, obowiązany jest do wydania korzyści w naturze, a gdyby to nie było możliwe, do zwrotu jej wartości.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie nie. Przez polecenie dostałem nr tela i się dogadałem. Mam wszystkie meile i wydruk przelewu więc jak by co to mam podkładkę No to nie życzę Ci źle, ale będziesz miał nauczkę na przyszłość żeby kupować poprzez allegro i tylko od sprawdzonych ludzi. Może nie będzie źle i tylko zwleka - w końcu kasę ma a opinii mu złej nie wystawisz. Jak Cię wywałuje to nie licz na to że odzyskasz pieniądze nawet poprzez policję. Odzyskam tylko będzie to trochę trwało, ale nie jest źle bo znajomy ma znajomych w Ełku (tam gościu podał namiary) i mówił, że jak by co to sobie porozmawiają, ale póki nie ma groźb to czekam na zwrot, chyba że zwróci mi tą kasę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie nie. Przez polecenie dostałem nr tela i się dogadałem. Mam wszystkie meile i wydruk przelewu więc jak by co to mam podkładkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka No i się wkurw.. zamówiłem licznik w nd wysłałem kasę gościowi i do dnia dzisiejszego się nie odezwał. Dzwoniłem rano to powiedział, że popołudniu wysyła co miał zrobić w poniedziałek a dzwoniłem jakąś godzinę temu z prośbą o nr nadania to mnie spławił, że już nie pracują. Typ jakiś dziwny. Zażądałem zwrotu kasy to powiedział, że mu grożę. Miał ktoś podobną sytuację? Co robić?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Kolego gratuluje. W necie można znaleźć jakieś ustrojstwo za bagatela 500 zł a to jest jak fabryka dała tylko trzeba się naszukać na allegroszu. Jeszcze raz szcun
-
Montaż klimatyzacji manualnej 1.9 TDi 1Z
Ja ten czujnik w swoim mam w zupełnie innym miejscu a w tym co pokazałeś powinny być króćce do nabijania klimy. No chyba, że u mnie jest coś nie tegez:slina:
-
Brak nawiewu na szybe B5 95r
Same silniczki nie spasują, bo te co ja mam mają inną konstrukcję
-
[B5 AHU] A4 MarcinWLCK
Ale nie wsadzę bo dziury zostaną. Będzie malowanko ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- Jak wygląda bi xenon? Całkiem seryjnie ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- Może pomaluj albo oklej tylne lampy na czerwono, koszt niewielki. Wole sprzedać i dołożyć do innych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja czesto jezdze przez wieliczke To polecam warto zajrzeć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdyby ktoś śmigał przez Wieliczkę i przypadkowo złapał go "mały głód" to plececam w Bogucicach pizzerie MEXICANA. 10 max 15 min czekania, ceny przyzwoite, jest gdzie zaparkować i usiąść, duży wybór. To tak od mnie
-
[B5 AHU] A4 MarcinWLCK
No tak, ale do mnie to by się miało ni jak bo mam zderzak od dołu czrny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To się nadaje do "Operacja Tiuning" do piekła!!!! ---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- Z jakiego ranca?! jest prawie poludnie wstaje wcześnie rano na TELEXPRES
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
Dokładnie. Jeżeli masz to podepnij Vag i zczytaj błędy i będziesz wiedział. Nie wiem jak jest w B6, ale w naszych B5 błędy można zczytać bezpośrednio z panelu klimy. Skoro grzeje Ci non stop na full to być może padł silniczek klapy odp za mieszanie powietrza lub sama klapa się zacieła a powodów może być kilka