Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema! jestem od białej eski seryjnej, dajcie znaka gdzie i kiedy, to zwołam tą zmodzoną s3 i seryjną m3:)) generalnie to s3 bierze tą m3 0-200.. a za miesiąc zawita kolega lexusem is200 z szatańskim silnikiem od supry z single turbo..:)

Bardzo dobrze, będą konkretne auto od was i od nas to się zrobi wspólnego spota i wymyślimy gdzieś miejscówkę by sprawdzić te potwory :naughty:

Nagłośnie to przyjedzie z 40 osób i nie zmieścimy się w galerii :decayed:

Ozi pogadaj z Sokołem by w końcu ruszył tyłek i przyjechał swoją B2 4.2 V8 to się posprawdza z kolegami.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zbierajcie ekpię, my raczej na pewno będziemy..!

Opublikowano
siema! jestem od białej eski seryjnej, dajcie znaka gdzie i kiedy, to zwołam tą zmodzoną s3 i seryjną m3:)) generalnie to s3 bierze tą m3 0-200.. a za miesiąc zawita kolega lexusem is200 z szatańskim silnikiem od supry z single turbo..:)

Ten lex z projektuXS przy którym miałem przyjemność robić ? ;) Jak go ostatnio widziałem to bez silnika stał bo chłopaki zmieniali skrzynie na tą z 350z :wink: No i wydech Blitz'a, darł się nie miłosiernie :slina:

Opublikowano

dokładnie ten! już przed skrzynią była masakra! to mój kumpel z wioski!:)

Opublikowano

A jak się ma on do ISF'a?

Opublikowano

Robi robotę taki niepozorny :decayed:

Opublikowano

To jak, Panowie? Robimy ustawkę, jak wczoraj, a potem kierunek Plaza/Decathlon? Jak tak, to jestem chętny:decayed:

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano
To jak, Panowie? Robimy ustawkę, jak wczoraj, a potem kierunek Plaza/Decathlon? Jak tak, to jestem chętnych:decayed:

Ja dzisiaj nie wiem czy dam radę bo mam spotkanie na klinach ale jak bym wracał i byście gdzieś się kręcili to zapodajcie smsem.

Opublikowano

ja też jestem chętny :decayed:

Opublikowano
To jak, Panowie? Robimy ustawkę, jak wczoraj, a potem kierunek Plaza/Decathlon? Jak tak, to jestem chętnych:decayed:

Ja dzisiaj nie wiem czy dam radę bo mam spotkanie na klinach ale jak bym wracał i byście gdzieś się kręcili to zapodajcie smsem.

Sam nie pojadę;) czekam na info/zgłoszenia od reszty na tę "poprawiny" po wczoraj:kox:

Opublikowano

Więc Gabriel jak będziesz w Krk to pisz smsa i się reszta z Tobą zgada, można gdzieś na chwile zrobić mniejszego spontana na ślizganiu.

Opublikowano

Witam panowie mam takie pytanie poprostu z ciekawosci czy widujecie moje audi w Krakowie i czy wpada na jakies spoty?? mi udalo sie 2 razy widziec przejazdem z wygladu chyba tak wyglada jak sprzedalem

Opublikowano
Witam panowie mam takie pytanie poprostu z ciekawosci czy widujecie moje audi w Krakowie i czy wpada na jakies spoty?? mi udalo sie 2 razy widziec przejazdem z wygladu chyba tak wyglada jak sprzedalem

Sprzedałeś???

Nawet nie wiedziałem..

Nie było tej sztuki.

Opublikowano

No jakos w sierpniu sprzedalem nie pamietam dokladnie ale na Wielickiej chyba stoi codziennie

Opublikowano

Jakby ktoś się pisał dziś na ślizganie to niech da info na 781-619-719:decayed:

Opublikowano
No jakos w sierpniu sprzedalem nie pamietam dokladnie ale na Wielickiej chyba stoi codziennie

stoi zaraz na początku przed orlenem, jeśli to ta

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.