Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Graty Kerczi zakupu :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wink: musze tylko wymyslec jak wy**** ten znaczek a zalozyc s-line
Opublikowano

Będzie :jerk:

Opublikowano
:wink: musze tylko wymyslec jak wy**** ten znaczek a zalozyc s-line

żaden problem :wink: a gdzie rezasz :whistling:

Opublikowano
:wink: musze tylko wymyslec jak wy**** ten znaczek a zalozyc s-line

ten znaczek sie wyciaga, on jest na takich dwoch blaszkach(od gory i od dolu)

Opublikowano
mam nagrane na kam

Ty na prawde masz aspiracje rezyserskie:wink:

omg mam rejestrator samochodowy, w Rosji każdy ma kamerkę :grin:

Ty, no ale w Polsce mieszkamy :decayed:

Opublikowano

Ogólnie teraz mam "ferie" od studiów a pracuję dorywczo w domu w serwisie motocyklowym, ledwo żyje, ale gdyby ktoś chciał kupić jakiś motór to zapraszam bo męczę nową dostawę :hi:

No dobra to poleć coś co zda egzamin na mieście (coś tam korków ominę) w dalszej trasie (np polatać po Słowacji czy Szwajcarii) i da radę w lekkim terenie (szuter, niezbyt grząskie leśne dróżki)

---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Hmm dagrasso na D303 mi się kojarzy z taką jedną Anią która tam pracowała, tak się zaczęła przygoda z nią :naughty:

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/48075_536503793049512_1142234536_n.jpg

Ta w środku.

Fajny kolor włosów, dajesz na priv nr do niej :naughty:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Z czego tu się śmiać? Ciekawe co mu zarzucili. Ja tu nie widzę nic złego, wysokość nie jest przekroczona, chyba że sposób zamocowania budził zastrzeżenia :kwasny: Przyczepa też nic by nie zmieniła, po co ktoś pisze artykuł o czymś na czym się guzik zna :facepalm:

Opublikowano

http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/magazyn-telewizyjny-top-gear-bbc-odcinki-191177/index10.html#post3323624

Panowie jak ktoś chce jutro przegrać sobie jakiś cały sezon Top Gear to weźcie lapka, ja wezmę dysk ze sobą :wink:

Fantowski pamiętam :naughty:

Opublikowano

no w końcu mam wycene szkody i moge brać sie za naprawe auta :wink:

Opublikowano
Panowie jak ktoś chce jutro przegrać sobie jakiś cały sezon Top Gear to weźcie lapka, ja wezmę dysk ze sobą :wink:

pojutrze :wink:

Opublikowano
pojutrze :wink:

Faktycznie, dni mi się jebią :facepalm::grin:

Pojutrze wczoraj leciało w TV :decayed:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

no w końcu mam wycene szkody i moge brać sie za naprawe auta :wink:

I jak lepiej teraz wycenili:wink:

Opublikowano
no i przyszlo :slina::slina: , jutro :ad::ad:

http://images.tinypic.pl/i/00335/jg0mg7cjdsey.jpg

a miałeś nie rezać wozidła :kox:

http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/magazyn-telewizyjny-top-gear-bbc-odcinki-191177/index10.html#post3323624

Panowie jak ktoś chce jutro przegrać sobie jakiś cały sezon Top Gear to weźcie lapka, ja wezmę dysk ze sobą :wink:

Fantowski pamiętam :naughty:

przekladka na nastepny tydzien bo teraz mnie nie bedzie ale dzieki ze pamietasz :wink:

dziękuje radimm za pomoc :wink:

Opublikowano

a miałeś nie rezać wozidła :kox:

Choroba mu została:decayed:

Opublikowano

a miałeś nie rezać wozidła :kox:

Choroba mu została:decayed:

no tak bo jest nieuleczalna :wink: ja dziś z radimmem wyrezałem halogeny i kierunki :naughty:

Opublikowano

Działajcie działajcie :kox:

Opublikowano

kuzwa no wlasnie, mialem nie rezac... :/

Opublikowano

Witam z wieczora :hi:

Co za dzień od 8 do 20 w robocie, a prawie nic się nie ruszyło, wtryskiwacze benzynowe w motocyklach to jakaś porażka, jeszcze zima atakuje (do pon. jeszcze siedzę na dolnośląskiej wiosce :naughty: )

ruks

celuj w jakąś 600 najlepiej hondziny, szosowo-turystyczne. Hanki są nie do zarżnięcia i przyjemnie mruczą. Hornet, CBF, bardziej o zacięciu sportowym CBR, typowy turystyk Transalp. Kawasaki odradzam, Suzuki to GS - olejaki też nie do zajechania (ale onie nie mruczą, a stukają i pukają jak to suzuki).

MOTOR-CENTRUM, Honda CBF HONDA CBF 600 2006 - otoMoto.pl

Tutaj akurat masz CBF, całkiem przyjemnie się tym jeździ tak dzisiaj przewiozłem z serwisu na plac - tylko pogoda jest do niczego :kox:

W razie co służę radą i pomocą, tym bardziej że w królewskim Krakowie spędzam teraz większość czasu. Gdyby ktoś miał jakiś problem z motorem to również (chińczyki też :grin: ), bo do samochodów to trzeba mieć już kanał.

Pozdrawiam:banan:

Opublikowano
kuzwa no wlasnie, mialem nie rezac... :/

miałeś :polew: nie da rady :wink:

Pany jako że będe naprawiał swój przód juz zamówiłem zderzak s-line i takie tam ...... znając moje wozidło jak malnąć ramke grilla zostawić chrom czy w czarny połysk ? bo cały środek i blenda idzie w czerń połyskową tą samą co zderzak. Nie będzie za czorny diabeł :naughty:

Opublikowano

huberts poszło PW

Co do Kawasaki ja całą Polskę machnąłem dookoła na KLE 500 i było git :kox:

Tak poza tym to :hi: z wieczora

Kerczi to ciebie parę dni temu spotkałem w czarnej A4 koło błoń ??

Opublikowano
tym bardziej że w królewskim Krakowie spędzam teraz większość czasu.

to wpadaj w czwartek na spota :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.