Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Audi_fanatyczka zapraszamy jutro na spocika do Galerii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Będę się chciał dzisiaj pojawić :-) Jakieś uwagi jak do Was dotrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się chciał dzisiaj pojawić :-) Jakieś uwagi jak do Was dotrzeć?

Parking Galeria Kazimierz ostatnie piętro niebieskie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się chciał dzisiaj pojawić :-) Jakieś uwagi jak do Was dotrzeć?

zapraszamy :) insrukcje dojazdu masz powyżej :)

Siemka all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak jednoślad i do miasta to tylko Yamaha Tmax

Ta

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się chciał dzisiaj pojawić :-) Jakieś uwagi jak do Was dotrzeć?

Zapraszamy:wink:

Nie zapomnij o tradycji z tytułu pierwszego pojawienia się na spocie :decayed:

:siema: all

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ----------

Prze uj:kox:

Działa wam facebook?

---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

hej, przyjmiecie dziś na spocie inny, mniejszy model Audi?:)

Oczywiście zapraszamy:wink:

Uzupełnij sobie profil :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie mam pytanie, z kodów wyposażenia wychodzi mi m.in.: "4L2 = Bezpieczne lusterko wsteczne, wewn.,przyciemniane" - na czym to polega??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie razi Cię jak ktoś długimi Ci po oczach jedzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie mam pytanie, z kodów wyposażenia wychodzi mi m.in.: "4L2 = Bezpieczne lusterko wsteczne, wewn.,przyciemniane" - na czym to polega??

to chodzi o to że jak Żona Twoja powie "lustereczko powiedz przecie...." to lusterko odpowiada "Ty piękna" i ona uspokojona bezpiecznia jedzie do celu :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 to boxer więc specyficznie się go prowadzi (jak wsiadasz to na początku czujesz takie wibracje, prawo-lewo-prawo-lewo). Alternatywę do GS, czyli 650 CS też miałem teraz na warsztacie:

MOTOR-CENTRUM, BMW CS BMW F650 CS - otoMoto.pl

Powiem ci, że pozytywnie mnie zaskoczyło, bo myślałem że jeden gar i 650 to lipa, ale siadłem gaz i ładnie to ciągnie, tylko mi osobiście się nie podoba :whistling:

Wbije za tydzień w czw. na 99,9% także porozmawiamy poważnie:grin:

Spróbuję też przyjechać za tydzień bo dzisiaj nie dam rady. Ten F650CS faktycznie brzydki - odpada :decayed:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

ruks mnie to sie yamaha fazer podoba i na takiej jeździłem uważam że dobry motorek do delikatnej turystycznej jazdy a i jest czym przyłozyć do pieca. mówie o modelu z wydechem pod siedzeniem juz .

Fazer ładny jest ale to typowy turystyk, nie wyobrażam sobie żeby poradził sobie na nieutwardzonej drodze a mnie trochę ciągnie w teren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak jednoślad i do miasta to tylko Yamaha Tmax

do miasta zgadzam sie z Gruszką, tylko Tmax ale z wydechem akrapa bez dbkillera, wszystko inne studia bez dna: płacisz AC i OC na rok a jezdzisz 3 max 4msc, bo powyżej 16 stopni można wyjechać wyjazd poniżej grozi kalectwem do konca zycia, bo poprostu guma nie trzyma, a w roku przy pracy max 17 tysi które zrobiłem 3 lata temu, pozniej juz tylko mniej: 2 lata temu 15 tysi a rok tylko 3tysie z czego 2 na torze.. a place OC i AC tyle samo jak w audi :facepalm:... sens żaden... koncze leasing sprzedaje, kupuje tmax'a i jezdze 8msc w roku, bo są kapy ochronne z windstopperem gdzie przy 6 stopniach spokojnie sie przykrywasz i smigasz gdzie chcesz, strefy w Kraku masz w nosie, bo jednosladem wprowadzasz i nikt Ci nie moze nic powiedziec. jest traktowany przy zgaszonym silniku jak rower... mniej pali, jeden tylko problem, nie pociagniesz turowicza 245, i ciezko zejsc na kolano, raz probowalem xmaxem to zaliczyłem szlifa... a nie ma nic lepszego jak dzwiek slajdera szurającego o asfalt :kox: coś za coś, przy tej cenie benzyny chorym ac i oc na rok (gdzie wlosi maja na 3, 6 i 12 msc do wyboru) do miasta i wycieczki do 130km poza miasto tmax rządzi i dzieli... na wyprawy niezła jest bmw gs 800, 650 jest słabiutka, yama tenerka lub triumph tiger.. hornecina czy fazerek tez jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie życzę miłego spota ja dzisiaj zgłaszam nieobecność moja audiczka przechodzi moda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się pojawię na chwile, mój dziewiczy spot :decayed: tylko trochę wstyd przyjechać moją audicą :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...