Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gdyby ktoś śmigał przez Wieliczkę i przypadkowo złapał go "mały głód" to plececam w Bogucicach pizzerie MEXICANA. 10 max 15 min czekania, ceny przyzwoite, jest gdzie zaparkować i usiąść, duży wybór. To tak od mnie :wink:

Ja czesto jezdze przez wieliczke :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gdyby ktoś śmigał przez Wieliczkę i przypadkowo złapał go "mały głód" to plececam w Bogucicach pizzerie MEXICANA. 10 max 15 min czekania, ceny przyzwoite, jest gdzie zaparkować i usiąść, duży wybór. To tak od mnie :wink:

Ja czesto jezdze przez wieliczke :)

To polecam warto zajrzeć

:wink:

Opublikowano
Gdyby ktoś śmigał przez Wieliczkę i przypadkowo złapał go "mały głód" to plececam w Bogucicach pizzerie MEXICANA. 10 max 15 min czekania, ceny przyzwoite, jest gdzie zaparkować i usiąść, duży wybór. To tak od mnie :wink:

Ja czesto jezdze przez wieliczke :)

To polecam warto zajrzeć

:wink:

pewnie nie trafie...:polew:

Opublikowano

Mi tam DaGrasso przy AGieHu pasuje, ale najlepsze jest zamawianie pizzy dzień po imprezie przez pyszne.pl :D

PABLO dzięki za emotki :banan::naughty:

Ogólnie teraz mam "ferie" od studiów a pracuję dorywczo w domu w serwisie motocyklowym, ledwo żyje, ale gdyby ktoś chciał kupić jakiś motór to zapraszam bo męczę nową dostawę :hi:

Opublikowano
:dancing:
Opublikowano
Mi tam DaGrasso przy AGieHu pasuje

ja zamawiam zawsze z dagrasso ale z D303.

bardzo dobra pizza :smiley:

ale najlepsza pizze jadlem w olsztynie w raviolli, mistrzostwo :tongue:

Opublikowano
ja zamawiam zawsze z dagrasso ale z D303.

bardzo dobra pizza :smiley:

Hmm dagrasso na D303 mi się kojarzy z taką jedną Anią która tam pracowała, tak się zaczęła przygoda z nią :naughty:

48075_536503793049512_1142234536_n.jpg

Ta w środku.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-gps-nawiewie-carbonem-259291/

Patrzcie na chłopa jaką wyrezał nawi w B5:decayed:

Opublikowano
ja zamawiam zawsze z dagrasso ale z D303.

bardzo dobra pizza :smiley:

Hmm dagrasso na D303 mi się kojarzy z taką jedną Anią która tam pracowała, tak się zaczęła przygoda z nią :naughty:

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/48075_536503793049512_1142234536_n.jpg

Ta w środku.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-gps-nawiewie-carbonem-259291/

Patrzcie na chłopa jaką wyrezał nawi w B5:decayed:

Pablo... ta z lewej to Gracjan Roztocki?

Opublikowano
Pablo... ta z lewej to Gracjan Roztocki?

:grin:

Ty się śmiej, on chwile pracował w oszołomie na cukierni j**any :decayed:

Opublikowano

Bry wieczor evrybdy ;)

Opublikowano

spotkalem go w niedziele w bonarce :)

Opublikowano
spotkalem go w niedziele w bonarce :)

Czyli dalej tam pracuje :polew:

Opublikowano
  • Autor
Bry wieczor evrybdy ;)

yoł :wink:

Opublikowano

Hahahaha padłbym jakby go zobaczył :grin::grin:

Opublikowano

kilka razy go w MPK widziałem :grin: miałem już zamiar wyciągnąć koma i nagrać "typowego Gracjana" ale akurat wysiadał :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Hmm dagrasso na D303 mi się kojarzy z taką jedną Anią która tam pracowała, tak się zaczęła przygoda z nią :naughty:

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/48075_536503793049512_1142234536_n.jpg

Ta w środku.

Pablo a która to ta w środku bo jest ich parzyscie ................

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

a Gracjan daje rade :grin:

Opublikowano

Hmm dagrasso na D303 mi się kojarzy z taką jedną Anią która tam pracowała, tak się zaczęła przygoda z nią :naughty:

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/48075_536503793049512_1142234536_n.jpg

Ta w środku.

Pablo a która to ta w środku bo jest ich parzyscie ................

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

a Gracjan daje rade :grin:

zakładam, że w środku geometrycznym... czyli pewnie rudzia:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo a co to za przygoda była ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Pablo weź na spota ramki pod tablice dla mnie, dwie sztuki poproszę :)

Opublikowano
Pablo a co to za przygoda była ? :naughty:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Pablo weź na spota ramki pod tablice dla mnie, dwie sztuki poproszę :)

Ulotne chwile były :decayed:

Spoko cały arsenał mam przy sobie :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.