Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Będą lepsze warunki to zrobimy ustawkę Gabriela zmodzoną B8 z kolegą S3 i M3 bo już wczoraj chcieli się sprawdzić :naughty:

widze, ze Ty jestes moim agentem :wink:

jak sobie B8 nie poradzi, to mam jeszcze "troszke" szybka 6stke :wink:... takze PABLO - mozesz przyjmowac zaklady :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Będą lepsze warunki to zrobimy ustawkę Gabriela zmodzoną B8 z kolegą S3 i M3 bo już wczoraj chcieli się sprawdzić :naughty:

widze, ze Ty jestes moim agentem :wink:

jak sobie B8 nie poradzi, to mam jeszcze "troszke" szybka 6stke :wink:... takze PABLO - mozesz przyjmowac zaklady :decayed:

Moment diesla na pewno na plus, waga troszkę wieksza. Mogło by być ciekawie ;)

Opublikowano
Będą lepsze warunki to zrobimy ustawkę Gabriela zmodzoną B8 z kolegą S3 i M3 bo już wczoraj chcieli się sprawdzić :naughty:

i ja przyjadę B8 RS4 :wink:

Opublikowano

Moment diesla na pewno na plus, waga troszkę wieksza. Mogło by być ciekawie ;)

szczerze... raczej watpie

1800kg... jesli sie mamy scigac z rolki to niestety, raczej mam male szanse.:wink:

Opublikowano
takze PABLO - mozesz przyjmowac zaklady :decayed:

Chyba zakłady kubełkowe KFC :decayed:

---------- Post dopisany at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany at 11:56 ----------

Nie pamiętam nicka kolegi od tej białej S3 :eusathink:

Opublikowano
Będą lepsze warunki to zrobimy ustawkę Gabriela zmodzoną B8 z kolegą S3 i M3 bo już wczoraj chcieli się sprawdzić :naughty:

i ja przyjadę B8 RS4 :wink:

to ja przyjadę EVO VI

Opublikowano
Będą lepsze warunki to zrobimy ustawkę Gabriela zmodzoną B8 z kolegą S3 i M3 bo już wczoraj chcieli się sprawdzić :naughty:

i ja przyjadę B8 RS4 :wink:

to ja przyjadę EVO VI

białym :naughty:

to ja przyjadę ....

Opublikowano

siema! jestem od białej eski seryjnej, dajcie znaka gdzie i kiedy, to zwołam tą zmodzoną s3 i seryjną m3:)) generalnie to s3 bierze tą m3 0-200.. a za miesiąc zawita kolega lexusem is200 z szatańskim silnikiem od supry z single turbo..:)

Opublikowano
  • Autor

U nas sie robi jak na streetreacingu :)

Opublikowano

Spoko wszystko z głową i bez przypału - sama przyjemność:)

Opublikowano
boseronek, chłodnicy klimy nie wymieniasz?? przecież jest pokrzywiona :kwasny:

nex ten na zdjęciu to stary pas z chłodnicą klimy do wyrzucenia, chłodnica wody tez dostała delikatnie ale trzyma, nowy juz jest zakupiony kompletny pas :wink:

Opublikowano
Będą lepsze warunki to zrobimy ustawkę Gabriela zmodzoną B8 z kolegą S3 i M3 bo już wczoraj chcieli się sprawdzić :naughty:

i ja przyjadę B8 RS4 :wink:

to ja przyjadę EVO VI

tiaaaa..... zbieraj nakrętki na 13 :decayed:

Opublikowano

Panowie bez szaleństw tymi potworami bez szaleństw :decayed:

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:40 ----------

Fantomas w biedronce udsotepnili mi parking za pare groszy i za odśnieżanie parkingu to naprawiam

Opublikowano

Drumming On Beautiful Asses - YouTube

Będzie nowy DJ w Bukowinie wraz ze swoim sprzętem grającym:decayed:

Opublikowano

Gdyby ktoś postanowił dziś się ślizgać, dajcie znać!

Opublikowano
siema! jestem od białej eski seryjnej, dajcie znaka gdzie i kiedy, to zwołam tą zmodzoną s3 i seryjną m3:)) generalnie to s3 bierze tą m3 0-200.. a za miesiąc zawita kolega lexusem is200 z szatańskim silnikiem od supry z single turbo..:)

Jeśli będą w przyszlym tygodniu to ja tez zwołam jakieś fajne afta

Opublikowano
Gdyby ktoś postanowił dziś się ślizgać, dajcie znać!

Ja prawdopodobnie sie gdzies wybiore...

ostatni weekend jestem w PL i nie chce siedziec w domu :wink:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

siema! jestem od białej eski seryjnej, dajcie znaka gdzie i kiedy, to zwołam tą zmodzoną s3 i seryjną m3:)) generalnie to s3 bierze tą m3 0-200.. a za miesiąc zawita kolega lexusem is200 z szatańskim silnikiem od supry z single turbo..:)

Jeśli będą w przyszlym tygodniu to ja tez zwołam jakieś fajne afta

Sam masz fajne auto:wink:

Opublikowano

To zapowiada się :kox: z furaczami, grubsze zmodzone samochodziki zawsze mile widziane są u nas:decayed:

Opublikowano
Gdyby ktoś postanowił dziś się ślizgać, dajcie znać!

Ja prawdopodobnie sie gdzies wybiore...

ostatni weekend jestem w PL i nie chce siedziec w domu :wink:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ----------

siema! jestem od białej eski seryjnej, dajcie znaka gdzie i kiedy, to zwołam tą zmodzoną s3 i seryjną m3:)) generalnie to s3 bierze tą m3 0-200.. a za miesiąc zawita kolega lexusem is200 z szatańskim silnikiem od supry z single turbo..:)

Jeśli będą w przyszlym tygodniu to ja tez zwołam jakieś fajne afta

Sam masz fajne auto:wink:

i felgi :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.