Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

nie duże, praktycznie zderzak i pas przedni do wymiany , lampy całe błotniki całe maska cała , wjechałem w zaspe śniegu więc poszło dołem i urwałem zderzak i takie tam pierdoły :wink:

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

autem jeżdze cały czas więc nie jest źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nie duże, praktycznie zderzak i pas przedni do wymiany , lampy całe błotniki całe maska cała , wjechałem w zaspe śniegu więc poszło dołem i urwałem zderzak i takie tam pierdoły :wink:

No to faktycznie nie ma tragedii a moda będziesz miał za sobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

No i się wkurw.. zamówiłem licznik w nd wysłałem kasę gościowi i do dnia dzisiejszego się nie odezwał. Dzwoniłem rano to powiedział, że popołudniu wysyła co miał zrobić w poniedziałek a dzwoniłem jakąś godzinę temu z prośbą o nr nadania to mnie spławił, że już nie pracują. Typ jakiś dziwny. Zażądałem zwrotu kasy to powiedział, że mu grożę. Miał ktoś podobną sytuację? Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj jeszcze, jak bedzie lecial dalej w kulki to najpierw zaloz spor przez allegro i moze sie cos ruszy, a jak nie to albo to zalatw 'samemu' albo policja, innego wyjscia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniegu napadało, z roboty wróciłem (Bandit odpalił, benzynowe wtryskiwacze to złooo:naughty:), obiad, odpalony ciągnik i odśnieżamy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: panowie prosze o pomoc założyłem wczoraj bns 5,0 i wszystko działa ale nie podświetla mi przycisków ktoś wie co może być nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro kupiłeś??

Właśnie nie. Przez polecenie dostałem nr tela i się dogadałem. Mam wszystkie meile i wydruk przelewu więc jak by co to mam podkładkę

No to nie życzę Ci źle, ale będziesz miał nauczkę na przyszłość żeby kupować poprzez allegro i tylko od sprawdzonych ludzi.

Może nie będzie źle i tylko zwleka - w końcu kasę ma a opinii mu złej nie wystawisz.

Jak Cię wywałuje to nie licz na to że odzyskasz pieniądze nawet poprzez policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro kupiłeś??

Właśnie nie. Przez polecenie dostałem nr tela i się dogadałem. Mam wszystkie meile i wydruk przelewu więc jak by co to mam podkładkę

No to nie życzę Ci źle, ale będziesz miał nauczkę na przyszłość żeby kupować poprzez allegro i tylko od sprawdzonych ludzi.

Może nie będzie źle i tylko zwleka - w końcu kasę ma a opinii mu złej nie wystawisz.

Jak Cię wywałuje to nie licz na to że odzyskasz pieniądze nawet poprzez policję.

Odzyskam tylko będzie to trochę trwało, ale nie jest źle bo znajomy ma znajomych w Ełku (tam gościu podał namiary) i mówił, że jak by co to sobie porozmawiają, ale póki nie ma groźb to czekam na zwrot, chyba że zwróci mi tą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem że zgłaszając sprawę na Policję ich nie odzyskasz, a jak sobie to załatwisz to twoja sprawa :wink:.

Wiem stąd że z tydzień temu kolega opowiadał mi historie podobną do twojej, jego syn zamówił konsolę w taki sposób jak Ty i wpłacił 500zł. Potencjalni sprzedawcy zwlekali i po miesiącu ten który wpłacił pieniądze a nie otrzymał przesyłki poszedł na policję. Tam oczywiście przyjęli zgłoszenie, ale od razu poinformowali go że na zwrot pieniędzy nie ma co liczyć. Takich spraw podobno mają dziennie xx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja puki co nie wchodzi w grę. W porozumieniu ze znajomym mecenasem kazał wysłać do gościa meila z PROŚBĄ o zwrot wpłaconych pieniędzy jak nie będzie efektu to wysłać pisemne wezwanie do zwrotu kwoty wpłaconej na jego konto z wydrukiem potwierdzenia. Jeżeli do 14 dni nie będzie reakcji to dopiero wtedy wchodzi rozwiązanie ze sprawą na drodze sądowej. Niestety, albo i stety w polsce nikomu nie może wpłynąć na konto niezaksięgowana kwota. Zobaczymy pożyjemy w każdym bądź razie zostawiam meila gościa na którego trzeba uważać."[email protected]"

Art. 405 KC Kto bez podstawy prawnej uzyskał korzyść majątkową kosztem innej osoby, obowiązany jest do wydania korzyści w naturze, a gdyby to nie było możliwe, do zwrotu jej wartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriel zgadaj się z kolegą z Myślenic i przyjedźcie na spota :wink:

Zaproszenie już poleciało :arrow2:http://a4-klub.pl/newbie-11/myslenice-witam-262614/#post3347423

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celuj w jakąś 600 najlepiej hondziny, szosowo-turystyczne. Hanki są nie do zarżnięcia i przyjemnie mruczą. Hornet, CBF, bardziej o zacięciu sportowym CBR, typowy turystyk Transalp. Kawasaki odradzam, Suzuki to GS - olejaki też nie do zajechania (ale onie nie mruczą, a stukają i pukają jak to suzuki).

MOTOR-CENTRUM, Honda CBF HONDA CBF 600 2006 - otoMoto.pl

Tutaj akurat masz CBF, całkiem przyjemnie się tym jeździ tak dzisiaj przewiozłem z serwisu na plac - tylko pogoda jest do niczego :kox:

Hmm, same japońce :decayed: ta CBF wygląda tragicznie! :tongue4: Transalp z kolei mógłby być. Sporo ludzi doradza BMW F650GS a mnie się nie podoba, co innego 1200, pewnie się na spocie spotkamy to coś jeszcze pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k.. ale slisko na drogach bocznych hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruks

GS swoją drogą też są nie do zarżnięcia. Transalp w wakacje przyjechał na przegląd, gościu lał olej od poloneza jakiś mineralny do gazu z lotosu, świece były zakoksowane (mostek z nagaru), silnik miał 80 czy 90 tys (niby nie kręcony :banan:) i na tych starych świecach leciałem bez problemu 160-170 po prostej, na cylindrach były ślady honowania :naughty:.

O GS z kolei czytałem, że po 90 tys, rozebrali w BMW w celach "naukowych" silnik i diagnoza było - zero śladów zużycia. Jakiś stary numer Motocykla czy coś w robocie czytałem, bo na sklepie tego multum było.

1200 to boxer więc specyficznie się go prowadzi (jak wsiadasz to na początku czujesz takie wibracje, prawo-lewo-prawo-lewo). Alternatywę do GS, czyli 650 CS też miałem teraz na warsztacie:

MOTOR-CENTRUM, BMW CS BMW F650 CS - otoMoto.pl

Powiem ci, że pozytywnie mnie zaskoczyło, bo myślałem że jeden gar i 650 to lipa, ale siadłem gaz i ładnie to ciągnie, tylko mi osobiście się nie podoba :whistling:

Wbije za tydzień w czw. na 99,9% także porozmawiamy poważnie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruks mnie to sie yamaha fazer podoba i na takiej jeździłem uważam że dobry motorek do delikatnej turystycznej jazdy a i jest czym przyłozyć do pieca. mówie o modelu z wydechem pod siedzeniem juz .

Marcin nie chce Cie martwić ale widząc taką nazwe maila uciekałbym , kolega mój wpłacił zaliczke za B6 tysiąc złotych gość mu wczesniej przesłał zeskanowaną umowe kupna sprzedaży auta i niby miał mu z niemiec przytargać i...... kolega nie ma tej B6 i nie ma tysiaka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...