Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

jak na swoj wiek to tempo mieli dobre, chociaz golota zdecydowanie przesadzal z wypluwaniem szczęk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie masz argumentów wiec nie wyskakuj z żałosną ripostą Transit bo Ci się nie udała :naughty:

Żałosna riposta...:facepalm: Pablo... Nie chce mi się polemizować ani z Tobą ani z Twoją nawigacją... Gruszka już napisał o brodziku, więc nie będę się powtarzał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tym bardziej się nie chce z Tobą dyskutować, zwłaszcza że sam zaczynasz bezsensowną dyskusję, nie do mnie takie teksty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tym bardziej się nie chce z Tobą dyskutować, zwłaszcza że sam zaczynasz bezsensowną dyskusję, nie do mnie takie teksty .

Pablo: przewiń sobie kilka kratek wstecz, to zobaczysz kto z kim zaczynał... Na szczęście to jest powszechnie dostępne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempa?? Toż to walczyli goście co mają 45 lat.... U nich widziałeś TEMPO?? :facepalm:

no i co że 45? chciałbyś mieć takie tempo w wieku 45 lat, tym bardziej że to waga ciężka, a nie jakaś kogucia, piórkowa itp, gdzie rzeczą oczywistą jest że walka niemal całkowicie opiera się na szykości :wink:

moim zdaniem walkę ciekawie się oglądało.

Ogromne brawa dla Przemka (za to co pokazał w ringu oraz za jego zachowanie przed i po walce), który bardzo ładnie i z klasą zakończył sportową karierę.

Dla mnie i tak Gołota był i jak narazie jest najlepszym bokseerem którego nosiła polska ziemia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak Gołota był i jak narazie jest najlepszym bokseerem którego nosiła polska ziemia :wink:

Chyba raczej nadzieją Polskiego boksu :naughty: A i rozumiem że Michalczewski nie jest Naszym rodakiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, co to spać nie możecie, tylko na forum siedzicie? :)

Ja jednak żałuję, że nie mogłem walki zobaczyć po tym co piszecie no ale cóż ktoś musi pracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, polarki po 120zł. Dante, na dniach zapisy na kolejną turę polarków. Na zlot na pewno nie będą gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek to dla mnie XXL (196 wzrost) tylko szkoda że na wyjazd nie wyrobisz się z nimi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tydzień zbierzesz dwudziestu chętnych to sie wyrobię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

dobra oferta KLOCKI HAMULCOWE AUDI A4 A6 VW PASSAT PRZOD ORYG.! (3046357159) - motoAllegro ?

Albo który z tych producentów jest najlepszy: TRW, Ferodo, Brembo, ATE ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie nowe trw (klocki+tarcze) i nie polecam..Gdybym wiedzial ze bedzie taka lipa to bym doplacil do brembo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...